Danger High Voltage graj online za darmo

Oprogramowanie:
Big Time Gaming
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Meksyk, bary i dzwonki

Danger High Voltage Online Recenzja automatów online

Online automat do gniazda wysokiego napięcia Danger zapewnia siatkę 6x4, która jest unikalnym projektem. Ma kolejną niezwykłą funkcję, która zastępuje wszystkie tradycyjne linie wynagrodzeń potężnymi 4096 sposobami wygrania. Projekt brzęczy kolorami elektrycznymi i obrazami, takimi jak tacos, czaszki i dzwonki. Gra obejmuje dzikie, rozproszenia i mnożniki, które mogą osiągnąć do 20 000 razy, cały zakład - maksymalną wygraną wynoszącą 800 000! Aby wzmocnić wartość rozrywkową, istnieje również kilka wyłącznych rund bonusowych. Składają się one z funkcji bramek piekielnych spin.

Jak grać w Danger High Voltage Slot

Projekt gry jest olśniewający, zajęty i ekscentryczny. Nie martw się jednak. Eeven Niedoświadczeni gracze przybyli przez najlepsze witryny automatów online, będą miały łatwy czas na konfigurację gry. Wszystkie potrzebne elementy sterujące są na ekranie, a nawet możesz grać na różnych urządzeniach. Możesz zagrać w gniazdo Danger High Voltage jako tablet lub grę stacjonarną, a także grę mobilną. Gniazdo mobilne jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami, w tym urządzeniami iOS i Android. Wszystkie wersje gry pozwalają wygrać do 20 000 razy swój udział.

Co więcej, będziesz mieć zaległe 4096 sposobów na zdobycie tych wygranych. Możesz wybrać swój zakład, dostosowując kontrolę "stawki". Minimalny zakład to 0.20 monet; Maksymalny zakład to 40 monet na spin. Możesz wyświetlić wypłatę, klikając ikonę menu wraz z kontrolą BET. Użyj elementów sterujących "Play" po prawej stronie, aby rozpocząć grę.

Rundy premii wysokiego napięcia niebezpieczeństwa i bezpłatne obroty

Gra bazowa o wysokim napięciu Danger ma symbole kart od 9 do. Oferują one mniejsze wypłaty witryny kasyn online, które zaczynają się, gdy wylądujesz 3 do 6 pasujących symboli. Istnieje również symbol Bell, Disco Ball, Taco i Symbul. Fioletowa czaszka jest najlepiej płatnym symbolem w grze podstawowej. Oferuje do 25 -krotnie Twój udział. Gra ma dziki ogień, a także elektryczny symbol dziki. Co więcej, oba z nich rozszerzają dziczy. Fire Wild jest zwykłym dzikim, który może zastąpić inne symbole, podczas gdy elektryczny dziki doda mnożnik 6x do twoich zwycięstw.

Jest symbol rozproszenia, który wygląda jak serce w koronie. Jeśli wylądujesz 3 lub więcej rozproszonych serc, uzyskasz dostęp do bonusowych rund. Otrzymasz 7 bonusowych spin. Wiele lepkich Wilds dołączy do rolki i możesz zarobić do 19 darmowych spinów. W funkcji Funkcji wolnych od napięcia otrzymasz 15 darmowych spinów. Ta funkcja obejmuje również ułożone dziki i może jeszcze bardziej zwiększyć bankroll za pomocą masywnego mnożnika 66x.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Danger High Voltage Max Win, RTP i zmienność

Gra Danger High Voltage Real Money Gra umożliwia umieszczenie zakładów, które mogą osiągnąć w sumie 40 monet na spin. Grając na maksymalnym poziomie zakładu, możesz wygrać mnożnik 20 000x dla maksymalnej wygranej wynoszący 800 000. W grze podstawowej najlepiej opłacający symbol oferuje do 25 -krotnie Twój udział. Tylko jeden obrót w rundach bonusowych może spowodować ogromną wygraną mnożnika 66x. Gra jest średnia do wysokiej wariancji i ma RTP 95.67%.

Niebezpieczeństwo Wnioski o wysokim napięciu i więcej gier

To epicka gra dla graczy na polowaniu na darmowe spiny, szybkie akcje, wysokie wypłaty i olśniewające projekty. 40-koinowy maksymalny zakład może nie wydawać się atrakcyjnie dla graczy o wysokiej zawartości, ale jackpot mnożnika 20 000-krotnie może. Danger High Voltage może być satysfakcjonującą grą z 4096 sposobami wygrania. Ma żywy wzór z nieco inną kołowrotkiem 6, 4 rzędu.

Pamiętaj, aby odkryć szeroką gamę tytułów automatów do gry Big Time Gaming. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, możesz odwiedzić dowolne z naszych zalecanych kasyn online. Będziesz miał dostęp do naszych bonusów kasyna online i duży wybór tytułów automatów. Tytuły te obejmują Święty Diver, w którym do zdobycia jest niesamowite 117 000 monet. Odwiedź dowolną z kasyn na naszej liście, aby uzyskać bardziej epickie tytuły.

Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Remember Gulag
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magician’s Secrets
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arrival
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Victoria Wild
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Night Out
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Stax
RTP:
94.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Mariachi Infinity Reels
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki