Cyrano graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Showbizsz, luksusowy styl życia

Recenzja automatu online Cyrano

Ta tragiczna historia miłosna została przedstawiona w wielu filmach i filmach animacji. Dzięki High 5 Games został również przedstawiony na rolkach automatu Cyrano.

Cyrano oferuje 20 nie ustalonych linii płacowych. W stylu High 5 Games, pod względem rozgrywki, automat oferuje dzikie, rozpraszające i bonusowe gry, ale także funkcję upadku, która może doprowadzić Cię do kolejnych zwycięstw. Jeśli nie znasz historii miłosnej kadeta i chcesz dowiedzieć się więcej o niej w zabawny sposób, możesz wziąć dowolne urządzenie mobilne lub stacjonarne i załadować grę. Jest dostępny na dowolnym urządzeniu, więc po prostu załaduj go i zanurz się w prawdziwą średniowieczną przygodę w jednym z naszych najlepiej rankingowych kasyn online.

Jak grać w Cyrano Darmowe Gry Online

Cyrano by High 5 Games jest grywalny na wszystkich urządzeniach. Niezależnie od tego, czy masz smartfon lub tablet z systemem iOS, czy tablet, otrzymasz płynne wrażenia.

Pierwszym na wyświetlaczu jest pole konfiguracji zakładu. Najpierw musisz ustawić liczbę linii wypłat i zakłady na linię. Masz 20 nieosiągniętych linii płacowych, ale możesz grać na 1, 5, 9, 15 lub wszystkich 20. Zakład na linię może wynosić od 0.01 do 10 kredytów. Całkowity zakład może wynosić od 0.01 do 200 kredytów. Kolejne jest pole wygranej i kredytów, w których wyświetlane są twoje bieżące saldo i całkowite nagrody. Następne pole pokazuje powtórkę: "?", Głośnik, autospina i guziki spinowe. Kliknij przycisk Autospin, aby umieścić do 25 autospin. ""?"Przycisk zabiera cię do wypłaty.

Funkcje Cyrano i darmowe spiny

Funkcja spadających bębn. Zobaczysz, że symbole spadają, a kiedy tworzysz zwycięską kombinację, symbole te znikają. Nowe symbole upadają z góry i wypełniają luki. Zbadanie trwają, aż nie powstają nowe kombinacje. Funkcja Tumbling Rewels ma zastosowanie zarówno w grze podstawowej, jak i bonusowej.

Dzikie pojawia się tylko na środkowych rolkach i zastępuje wszystkie regularne symbole. Rozproszenie pojawia się tylko na pierwszych trzech rolkach. Kiedy pojawiają się trzy rozproszenia, wyzwala 6 wolnych obrotów. Jednak podczas bonusu możesz wywołać dodatkowe bezpłatne spiny. Podczas wolnych obrotów niebieskie rozproszenie staje się złote. Kiedy pojawiają się 3 złote rozproszenia, otrzymujesz 2, 3 lub 4 darmowe spiny. Kiedy pojawiają się 4 złote rozproszenia, dostajesz 4, 6 lub 8 dodatkowych darmowych spin! W ten sposób można wygrać do 300 darmowych spinów! Podczas bezpłatnych spinów wszystkie symbole, z wyjątkiem Cyrano, Roxane i Christian, dadzą ci takie same wypłaty, jak w grze podstawowej. Trzech głównych bohaterów daje 600.00, 500.00 i 400.00.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Cyrano Maximum Win, RTP i zmienność

Zakręcaj się na gniazda Cyrano przez wysokie 5 meczów, aby wygrać do 100 000.00. Ma RTP 95%, jednocześnie oferując średnią zmienność.

Cyrano Verdict i podobne automaty online

Cyrano to naprawdę wykwintne miejsce. Z 300 darmowymi spinami i kolejnymi zwycięstwami dzięki funkcji spadających rolki może dostarczyć najbardziej oszałamiających nagród. Ale rozważmy najlepiej płatną kombinację. Daje ci 50 000.00 w jednym spinu. Można tu uruchomić do 300 darmowych spinów, a także ma zastosowanie funkcja bębnów upadających, co oznacza, że ostateczne nagrody mogą wynosić miliony!

300 000.00 Kredyt może być twój, jeśli grasz w kosmiczne klejnoty. To jest miejsce na temat o tematyce kosmicznej, które może zapewnić najlepsze wygrane, gdy Wild uczestniczy w wygranych kombinacjach. Z dzikim uczestnictwem w zwycięskiej kombinacji z najlepiej płatnym symbolem podczas maksymalnie 30 darmowych spin.00.

Jeśli jesteś zainteresowany inną z naszych najlepszych gier automatycznych, powinieneś wypróbować slot Królestwa Crystal Kingdom. Ma średniowieczny motyw i może dostarczyć 800 000.00 kredytów podczas bezpłatnych obrotów.

Powiązani partnerzy kasyna

Tesla Jolt
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Valhalla
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gypsy Rose
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Arena Of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Hunter
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legend of the Ice Dragon
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wheel Of Wonders
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki