Deadly 5 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Push Gaming
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Dziki Zachód

Deadly 5 Online Recenzja automatów online

Pomóż szeryfowi pokonać pozę bandytów, gdy grasz w Deadly 5 Darmowe Gry Online z Push Gaming w najlepszych kasynach online. Jest to klasyczna gra o tematyce zachodniej, którą można cieszyć na komputerach i telefony komórkowej, i gdzie dzikie symbole pomagają ukończyć kombinacje na 5 rolkach i 20 wypłatach. Bandyci mogą stać się dodatkowymi dzikami w ekscytującej rundzie bonusowej darmowej spin.

To gra o średniej zmienności z doskonałymi średnimi zwrotami 96.39% i szeroki zakres zakładów, dzięki czemu jest odpowiedni dla wszystkich, którzy lubią ten temat.

Jak zagrać w śmiertelne 5 szczelin

Podobnie jak wiele innych gier na Dzikim Zachodzie, solidna rama drewna otacza rolki, a na zakurzonej głównej ulicy frontier Township. Nie jest szczególnie oryginalny, ale z pewnością zapewnia przyjemne środowisko, które uzupełnia symbole na siatce 5x4.

Wszystko jest powiązane z motywem, więc nie znajdziesz tutaj żadnych emblematów kart do gry. Zamiast tego śmiertelna maszyna do gniazda 5 używa pistoletów, podkowy, kolby whisky i kowbojskich butów jako niższych płatnych symboli, z 4 postaciami zwracającymi wyższe nagrody. Spotkasz Billy'ego Bulla, Eliza Rider, Irene Bullseye i El Fuego na starym zachodzie, a także ciężko wyglądający szeryf. Te śmiertelne postacie mają kreskówkowy styl, a obowiązkowa zachodnia ścieżka dźwiękowa jest idealnie dopasowana do grafiki.

Elementy sterujące są łatwe w użyciu i możesz obrócić rolki między 0.10 i 100.00. To jest 0.005 do 5.00 na każdej z 20 linii wypłat, z przyciskiem strzałki obok wskaźnika palika, wszystko, co jest potrzebne do ujawnienia 12 opcji poziomu zakładu.

Jeśli klikniesz siatkę 9 kropek na elementach sterujących, otwórz wypłatę, w której widzisz, ile jest wart każdego symbolu. Najlepiej płatna odznaka szeryfa jest wyceniona na 5x, 25x i 250x zakładu, gdy widziano na 3, 4 lub 5 rolkach przez linię płac od lewej, a także dziki symbol, który w razie potrzeby zastępuje innych.

Gracze mogą uzyskać dostęp do trybów automatycznych i fastplay. To łatwa gra do konfiguracji i gry na iOS, Android i Windows Mobile Platforms, a także na komputerach i innych urządzeniach komputerowych.

Bezpłatne obroty i inne śmiertelne 5 funkcji automatów do gniazda

Trzy, 4 lub 5 bezpiecznych symboli bonusowych w dowolnym miejsca. W zależności od liczby sejfów otrzymasz 10, 15 lub 20 wolnych obrotów, gdzie szeryf staje się rozszerzonym dzikim symbolem, który wypełnia całą rolę prawej strony.

Poszukiwane plakaty, każdy z bandytą, pojawiają się nad innymi 4 szpulami. Kiedy pasująca postać wyląduje na rolce poniżej, stają się rozszerzonym dzikim dla spinu, wypełniając wszystkie 4 rzędy i działając jako inne symbole, co może z łatwością prowadzić do wygranej. Billy The Bull rozszerza się na Reel 1, podczas gdy Eliza Ryder, Irene Bullseye i El Fuego rozszerzają odpowiednio na kołowrotki 2, 3 i 4.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Śmiertelne 5 maksymalnych wygranych gniazdów, średnie zwroty i zmienność

Największa wygrana 5000x jest wypłacana, gdy dzikie symbole wypełniają całą sieć symboli, co może się zdarzyć w bazowych spinach lub bardziej prawdopodobne podczas rundy bonusowej, z rozszerzonymi dzikimi. Na maksymalnie 100.00 Stake, nagrody z Deadly 5 Darmowe Gry Online może osiągnąć 500 000.00.

Średnia zmienność oznacza, że w porównaniu z innymi szczelinami płaci nagrody średniej wielkości ze średnią częstotliwością, ale oczywiście jest to obliczenie długoterminowe, które mogą się znacznie różnić w dowolnym momencie. Powrót do procentowego procentowy 96.39% jest lepsze niż wiele gier o średniej zmienności, więc daje dobry stosunek jakości do pieniędzy.

Nasza śmiertelna ocena 5 szczeliny

Grafika jest dość typowa dla gier o dzikim zachodnim motywie, ale to nie jest złe, ponieważ śmiertelne gniazdo 5 wygląda dobrze, z dużą ilością szczegółów dla symboli i ustawień. Wolne obroty z rozszerzonym Wild on Reel 5 i potencjał Wilds do wypełnienia któregokolwiek z pozostałych bębnów w dowolnym momencie są najważniejszym wydarzeniem tej gry. Jeśli masz szczęście wypełnić rolki rozszerzonymi dzikimi, istnieje hojna nagroda w wysokości 5000 razy w twoim pakiecie.

Szeroki zakres zakładów i średni poziom zmienności w połączeniu z doskonałymi średnimi zwrotami są wśród innych atrakcji. Jeśli podoba Ci się ten temat i lubisz stosunkowo proste gry, koniecznie spotkaj się z The Deadly 5 na naszych ulubionych miejscach online.

Jak wygrać na śmiertelnej maszynie do gniazda 5?

Deadly 5 to gra 20-liniowa, więc wygrywasz, gdy 3, 5 lub 5 dopasowane symbole lądują w nieprzerwanej sekwencji na linii, zaczynając od lewej kołowrotka. Dziki symbol szeryfa pomaga, działając jak inni.

Jakie funkcje ma śmiertelny 5 miejsce online?

Oprócz substancji dzikiego symbolu śmiertelne 5 gniazda ma bezpłatną rundę bonusu spinów. Dostajesz 10, 15 lub 30 spinów z 3, 4 lub 5 bezpiecznych symboli bonusowych, a ułożony dziki symbol jest na kołowrotku 5. Postacie bandytów mogą stać się wyjątkowo ułożonymi dzikimi, jeśli wylądują na własnych rolkach.

Jakie symbole są używane w grze śmierci 5?

Śmiertelne 5 miejsce ma klasyczny motyw na dzikiego zachodu, a symbole obejmują buty, podkowy, pistolet i 5 znaków. Spotkasz Billy Bull, Eliza Rider, Irene Bullseye i El Fuego, wraz z szeryfem, który bierze je w bonus.

Dlaczego śmiertelnie popularny gniazdo 5?

Popularność śmiertelnej maszyny do gniazda 5 jest zgodna z kultowym motywem, przyjemnym stylem i sprawdzonymi funkcjami. Szansa na wygranie 5000 razy w dowolnym momencie jest również dużą atrakcją i jest obfity powrót do procentowego procentowego.

Powinienem zawsze postawić maksymalną kwotę na śmiertelnym 5 automatom online?

Maksymalny zakład na spin śmiertelnych 5 rolek gniazda wynosi 100.00, ale powinieneś być tak wiele, jeśli znajduje się w twoich środkach i bankrollu. Minimalny udział to 0.10, więc istnieje poziom pokrycia większości budżetów.

Czy muszę pobrać gniazdo Deadly 5?

Możesz odtwarzać gniazdo Deadly 5 bez potrzebnego pobierania, z dowolnego połączenia internetowego, aby nie zajęło żadnego miejsca na urządzeniu. Niektóre kasyna oferują opcje pobierania, jeśli wolisz instalować oprogramowanie.

Czy mogę zagrać w śmiertelną grę 5 na telefonie komórkowym?

Deadly 5 automatów działa na wszystkich popularnych platformach mobilnych, w tym iPhone'ach, iPadach, Androidzie oraz telefonach i tabletach Windows. Jest również kompatybilny z platformami stacjonarnymi, takimi jak komputery i laptopy.

Jest śmiertelnym 5 miejscem online podobnym do wszelkich innych gier?

Możesz grać w gry o podobnym zachodnim stylu do śmiertelnego 5 automatów, takich jak lepcy bandyci z QuickSpin, Wild West Gold by Pragmatic Play, i Wanted Dead lub A Wild by Hacksaw Gaming w naszych zatwierdzonych kasynach.

, Który tworzy śmiertelnie 5 automatów?

Śmiertelne 5 szczeliny pochodzi z gier push. Inne udane gry z tego studia to Jammin 'Jars 2, Fat Rabbit, Tiki Tumble i Blaze of Ra. To tylko kilka przykładów ich obszernego zasięgu.

, Kiedy wystrzelono śmiertelne 5 gniazda?

Push Gaming wydał wersje komputerów stacjonarnych i mobilnych gier w grę Deadly 5 31 sierpnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Hot Neon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dinopolis
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Full Moon Romance
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Alkemor's Tower
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
East Coast vs West Coast
RTP:
TAk
Jackpots:
Wysoki
Zmienność:
Nie
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Hopper
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bronco Spirit
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni