Da Vinci’s Treasure graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
Funkcja bonusowa:
Wysoki
Maksymalny zysk:
Nie
Motyw:
Akcja Przygoda

Recenzja automatu online Da Vinci

To wysoka wariancja pragmatyczna gniazdo przynosi 5 kołowrotek, 3 rzędowy siatkę i możliwość postawiania 25 linii. Może to być niestabilna gra, ale warto ryzykować, ponieważ może wypłacić gigantyczny 48 000 razy. Gniazdo skarbów Da Vinci ma projekt 3D o wysokiej rozdzielczości z grafiką, taką jak Lost Treasure Maps, Magic Books, skórzane torby i średniowieczne broń.

Gra ma standardowe funkcje bonusowe, takie jak darmowe spiny, rozproszenia i dziczy. Najważniejszym wydarzeniem są 3 unikalne i ekskluzywne gry premiowe. Obejmują one funkcje Map Quest i Nagrody Picker, a także funkcja progresywnego multiplora Free Spins. Możesz wygrać aż do 60 darmowych spin.

Jak zagrać w slot skarbów Da Vinci online

Ta niestabilna gra ma ogromną ofertę jackpota, która może osiągnąć do 48 000 razy. Jeśli chcesz zapoznać się z różnymi symbolami przed rozpoczęciem, po prostu sprawdź płatnik. Znajduje się w menu, do którego można uzyskać dostęp, uderzając w kartę "I" po lewej stronie kołowrotków. Z 25 ustalonymi liniami po prostu wybierz odpowiedni zakład i kliknij kartę Spin po prawej stronie kołowrotków. Możesz także użyć zautomatyzowanych spinów, jeśli wolisz.

Minimalny zakład w ofercie to 0.25 monet, podczas gdy maksymalny zakład w ofercie to 125 monet. Przełącz kontrolę "BET" po lewej stronie, aby dostosować rozmiar zakładu. Wszystkie urządzenia obsługują gniazdo skarbów DA VINCI, dzięki czemu można grać na tablecie, komputerach stacjonarnych lub urządzeń mobilnych. Obejmuje to wszystkie urządzenia mobilne, takie jak urządzenia Apple i Android, i oznacza, że można je odtwarzać w wybranym kasynie mobilnym.

Skarbne spiny i dodatkowe funkcje Da Vinci

Baza skarbów Da Vinci jest zgodna ze standardową rozgrywką i dzieli się na symbole o niskiej wartości i wysokiej wartości. Zwycięskie linie powstają od lewej do prawej, a będziesz potrzebować 3 do 5 dopasowanych ikon, aby wygrać.

Wyłożone złotem ikony kart do gry tworzą symbole o niskiej wartości, podczas gdy różnorodne elementy średniowieczne tworzą ikony o wyższej wartości. Funkcje bonusowe sprawiają, że ta gra jest bardzo niestabilna. Da Vinci reprezentuje dziki symbol i może lądować tylko na kołowrotkach 2, 3 i 4. Dziki da Vinci zastępuje wszystkie inne symbole, z wyjątkiem rozproszenia.

Darmowe obroty, a także jest symbolem dodatkowym, który odblokowuje 3 unikalne rundy bonusowe. Funkcja Picker Nagroda umożliwia wybór obrazu, który przyzna nagrodę pieniężną. Funkcja Map Quest zaprasza do gry w bonusową grę mapy skarbów. Obróć koło i idź wzdłuż mapy skarbów, aby wygrać do 100 razy swój udział.

Możesz wygrać do 60 darmowych spinów i otrzymać mnożnik 60x w funkcji progresywnego mnożnika. Ta funkcja ma również potencjał odblokowania nagrody Jackpot mnożnika 48 000x.

Funkcje gniazda

  • Darmowe obroty
  • Funkcja hazardu
  • Mnożniki
  • Ponowne spiny
  • Praca
  • Rozprasza
  • Dziki symbol

Da Vinci's Treasure RTP, zmienność i jackpot

Gniazdo skarbów Da Vinci to wysokie gniazdo wariancji ze średnim wyglądem RTP wynoszącym 96.53%. Ryzyko może być jednak warte, ponieważ możesz wygrać do 48 000 razy swój udział. Nie wspominając o ogromnych 60 wolnych obrotach. Możesz postawić zakład maksymalny do 125 monet.

Podsumowanie skarbów Da Vinci i więcej gier

Skarb Da Vinci przez Pragmatic Play to marzenie graczy o wysokiej zawartości. Z tego powodu może być lepiej dostosowane do wysokoelerzennych graczy i tych, którzy lubią ryzykowne i ryzykowne działanie. Szczęśliwy gracz może zobaczyć, jak ich całkowity zakład jest pomnożony przez masywne 48 000x. Istnieje również ogromna liczba 60 darmowych obrotów do zdobycia i ekscytujących gier bonusowych. Ciesz się ekskluzywnymi dodatkami, takimi jak funkcja Picker dla nagród natychmiastowych. Lub zagraj w ekscytującą grę w funkcji mapy. Średniowieczna przygoda z dużym potencjałem czeka.

Pragmatyczna gra ma duży wybór gier, które odpowiadają preferencjom wszelkiego rodzaju graczy. Obinuj szlachetne rumaki i ciesz się 75 sposobami wygrania w gnieździe Bronco Spirit. Jeśli lubisz mieć 75 sposobów na wygraną, możesz również sprawdzić slot bonanza. Tutaj możesz naprawdę zwiększyć swój bankroll za pomocą niesamowitego 2175x Twoje!

Powiązani partnerzy kasyna

Twisted Sister
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Knight Rider
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fishin’ BIGGER Pots Of Gold
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
5 Clans - The Final Battle
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shimmering Woods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sisters of the Sun
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Divine Fortune Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dream Diver
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Heart of Rio
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hand of Midas
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki