Dazzle Me Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 500 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, bary i dzwonki

Recenzja automatów online

Maszyna automatów Megaways The Dazzle Me to komputer stacjonarny i mobilny od Netent, który oferuje do 99 225 sposobów wygrania na 6 rolkach. Pojawią się tutaj błyszczące symbole klejnotów, wraz ze złotymi dzwonami, szczęśliwymi konicjami i kolorowymi 7s.

Zwycięskie symbole znikają, aby wywołać lawiny tych powyżej, podczas gdy olśniewające Diamond Wild Symbols mogą napełnić do 3 rolki naraz. Podczas funkcji bezpłatnych gier, te Wilds mają gwarancję pojawienia się za każdym razem, zwiększając twoje szanse na zdobycie dużych wypłat. Możesz wygrać do 50 000 razy swój zakład lub ogromne 2 500 000.00 na najwyższych stawkach.

Dazzle Me Megaways to średnia zmienność ze średnim zwrotem do procentowego procentowego 96.1%.

Jak zagrać w grę w game olbopowe megaways

Załaduj tę grę na komputerze, iOS, Androida lub Windows Mobile, a zobaczysz różne klejnoty w różnych kształtach i kolorach, a także dzwonki, koniczyny i 7s. Rośnie rosnące od lewej do prawej, a maksymalna liczba symboli na każdym to 5-5-7-7-9-9. Siedzą na lśniącym tle i istnieje żywa melodia syntezatora, która towarzyszy żywym obrazom.

Pochodzi z Netent i wykorzystuje proste elementy sterujące znalezione w wielu innych grach automatów od tego popularnego programisty. Możesz wybrać udział, klikając kartę monet i mieć opcje od 0.10 do 50.00, co powinno wystarczyć, aby pasować do większości budżetów.

Oczywiście dostępne są opcje automatycznego spinu i szybkiego spinu, a jeśli dotkniesz przycisku "ja", możesz zobaczyć, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy wylądujesz 3 lub więcej tego samego rodzaju w sąsiednich bębnach z lewej strony.

System Megaways umieszcza losową liczbę symboli na każdej kołowrotku, a dzięki większej liczbie symboli łatwiej jest uzyskać zwycięską kombinację. Czerwony 7 płaci najwięcej na 3x Twoim paliku za pełną serię 6, a w przeciwieństwie do innych, tylko 2 przykłady wystarczą na małą wygraną.

Darmowe obroty i inne megaways Dazzle Me Megaways online

Mechanizm lawinowy usuwa zwycięskie symbole i widzi powyższe, aby wypełnić luki. Lawiny trwają tak długo, jak tworzą nowe zwycięstwa i możesz łatwo pobrać kilka wypłat z rzędu z tej satysfakcjonującej funkcji.

Biały diament jest dziki i może działać jak każdy inny, oprócz bezpłatnego symbolu spinów, aby pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Funkcja losowej olśniewającej dziczy wypełnia się 1, 2 lub 3 rolki diamentami, pomagając ukończyć zwycięstwa, choć tylko przy początkowym obrotu. Standardowe symbole zastępują je na dowolnych lawarniach automatów do automatów Dazzle Me Megaways.

Orange Free Spins Emblem w dowolnych 4 miejscach wyzwala 8 bonusowych gier, a każdy dodatkowy symbol dodaje 4 kolejne spiny do całości. Przynajmniej 1 olśniewający dziki kołowrotek pojawi się w każdym wolnym spinu, z początkiem 2 dzikich kołowrotek, budujących o 1 za każdym razem, gdy Wilds Land na tej kołowrotku.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność Dazzle Me Megaways

Teoretyczna maksymalna wygrana to ogromna 50 000 razy całkowita zakład lub 2 500 000.00 przy 50.00 na spin spinu. Dazzle Me Megaways ma średnią stawkę zwrotu 96.1%, co jest dość hojne w przypadku gry o średniej zmienności, takiej jak ta.

Nasz werdykt na gniazdo Megaways Dazzle Me

To jasne i kolorowe miejsce, z dużą ilością zwycięskiego potencjału. Podczas gdy w niektórych grach o tematyce klejnotu mogą brakować wizualnego wpływu, guzy megaways online ma wystarczająco dużo, aby gracze w obróbce i wracają do rolki raz po raz.

Lawiny, ułożone dzikie symbole i bezpłatne gry z dodatkowymi dzikimi są popularnymi funkcjami, a maksymalny potencjał wygranej 50 000 razy jest znacznie powyżej tego, co może zaoferować wiele innych gier. Oczywiście nie będzie to łatwy cel do osiągnięcia, ale miło jest wiedzieć, że to możliwe.

Ciesz się błyszczącą rozgrywką i funkcjami automatów do automatów Megaways Dazzle Me, gdy grasz w naszych najwyższej jakości kasynach online.

, Które jest najlepszym kasynem online do gry w automat do gry w gazzle me megaways?

Dołącz do naszych zalecanych kasyn online, które niosą gniazdo Megaways Dazzle Me Megaways. Starannie wybraliśmy najlepsze witryny, z najlepszymi ofertami bonusowymi, najszerszą gamą gier, najwyższym standardem obsługi klienta oraz mnóstwem opcji depozytowych i wypłaty.

Czy automat do Megaways Megaways ma dobry powrót do procentu graczy?

Przed długoterminowym miejscem olbrzymie megaways.10 na każde 100.00 postawił się w grze. Jest to miejsce o średniej zmienności i jest to dobry powrót do procentu graczy dla gry z takim poziomem wariancji.

Jaka jest lawinowa funkcja gniazda Megaways Dazzle Me?

Zwycięskie symbole znikają z kopalni slot. Pozostawia to puste przestrzenie dla nowych symboli do "lawiny" z góry, co może z łatwością tworzyć nowe zwycięskie kombinacje. Jeśli otrzymasz nową wygraną, uruchamia to kolejną lawinę, a ta funkcja może działać i uruchomić.

Ile mogę postawić na każdym obrotu gry o gazzle me megaways?

Zakres zakładów na automat do gałki Megaways Dazzle Me to 0.10 do 50.00, z wieloma opcjami pomiędzy. Jest to przyzwoity zasięg, który będzie pasował do większości graczy, chociaż wysokie rolki mogą żałować, że zaoferował potencjał umieszczenia większych stawek.

Czy maszyna do gniazda Megaways Dazzle Me ma bezpłatną funkcję spinów?

Tak. Każde 4 bezpłatne symbole spinów w tym samym czasie przyznają 8 dodatkowych gier, z dodatkowymi 4 gier na każdy kolejny bezpłatny symbol spinu na spinu wyzwalającym. W tej rundzie masz gwarancję co najmniej 1 ułożonego dzikiego kołowrotka w każdym obrotu.

To The Dazzle Me Megaways zoptymalizowany mobilnik?

Możesz zagrać w grę w game olb. Nie martw się o brakującego czegokolwiek, ponieważ wersja mobilna ma wszystkie te same funkcje, styl i potencjał zwycięski, co gra komputerowa.

Jak działa funkcja Megaways of the Dazzle Me Megaways?

System Megaways umieszcza losową liczbę symboli i zwycięskie sposoby na każdym kołowrotku w każdym obrotu. W zależności od tego, który gniazdo Megaways Megaways można zobaczyć między 2 a 9 symbolami, a przy maksymalnej liczbie w grze daje 99 225 różnych sposobów na wygraną, aby wygrać.

Czy są jakieś gry podobne do automatów online Dazzle Me Megaways?

The Dazzle Me Megaways Darmowe Gry Online to kontynuacja niezwykle popularnej gry. Oryginalny automat Dazzle Me jest nadal dostępny i jest to gra 5-rela z 76 sposobami wygrania. Wiele symboli i funkcji jest takich samych, z ułożonymi dzikimi i wolnymi obrotami wśród bonusów. Znajdziesz to w tych samych kasynach online.

, Skąd mam wiedzieć, czy gra olśniczą megaways grę jest uczciwa?

Wszystkie gry, które zalecamy zagranie Fair. Dazzle Me Megaways pochodzi od jednego z najbardziej zaufanych i niezawodnych programistów, i podobnie jak wszystkie gry netent, jest w pełni licencjonowany i testowany pod kątem uczciwości. Możesz grać w ich zakresie bez żadnych obaw o nieuczciwe praktyki.

Kiedy został wydany automat do guzji "Dazzle Me"?

Netent uruchomił grę w game Dazzle Me Megaways 20 maja 2021.
Crocodopolis
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Coyote Moon
RTP:
93.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Love Joker
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Puebla Parade
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Howling Wolves
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Wild Vegas
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki