Dangerous Beauty graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
120 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, azjatycka, akcja/przygoda

Dangerous Beauty Online Review

Azjatycki motyw został przedstawiony w wielu automatach. Kiedy Gry High 5 rozwinęło niebezpieczne piękno, zapewniło to, że połączy się tradycyjnie z fantazją. Na kołowrotkach zobaczysz gejsze i bohaterki typu samuraj. Porozmawiaj o niebezpieczeństwie, ha?

Dangerous Beauty by High 5 Games to miejsce, które oferuje 40 stałych linii płacowych na 5cach. Jeśli chodzi o rozgrywkę, skorzystasz z funkcji Super Stacks i regularnych gier bonusowych, oprócz dzikich i rozproszonych. Gra jest dostępna na wszystkich urządzeniach, więc weź każde urządzenie mobilne lub komputerowe, które masz w pobliżu, załaduj niebezpieczne automaty online w dowolnej z naszych najlepszych miejsc na automatach i poczuj niebezpieczeństwa!

Jak grać w niebezpiecznym miejscu online

Dangerous Beauty jest dostępne na wszystkich urządzeniach, w tym na iOS lub Androida. Jeśli chodzi o konfigurację, zobaczysz czarne pole, na którym wyświetlane są Twoja całkowita wygrana i równowaga. Po prawej stronie, w rogu, możesz zobaczyć pole konfiguracji zakładu. Kliknij na to, a zobaczysz, że możesz umieścić zakłady od 0.40 do 120 punktów na spin.

Idąc dalej, zobaczysz przycisk spinowy na środku ekranu, po prawej stronie. Tuż nad nim zobaczysz przycisk "+". Po kliknięciu lub dotknięciu pojawiają się dwa przyciski. Pierwszym z nich jest głośnik, w którym można wyłączyć dźwięki w niebezpiecznym miejscu online w automatach online. Drugi prowadzi jednak do wypłaty. Po kliknięciu lub dotknięciu przycisku "I" otwierasz wypłatę.

Niebezpieczne funkcje urody i darmowe spiny

Rozproszenie wygląda jak zielony ornament tygrysa. Gejsza daje ci 40 -krotność palika, a ta z blond włosami daje 30 -krotność palika. Obie piękne, ale śmiertelne zwierzęta dają 20 -krotnie pakuację. Wild to logo gry, które daje 1000.00 kredyty na kombinację 5-z.

Niebezpieczne piękno zawiera stosy symboli. W każdym obrot. Zarówno dziki, jak i rozproszony mogą wydawać się ułożone podczas gry podstawowej. Dzikie substytuty wszystkich symboli, ale nie rozproszenie po zakończeniu zwycięskich kombinacji.

Rozproszenie pojawia się tylko na środkowych rolkach. Kiedy pojawia się we wszystkich pozycjach na środkowych rolkach, wyzwala wolne obroty. Dostajesz 7 darmowych spinów, podczas których wszystkie symbole wydają się układane, ale nie rozproszenie. Dlatego wolnych obrotów nie można cofnąć, gdy pozostanie 0 darmowych spin.

Z naszego doświadczenia w grze możesz mieć pewność, że wygrasz, jeśli nie za każdym razem, to podczas każdego drugiego obrotu w grze. To sprawia, że automat jest dość satysfakcjonujący i warty czasu i pieniędzy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Niebezpieczne maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Niebezpieczne piękno przez High 5 Games ma do 120 000.00 kredytów w ofercie. Ten średnia gniazdo zmienności zawiera RTP 94.90%.

Niebezpieczne werdykt urody i podobne automaty online

Niebezpieczne miejsce na piękno może zapewnić częste, solidne zwycięstwa. Wild może dostarczyć 5000.00 kredytów w jednym obrotu. Biorąc pod uwagę, że pojawiają się super ustawione symbole, bądź pewny, że wygrane kombinacje będą często tworzone. Biorąc pod uwagę, że są bezpłatne spiny, możesz wygrać 35 000.00 z samych gier bonusowych.

Zawsze możesz grać w bardziej satysfakcjonujące gry na automatach. Crystal Kingdom może dostarczyć 50 000.00 w jednej podstawowej grze spin. Jednak podczas gier bonusowych otrzymujesz 16 darmowych spinów. Kolejnym niesamowitym automatem, w który możesz grać, jest Bourbon Street Bash. To jest miejsce, które może dostarczyć 100 000.00 w jednym spinu! Podczas bezpłatnych spinów istnieje mnożnik, który może wzrosnąć do 9x! Oznacza to, że możesz wygrać ponad 900 000.00! Wszystkie trzy miejsca są solidnymi opcjami. Możesz mieć pewność, że będziesz miał niesamowity czas i często zdobyjesz przyzwoite wygrane w najlepszych kasynach online!

Powiązani partnerzy kasyna

Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frankenslot's Monster
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Merry Xmas
RTP:
95.79%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Rave
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Flower
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Greek Legends
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beasts of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Faerie Spells
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rock Star
RTP:
93.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni