Crystal Prince graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 163 000 USD.00
Motyw:
Bajka

Recenzja automatu online Crystal Prince

Gdy tylko użytkownicy na najlepszych miejscach online ładują tę grę na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile, zauważą, że symbole pojawiają się tylko na dolnej części 4 z 9 wierszy. To wkrótce się zmienia, gdy wygrasz, z dodatkowymi rzędami aktywującymi się, aż cała siatka nie będzie wypełniona symbolami, takimi jak płatki śniegu, kolorowe klejnoty i twarz tytułowego księcia.

Niebieski lód otacza rolki, a górny rząd jest pokryty śniegiem. To chłodny widok, ale szczeliny ustawione w zamrożonych krajobrazach są bardzo popularne, a wyraźna grafika sprawia, że ta gra wygląda dobrze na każdym urządzeniu.

Po zwycięskim obrotu wszystkie symbole blokują się na miejscu, a dodatkowe rzędy symboli zaczynają wypełniać przestrzenie powyżej. Może to wypełnić całą grę i wywołać rundę bonusową w trybie zamieci-w tym momencie niższe opłacające symbole znikają z siatki i maksymalnie 3 dzikie symbole mnożnika tworzą cenne kombinacje.

Crystal Prince, z QuickSpin Darmowe Gry Onlines, ma również bezpłatne obroty, w których dzikie mnożniki pojawiają się w każdym spinu. Wilds mogą nawet łączyć swoje wartości, pomagając ci w kierunku ogromnej maksymalnej nagrody 11 630 razy udziału w najlepszych stronach kasynowych online.

Jak grać w gniazdo kryształów księcia

Możesz obrócić rolki za zaledwie 0.20 lub aż 100 punktów, z wieloma opcjami prawdziwych miejsc pieniężnych. Wybierz poziom zakładu za pomocą przycisków strzałek w górę i w dół, a inne przyjazne karty Aktywuj funkcje automatyczne i fastplay.

3 linie po lewej stronie sterowania ujawniają wypłatę, w której widzisz, ile wygrasz z dopasowanymi symbolami na podłączonych bębnach z lewej strony. Książę płaci najwięcej, z wygraną równą dwukrotnie całkowitemu zakładowi, gdy widzi się na wszystkich 6 rolkach.

Bezpłatne obroty i inne cechy bonusowe Crystal Prince

Zaczynasz od 4096 sposobów lądowania symboli w grze kryształowych automatów. Z dodatkowym rządem wygranym, który wzrasta do 15 625, a jeśli dodaje to kolejne symbole do istniejącej zwycięskiej kombinacji lub tworzy nowy, pojawia się inny rząd, dając w sumie 46 656 sposobów. Może to kontynuować, zwiększyć zwycięskie sposoby do 117 649, a na koniec 262 144 po odblokowaniu wszystkich wierszy.

W tym momencie animowany książę przesuwa się na szczyt gry, przełamując śnieżną pieczęć na ósmym rzędzie, aby wyzwolić tryb zamieci. Wszystkie symbole o niższej wartości znikają z siatki, ponieważ na kołowrotki pojawiają się maksymalnie trzy symbole mnożnika dzikiego mrozu. Wszystko się teraz spada, aby wypełnić luki pozostawione przez niższe płatne symbole, a kaskady trwają tak długo, jak tryb zamieci tworzy nowe zwycięstwa.

Mnożniki dziki mrozy przenoszą wartości 2x lub 3x, a ponadto zwiększają wygrane, że stają się częścią odpowiedniej kwoty. Jeśli jednak więcej niż pojedynczy mnożnik jest w kombinacji, łączą się one, aby potencjalnie zwiększyć zwycięstwo wiele razy.

Trzy, cztery, pięć lub sześć symboli rozproszenia płatka śniegu odblokowują osiem, 10, 15 lub 20 darmowych spinów. W tej rundzie pojawiają się również mnożniki dzikich mrozów, z do czterech widoków na każdym obrotu, a każde dwa kolejne rozproszenia dodadzą trzema dodatkowymi obrotami do ogółem.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Crystal Prince Maximum Wins, RTP i zmienność

Ponownie można odebrać zwycięstwo w wysokości 11 630 razy. Na górnym pakiecie 100 na spin jest to maksymalna wypłata 1163 000 punktów, nagroda była jeszcze bardziej kusząca, gdy sprawdzasz bonusy kasyna online na początek. Kryształowy automat do automatów ma średni powrót do 96 graczy.05% i średnia do wysokiej zmienności.

Nasz wyrok online w sercu Crystal Prince

Grafika jest nieco podstawowa w porównaniu z wieloma innymi szybkimi szybki. Imponujące funkcje zaczynają się, gdy tylko wyznaczysz zwycięską kombinację. Gdy pojawiają się więcej wierszy, stopniowo łatwiej jest tworzyć nowe wygrane i aktywować całą siatkę.

Dzikie mnożniki i bezpłatne gry to ekscytujące funkcje, które są prawie pewne, że zwiększy Twój bankroll. Dołącz do księcia w jego misji, aby odblokować rzędy symboli i zagrać w grę Crystal Prince Slots w najlepszych online i mobilnych witrynach QuickSpin.

Powiązani partnerzy kasyna

Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Highlander
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghouls Gold
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lucky Neko - Gigablox
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club Diamond Edition
RTP:
94.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Immortal Glory
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Burning Classics
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Action Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temple of Medusa
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Glyph 2
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni