Dazzling Diamonds graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
20 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, luksusowy styl życia

Recenzja automatu online olśniewającego diamentów

Novomatic wnosi świetną grę o niskiej wariancji dla graczy, którzy lubią uprościć. Dazzling Diamonds oferuje nieprzerwaną rozgrywkę o pełnej mocy z RTP 95.42%. Ze względu na niski poziom zmienności, olśniewającą automat. Możesz doświadczyć całej zabawy z dowolnego urządzenia, takiego jak tablet, komputer stacjonarny i urządzenia mobilne.

Pięć kołowrotków, trzech rzędu siatki zawiera symbole 3D dekadenckich klejnotów i cennych klejnotów. Możesz aktywować do 10 linii płacowych, co zapewnia do 10 możliwych sposobów wygrania. Masz szansę wygrać do 500 -krotnie swój udział za każdym razem, gdy obracasz rolki. Olśniewający gniazdo diamentów zapewnia prosto bez dodatkowych funkcji lub czasochłonnych rund bonusowych. Gra składa się z prostej rozgrywki, a jedyne dodane funkcje składają się z symbolu rozproszenia i gry hazardowej. Kontynuuj czytanie dla naszego kompletnego olśniewającego przewodnika do gronu Diamonds.

Olśniewające diamenty online gier

Nie tylko olśniewające gniazdo diamentów składa się z podstawowej rozgrywki, ale także składa się z podstawowego projektu. Prosta konstrukcja jest łatwa dla wszystkich graczy do konfiguracji i nawigacji. Nie ma złożonych funkcji ani żmudnych kroków, o które możesz się martwić. Po prostu aktywuj swoje linie i wybierz kwotę zakładu, aby przygotować się do gry. Im wyższy zakład, tym większe szanse na wygraną do 500 -krotnie twoje udziały. Wszystkie elementy sterujące są widoczne na dole olśniewającego fioletowego projektu. Możesz znaleźć dodatkowe elementy sterujące w prawym górnym rogu ekranu. Te elementy sterujące obejmują opcję wyjścia z gry lub dostosowania głośności ścieżki dźwiękowej.

Piękne olśniewające symbole obejmują rubiny w kształcie serca, szafiry, szmaragdy, diamentowe pierścienie i stosy gotówki. Możesz sprawdzić każdy unikalny klejnot i wartość wypłaty dołączona, uzyskując dostęp do wypłaty. Kliknij kartę niebieskiego "Paytable" unoszącą się tuż pod kołowrotkami, aby otworzyć wypłatę. Aby skonfigurować grę, użyj opcji "Linie", aby aktywować w dowolnym miejscu od jednego do 10 linii wypłat. Aby jak najlepiej wykorzystać tę grę o niskiej wariancji, zalecamy aktywację pełnych 10 wypłat. Możesz stawić każdą z tych 10 linii z zaledwie 0.04 Monety do maksymalnie 10 monet. Aby zwiększyć stawki, a tym samym nagrody, możesz umieścić maksymalny zakład do 100 monet na spin. Po prostu dostosuj opcję "zakład/linia", aż osiągniesz preferowaną kwotę zakładu. Teraz, gdy jesteś gotowy, aby zakręcić rolki, wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć "Rozpocznij". Jako nowoczesny dotyk, olśniewającą maszynę do gier. Możesz aktywować do 100 automatycznych spin.

Dodatkową zaletą olśniewającego gniazda diamentów jest fakt, że można go odtwarzać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Niezależnie od tego, czy posiadasz urządzenie mobilne z Androidem, czy iOS, możesz uzyskać dostęp do olśniewającego automatu mobilnego Diamonds. Nie będziesz musiał czekać na pobranie i możesz zagrać, odwiedzając zalecane kasyno online. Doświadcz nieprzerwanej rozgrywki olśniewającego automatu mobilnego Diamonds. Gra mobilna zawiera również symbol rozproszenia, a także funkcję hazardu. Funkcja Gamble oferuje szansę pomnożenia wygranych, uczestnicząc w grze hazardowej.

Olśniewające nagrody Diamonds i inne cechy

Olśniewające diamenty wykorzystują prostą strategię ustawiania pasujących symboli w kombinacjach od trzech do pięciu. Gra zawiera sąsiednią funkcję Pays, co oznacza, że kombinacje mogą się rozpocząć i formować na dowolnych rolkach. Istnieje w sumie osiem błyszczących symboli, które pomogą Ci stworzyć jak najwięcej zwycięskich linii. Najniższe wypłaty zaczynają się od lśniących szafir i różowych klejnotów. Wypłaty rosną, gdy tworzysz zwycięskie kombinacje czerwonych rubinów lub zielonych szmaragdów. Możesz czerpać wyższe nagrody, lądując kombinację stosu symboli gotówkowych. W ofercie zwycięskiej linii olśniewających pierścieni diamentów są jeszcze wyższe. Oferują one do 50 -krotnej kwoty zakładu.

Wielki diament, który świeci zawsze jasno, jest najlepiej płacącym symbolem. Oferuje do 500 -krotnie swój udział w wylądowaniu zwycięskiej linii pięciu lśniących diamentów. Olśniewający gniazdo diamentów zawiera symbol rozproszenia, który oferuje wypłaty z dowolnego miejsca wzdłuż kołowrotków. Zegarek z luksusowym złotem i diamentem reprezentuje symbol rozproszenia. Ten uproszczony automat nie zawiera żadnych darmowych spinów, bonusowych rund ani dzikich. Jedyną inną funkcją jest funkcja hazardowa, która oferuje mnożnik nagrody za ryzyko hazardu wygranych. Możesz uzyskać dostęp do funkcji hamble po osiągnięciu zwycięskiego obrotu, klikając kartę "Gamble". Będziesz prezentowany z kartą gry i będziesz miał okazję odgadnąć właściwy kolor i garnitur. Nagrody wynoszą mnożniki 2x i 4x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Olśniewająca wariancja diamentów i maksymalne wygrane

Olśniewające diamenty oferuje prostą grę o niskiej wariancji, która jest idealna dla graczy, którzy chcą zdobyć więcej doświadczenia. To także świetna gra, jeśli grasz z ograniczonym budżetem. MAX BET to tylko 100 monet, a najwyższa wypłata wynosi 500 -krotnie Twoje udziały. Gracze, którzy lubią nieprzerwaną grę bez rund bonusowych, docenią podstawowy charakter tej gry. Dazzling Diamonds to odpowiednia gra dla wszystkich graczy, jednak gracze o wysokiej walce mogą znaleźć stawki nieco na niskim poziomie.

Olśniewające diamenty podobne automaty online do rozważenia

Novomatic ma szeroki wybór tytułów automatów. Obejmuje to duży wybór automatów dla graczy o wysokiej zawartości. Jeśli wolisz gry z wyższymi wypłatami, sprawdź tytuły takie jak Blazing Riches Slot. Blazing Riches to gra pięcioma kołowrotkami, trzy rzędu, która oferuje 10 różnych sposobów wygrania. Ta ekscytująca gra zawiera progresywny jackpot, który może osiągnąć w sumie 400 000 punktów w jednym spinu. Możesz także sprawdzić zawsze popularną książkę RA, która oferuje masywne 5000x Twój udział. Mnóstwo epickich tytułów automatów novomatycznych można znaleźć w naszych najlepszych kasynach online. Sprawdź naszą listę naszych najlepszych kasyn online, aby zbadać szeroki wybór.

Bonanza Megapays
RTP:
96.40%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nouveau Riche
RTP:
94.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Stars
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Secrets of the Forest
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3 Clown Monty
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Rising
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Temujin Treasures
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dark King - Forbidden Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cirque Chinois
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Warrior Graveyard
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki