Da Vinci Creations graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 020 500 $.00
Motyw:
Klejnoty, historia

Da Vinci Creations Recenzja automatu online

Utwórz zwycięskie kombinacje o wartości do 1 020.500.00 Kiedy grasz w grę Da Vinci Creations z High 5 Games. Pomysłowy mechanizm, godny wielkiego wynalazcy, rozszerza liczbę wierszy, tworząc maksymalnie 1 000 000 sposobów wygrania.

Kolorowe klejnoty i kilka słynnych portretów pojawiają się na 6 rolkach, które ma dzikie substytucje, a także darmowe spiny. Lepkie dzikie symbole pomagają w grach podstawowych i mogą dłużej spędzać czas podczas darmowych spinów.

Da Vinci Creations to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem do procentowego procentowego 96%. Możesz cieszyć się tym pomysłowym automatem na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles w najlepszych kasynach online.

Jak grać w automatach Da Vinci Creations

Ravel do świata Leonardo da Vinci, gdzie niektóre z jego słynnych wynalazków znajdują się za wielkim cylindrem efektu metalu. Ta maszyna do puzzli zawiera siatkę 6x4 aktywnych symboli, z 3 pustymi rzędami powyżej i 3 poniżej głównej gry.

Jasne symbole klejnotów wyróżniają się ładnie, a także zobaczysz różne obrazy, takie jak dama z gronostanem i mona lisa na rolkach. Jak zwykle w grach tego dewelopera z Nowego Jorku, grafika jest doskonała, chociaż nawet Gry High 5 nie są zgodne z jakością Da Vinci.

Spójrz poniżej rolki, do panelu wskaźnika palika. Kliknij lewe i prawe strzałki po obu stronach, a możesz wybrać zakład od 0.20 do 100.00 na spin w sekundach. Dostępne są opcje autoodplay i szybkiego spinu, a dotknij symbolu plus, a następnie przycisk "I" zabierze Cię do wypłaty.

Masz punkt wyjścia 4096 sposobów na wygranie w kołowrotkach, z Mona Lisa i portretem mężczyzny, który warto najbardziej, gdy dopasujesz je przez podłączone bębny z lewej strony. Dziki symbol pomaga, działając jako inne, jeśli wyląduje we właściwym miejscu, aby przekraczać wszelkie luki w ciągłym biegu.

Możesz cieszyć się obrazami i innymi symbolami w trybie portretowym lub krajobrazowym na telefonach komórkowych i komputerach tabletów, a także działa równie dobrze na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Bezpłatne obroty i inne funkcje Da Vinci Creations

Symbole strzałek w górę i w dół, oznaczone 1, 2 lub 3, pojawią się obok klejnotów i portretów. W ten sposób mechanizm Way Out rozszerza rolki o 1, 2 lub 3 wiersze w dowolnym kierunku, w którym strzały wskazują. Jeśli nie ma wygranej w rozszerzonej kołowrotku lub nie pojawi się więcej strzał, kurczy się z powrotem o 1 rząd, chociaż nigdy nie spada poniżej 4 rzędów symboli, od których zacząłeś.

W ten sposób możesz zbudować wiele rozszerzonych bębnów, a jeśli wszystkie 10 wierszy jest aktywnych na wszystkich bębnach, składa się z ogromnych 1 000 000 różnych sposobów ustawiania symboli, aby wygrać. Dziki pojawiają się na dowolnym kołowrotku, w którym wszystkie 3 rzędy powyżej lub poniżej są aktywne, i pozostają przez następne 3 spiny.

Wszelkie 3 lub 4 bonusowe symbole przyznają 15 lub 25 darmowych obrotów rolki. Jeśli 3 lub 4 kolejne lądują w bezpłatnej grze, dodają 2 lub 3 dodatkowe obroty i możliwe jest zagranie do 100 rund przed końcem funkcji. Podczas bezpłatnych obrotów każde Wilds dodane do w pełni rozszerzonych rolki pozostają aktywne przez resztę rundy, co zwiększało prawdopodobieństwo, że zdobyłeś duże wygrane w całej tej funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Da Vinci Creations Darmowe Gry Online Maksymalne zwycięstwa, zmienność i średnie zwroty

W pełni rozszerzone rolki mogą zapewnić ogromne wygrane 10 205x Twojego zakładu lub 1 020 500.00 przy najwyższym możliwym zakładach, co czyni go jedną z najbardziej atrakcyjnych gier automatycznych pod względem potencjalnych zwrotów. Da Vinci Creations to gra o wysokiej zmienności i ma długoterminowy średni procent zwrotu 96%.

Nasze przemyślenia na temat automatu online Da Vinci Creations

Nie musisz lubić sztuki, aby docenić to konkretne arcydzieło. Rozszerzające się i kontraktowe rolki będą różnić liczbę zwycięskich sposobów, a zatem szanse na zebranie nagród, od spinu do spinu. Utrzymały dziczy pomaga podczas gier podstawowych, a podczas darmowych spinów możesz zbudować zbiór dzikich symboli, potencjalnie do wygranej.

Odkryj galerię pięknych symboli i oszałamiających bonusów, gdy grasz w gniazdo Da Vinci Creation.

Gdzie mogę zagrać w gniazdo Da Vinci Creations?

Możesz cieszyć się slotem Da Vinci Creations jedne z najlepszych kasyn online. Nasze polecane witryny zawierają szeroką gamę wysokiej jakości gier i witają Cię z świetnymi ofertami bonusowymi.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w automatach Da Vinci Creation?

Możesz wygrać ogromne nagrody PRAWDZIWE PIENIĘDZE Z DA VINCI Creation. Możliwe jest zbieranie 10205 razy w całym zakładzie, a jeśli grasz na najwyższych stawkach, składa się z nieco ponad 1 000 000.00. Zagraj w zalecanym kasynie, aby zapewnić uczciwe wypłaty.

What Is the Way Out Feature of Da Vinci Creations Game?

Way Out Mechanizm rozszerza się i kurczy liczbę wierszy na rolkach, od minimum 4 wierszy, do maksymalnie 10. Symbole strzałek rozszerzają rolki i kurczą się rozmiarem na nie wygrywających spinach.

Czy gniazdo Da Vinci Creations ma bezpłatną funkcję bonus?

Dowolne 3 lub 4 symbole bonusowe uruchomi odpowiednio 18 lub 25 darmowych spinów. Wilds pozostają aktywne na rolkach, ułatwiając wypełnienie kombinacji, a możesz dodawać kolejne gry z większą liczbą bonusowych symboli, do maksymalnie 100 darmowych spinów.

To gniazdo Da Vinci Creations kompatybilne z telefonami komórkowymi?

Tak to jest. Możesz dotrzeć do automatu Da Vinci Creations w naszych ulubionych mobilnych kasynach online. Jest kompatybilny z iPhone'ami, iPadami, Androidem i Windows Mobiles i nie ma utraty stylu ani funkcji z gry komputerowej.

Jak niestabilny jest automat Da Vinci Creations?

To jest bardzo niestabilna gra, w której stosunkowo długie szczeliny między zwycięskimi obrotami przeciwdziałają hojne nagrody. Może się to znacznie różnić, więc możesz spodziewać się fluktuacji w swoim bankrollu i trzeba postawić kwotę, która może wytrzymać ten poziom zmienności.

Jakie gry są podobne do slotu online Da Vinci Creations?

Maszyna gniazda Da Vinci Creation. Inne w zakresie to Da Vinci Extreme i Double Da Vinci Diamonds od tego samego dewelopera, a także oryginalne diamenty Da Vinci z IGT.

Czy powinienem założyć maksimum na gnieździe Da Vinci Creations?

Nie musisz umieszczać maksymalnego zakładu na 100.00 na spin na automatach Da Vinci Creations, aby cieszyć się wszystkimi ekscytującymi funkcjami. Zawsze graj dla zabawy, w swoich granicach. Minimalny zakład to tylko 0.20, więc jest to gra odpowiednia dla szerokiej gamy budżetów.

Który deweloper tworzy gniazdo Da Vinci Creations?

Slot Da Vinci Creation. Inne popularne wysokie 5 automatów, w które można grać w zatwierdzonych kasynach, to Dream Beauty, Guardians of the Deep i Crystal Chasers.

Kiedy wydano miejsce Da Vinci Creations?

Dzień uruchomienia dla Da Vinci Creations Slot był 26 sierpnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shields of the Wild
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hot Offer
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Time Machine
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Tales of Asgard - Loki’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Run Mega Jackpots
RTP:
92.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Black Bull
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Top Trumps World Football Stars 2014
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stumpy McDoodles 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spirit of Adventure
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Celebration of Wealth
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki