Deal Or No Deal - The Banker's Riches Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
/images/auto/o/99037/f8f3500796.png
RTP:
95.21%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Pieniądze/miliony, programy telewizyjne/seria

Deal lub brak oferty: recenzja automatów online bankier

Reality show "Deal or Brak Deal" stał się globalnym zjawiskiem z wariantami serialu zyskującą popularność w każdym kraju na świecie. Najpopularniejsze wersje gry znajdują się w USA i Wielkiej Brytanii, gdzie program dotarł do wyższego szczebla fandomu na tych głównych rynkach telewizyjnych.

Reality show z Wielkiej Brytanii jest niezwykle popularny, prowadzony przez znanego Noela Edmondsa i zawiera 22 pudełka (26 w USA), z których każdy zawiera wartość nagrody. Gra w automatach do slotu serialu reklamuje 5 bębnów, 20 wypłat i zawsze kuszący progresywny jackpot. Wywołując emocje ukochanego brytyjskiego pokazu gier, Deal lub brak transakcji: bogactwa bankiera Slot z pewnością będzie zabawny zarówno dla miłośników automatów, jak i miłośników reality show.

O Deal lub No Deal: Banker's Riches Darmowe Gry Online Gra

Reality show zaczyna się od wybrania pojedynczego pudełka, które pozostanie zapieczętowane aż do wykończenia, aby wybrać główną pudełko nagrody. Po wybraniu pudełka istnieje wiele rund, w których ujawniasz zawartość pozostałych pola, wybierając je pojedynczo.

Po każdej rundzie otrzymasz ofertę od "bankiera". Możesz albo zaakceptować umowę, albo odrzucić ją i grać. To ryzykowny biznes, ale im dłużej czekasz, tym większe potencjalne nagrody. Niestety, pokaz gry nieco się różni pod względem rozgrywki od gry na automatach.

Slot, zasilany przez Endemol Games, został zaprojektowany tak, aby funkcjonować jak większość gier online, więc podobieństwa między reality show a rozgrywką jest nieco oczywiste, ale używane grafiki, odtwarzane utwory i bonusy zapewniły wszystko, co w ich mocy, aby uchwycić rzeczywistość Obecność show, aby gracze w automatach mogli się cieszyć.

Warto również zauważyć, Deal lub brak transakcji: bogactwa bankiera Gra w automatach nie jest jedynym hazardem online oferującym obsługę marki. Trzy główne wersje online Stoi czy nie to gra w automatach, karta zarysowania i natychmiastowa gra. Czego brakuje w programie telewizyjnym, nadrabiają nie, nie mając Noela Edmondsa (LOL) i prędkości, różnorodności rozgrywki i ogólnej jakości.

Funkcje, specjały i symbole

Gniazdo ma 5 bębnów, 20 linii wypłat i jest połączony z ogromną progresywną jackpotem, co oznacza, że wszyscy gracze cieszący się grę wkładają budynek jackpot z każdym obrotem. Będziesz jednak musiał postawić Maxa, aby mieć szansę na wylądowanie jackpota, więc nie spodziewaj się,.

Gra ma stawki od £.01 do 100 £, więc wielu uważa się za niską wariancję. Zawiera także bogactwo bonusów, w tym dzikie, rozproszone i mnożące bonusy. Bonus bankierowy Reel i bonus najlepszej oferty bankiera są dwoma najbardziej powiązanymi z grą i nie bez powodu; Te dwie bonusy reklamują kolejne bezpłatne spiny, a także do 20 -krotności zakładu, między innymi hojnymi promocjami.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca
Multiplier Odyssey
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Green Knight
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Warp
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cleocatra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cave King
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miss Wildfire
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sweet Bonanza
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki