Cupid's Arrow graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Fantazja, złote/złote monety, mity i legendy

Recenzja automatów do automatów do strzałek Kupidyna

Możesz mieć szczęście zakochać się lub bogate w nagrody, gdy grasz w tę średnią grę w grę na średnich zmienności. Strzała Kupidyna z Novomatic ma 95% RTP i zawiera tematy romansu, meczów i walentynki. Gra oferuje do 800 000 punktów w nagrodach Jackpot i może być odtwarzana na wszystkich urządzeniach, w tym na komputer stacjonarny, tablet i wszystkie urządzenia mobilne. Strzała Kupidyna składa się z pięciu rolki, trzech rzędów i 25 stałych linii umieszczonych na luksusowym tle pokrytym czerwonymi różami.

Przystojny kawaler i urocze panie wypełniają ekran w towarzystwie szampana, świec i truskawek pokrytego czekoladą. Istnieje wiele dodanych funkcji, które zapewnią rozrywkę na randkę. Funkcje te obejmują dzikie, rozproszenia, darmowe spiny i różne unikalne funkcje bonusowe. Nasz przewodnik zawiera wszystkie informacje potrzebne do meczu wykonanego w niebie. Kontynuuj czytanie dla naszego ekskluzywnego przewodnika strzałek strzałek.

Konfigurowanie i granie w gniazdo strzałek Kupidyna online

Strzałka Kupidyna to prosta gra do konfiguracji, która sprawia, że jest to odpowiedni wybór dla wszystkich poziomów graczy w automatach. Z łatwością przemieszysz się przez ładny projekt. Po założeniu gry 800 000 punktów czeka na wygraną. Znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na dole ekranu. Obejmuje to wypłatę strzałki Kupidyna, jeśli chcesz uzyskać informację o potencjalnych wypłatach dla każdego symbolu. Po prostu kliknij Blue Tab oznaczoną "Paytable", która otworzy okno wyświetlające każdy unikalny symbol i wartość. Aby uzyskać dodatkowe opcje menu, obsługę lub wyjść z gry, przejdź do prawego górnego rogu interfejsu gry.

Zauważysz, że jedyną opcją jest opcja dostosowania rozmiaru zakładu. Wynika to z faktu, że wszystkie 25 linii płac w automatach do gniazda strzałek to stałe linie. Oznacza to, że będziesz musiał postawić na wszystkie 25 linii i nie będziesz mieć możliwości ich dostosowania. Może to dać mniej wyboru, ale zwiększa twoje szanse na czerpanie wyższych wypłat. Aby rozpocząć grę, po prostu użyj klucza "BET" poniżej rolki, aby wybrać wybraną kwotę zakładu. Możesz umieścić zakład od 50 punktów do maksymalnie 10 000 punktów na spin. Ta gama pozwala na elastyczność w rozmiarach BET, a maksymalny zakład jest wystarczający, aby gracze o wysokiej walce mogli się cieszyć. To wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć. Aby zakręcić rolki, masz opcję ręcznej gry lub wybranie funkcji automatycznych spinów. Wybierz kartę automatyczną lub "start" zgodnie z preferencjami.

Dodatkowa zakładka "Gamble" znajdująca się pod rolkami, stanie się aktywna dopiero po zwycięskim spinku. Po wygenerowaniu wygranej karta stanie się dostępna i będziesz mieć swobodę wyboru, jeśli chcesz uprawiać swoje nagrody. Ta funkcja otworzy funkcję bonusową w formie gry ryzyka. Gra ryzyka zaprezentuje prostą grę zgadywania, która zapewni szansę pomnożenia wygranych. Ta funkcja jest szczególnie popularna wśród graczy o wysokiej walce. Game Gamble jest dostępna na mobilnym sercu Arrow Cupid. Możesz kręcić te romantyczne bębny na wszystkich urządzeniach, takich jak iOS, Android i Tablet Urządzenia. Znajdź romans lub do 800 000 punktów w nagrodach w dłoni, odwiedzając najlepsze kasyno online.

Bonusy strzałek i bezpłatne obroty

Istnieje wiele dekadenckich, luksusowych i romantycznych przedmiotów, które możesz zebrać, aby zabrać ze sobą na randkę. Możesz zaimponować swojej randce z truskawkami pokrytymi w czekoladzie lub romantycznymi świecami w kształcie serca. Oba te elementy mogą przynieść wam nagrody do 125 -krotnie twoje udziały. Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć kombinację trzech do pięciu dopasowanych symboli w dowolnym miejscu. Możesz także zebrać perfumy, butelkę szampana lub bukiet róż. Jeśli znajdziesz którykolwiek z tych elementów, możesz wygrać do 200 razy swój udział w nagrodach. Istnieją trzy szczęśliwe kawaler z różnych części świata. Możesz zarobić od 400 x do 600 razy swój udział. Dwie urocze panie mogą nagrodzić cię od 750x do 1000x Twojego udziału.

Najlepiej płacącym symbolem jest dziki symbol. Czerwone serce Strzały Kupidyna reprezentuje dziki symbol w grze. Dziki symbol może czerpać wypłaty sięgające do ogromnego 2000x Twojego udziału. Ten dziki symbol może zastąpić większość innych symboli, aby utworzyć więcej zwycięskich linii. Symbol Blue Cupid pojawi się tylko na Reel Five, a także działa jako dziki symbol. Ten specjalny symbol ma moc przekształcania innych symboli w dzikie symbole. Istnieje również różowy symbol bonusowy, który działa jak rozproszenie. Lądowanie trzech lub więcej różowych symboli bonusowych zapewni Ci wybór trzech unikalnych gier bonusowych. Te bonusowe gry obejmują nocne spiny dziewczyny, bonus zakupów i darmowe spiny strzały Kupidyna. Możesz otrzymać do 15 darmowych spinów podczas gry w gry bonusowe.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana strzałka i zmienność strzałki Kupidyna

Strzałka Kupidyna to świetna średnia gniazdo dla graczy o wysokiej zawartości. Oferuje 25 stałych linii z opcją umieszczenia zakładu do 10 000 punktów na spin. Te pokryte różowami rolki mają w ofercie do 800 000 punktów, a także różnorodne ekscytujące nagrody i funkcje. Temat i projekt mogą wydawać się banalne na pierwszy rzut oka, ale gra zawiera wiele unikalnych funkcji. Te unikalne funkcje oferują coś innego niż inne tradycyjne gry na automatach.

Kupiuszka alternatywne automaty online

Możesz przeglądać nasze zalecane kasyna online, aby uzyskać więcej gier, takich jak Cupid's Arrow. Ogólny wybór gier obejmuje tytuły takie jak Just Klejels, w których oferuje się masywny 1 milion monet. Gry dla skromnych graczy obejmują Big Runner, w których czeka nagroda jackpot 5000 monet. Novomatic ma grę dla każdego gracza.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Top Dawgs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beasts of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
True Illusions
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystic Chief
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Pick'n'Mix
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tombstone R.I.P
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Times
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sparky Shortz
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deep Descent
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki