Dead or Alive graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
999 999 USD.00
Motyw:
Gliniarze i rabusie, Wild West

Dead or Alive Darmowe Gry Online Review

Podobnie jak wielu rewolwerowców i Wild West Legends, Netent Video Slot Dead or Alive zdobył się, zdobywając coś kultowego wśród graczy automatowych od czasu pierwszego wydania w 2009 roku. Deweloper oprogramowania ponownie go wprowadził w 2016 roku, specjalnie dla rynku mobilnego, co daje animowanym rewolwerowcom i banitom nową dzierżawę życia. Oznacza to, że możesz grać w martwe lub żywe w domu lub gdy jesteś w podróży.

Łatwo zrozumieć, dlaczego wielu graczy ma to z tak wysokiego szacunku. W przypadku gry, która ma prawie dekadę, grafika jest nadal bardzo imponująca, z wciągającymi i szczegółowymi tłem, które naprawdę doprowadzają Cię do zachodniego motywu. Jednak to rozgrywka jest najbardziej atrakcyjnym elementem martwych lub żywych, oferując duże wygrane dzięki różnorodnym funkcjom bonusowym.

Martwe lub żywe elementy automatu i konfiguracja

Kiedy Dead or Alive po raz pierwszy uruchomione w 2009 roku, smartfony i tablety były w powijakach, a gry mobilne nie były tak zdolne, jak dzisiaj. Dzięki osiągnięciom technologii Netent opracował swoją gamę gier dotykowych Netent, które zostały specjalnie stworzone dla mniejszych ekranów i reakcji dotykowych. Odnowili martwe lub żywe w 2016 roku za pomocą tej nowej platformy, dzięki czemu jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami iOS i Androidem.

Niezależnie od tego, na czym wybierzesz, możesz zanurzyć się w tym hołdzie dla starych zachodnich filmów, przechodząc pełne pistolety o świcie z szeregiem ikon, które z powrotem do tej epoki. Pełna kołowrotek jest stylizowana w starych drewnianych budynkach Starego Zachodu, z żelaznymi znakami używanymi w oknach zakładu i wygrania, a także przycisków gry.

Czaszki są wypełnione Stetsonami, kowbojami, okularami whisky, błyszczącą odznaką szeryfa i nikczemną poszukiwaną plakatem. Odznaka szeryfa jest najlepiej opłacającą podstawową ikony, oferując 1000 monet, jeśli uda ci się nakręcić pełną linię płac pięciu ikon. Istnieją również tradycyjne ikony kasyna, takie jak 10, J, Q, K i A, które zostały zaprojektowane w Gunmetal Gray, aby dopasować się do motywu zachodniego. Jak to jest powszechne wśród gier automatycznych, są to najczęstsze ikony, a także najniższe płacenie, z symbolem A oferującym 100 monet, jeśli zdobędziesz pełną linię płac.

Martwa lub żywa rozgrywka i dodatkowe funkcje

Jednym z powodów, dla których martwy lub żywy jest nadal tak bardzo uważany po prawie dekadzie, jest obciążenie bonusów wozu, które powinny pomóc szybko narysować i zarobić trochę gotówki. Symbol rozproszenia to para pistoletów z błyszczącymi kulami, a gra wypłaca mnożnik 2x, gdy wylądujesz dwa lub więcej na zwycięskiej linii płacowej.

Gra oferuje również bezpłatne spiny, które są wyposażone w lepki dziczy. Są one ponownie aktywowane przez symbol rozproszenia. Jeśli trzy lub więcej z nich pojawia się gdziekolwiek na rolkach, otrzymasz 12 darmowych spinów. Nie martw się o utratę liczby, ile wolnych obrotów pozostało, ponieważ przydatny znak wydaje się ich odliczać. Wszystkie linie BET podczas sesji bezpłatnych spinów są podwojone, a gdy runda bonusowa jest jawna, całkowite wygrane są dodawane do garnka Cash.

Jednak lepki dziczy to miejsce, w którym leży prawdziwy skarb. Jeśli wylądujesz w dowolnym z nich podczas rundy bonusowej darmowych spin. Przybierają one postać niesławnych banitów, w sumie pięć do znalezienia, po jednym na każdym kołowrotku. Można je zastąpić wszystkimi symbolami, z wyjątkiem rozproszenia, więc ich polowanie może okazać się bardzo satysfakcjonujące. Jeśli wykorzesz wszystkie pięć, otrzymasz kolejne pięć darmowych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Wniosek

The Dead or Alive Darmowe Gry Online to kultowa klasyka, która ma poliskę, której można oczekiwać od liderów branży Netent. Pomimo wieku animacja i grafika nadal są świeże i sugestywne dla starych zachodnich filmów i programów telewizyjnych. Bonusy są łatwe do uchwycenia i mogą wywołać pewne wygrane o wysokiej wydajności. Niedawna modernizacja urządzeń mobilnych pokazuje, że ten stary pies ma wiele do walki.

Jeśli szukasz bardziej kolorowej i dziwacznej gry 3D o tematyce zachodniej, sprawdź Freaky Wild West przez CTXM Software lub prawdziwy szeryf Betsoft Gaming. Jeśli motyw zachodni nie jest dla ciebie, możesz sprawdzić inne popularne oferty Netent o podobnych bonusach, takie jak Gonzo's Quest, gdzie dołączasz do hiszpańskiego podręcznika w jego dążeniu do znalezienia El Dorado, miasta złota. Aby uzyskać bardziej klasyczne wrażenia z automatów, wypróbuj spiny na Starburst.

Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Carousel
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Top Gun
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Night In Paris
RTP:
96.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Oktoberfest
RTP:
96.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Prism of Gems
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki