Defenders of the Realm graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
423 700 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, magia

Obrońcy recenzji automatu online

Defenders of the Realm to unikalny automat oparty na fantazji przyniesiony przez HI 5 Games. Gra łączy się unikalne połączenie akcji, fantazji i Wikingów. Ta eklektyczna mieszanka elementów tematycznych pozwala gry odwołać się do różnych graczy. Możesz wygrać do 423 700 monet, jeśli zdecydujesz się zakręcić rolki na tym gnieździe 5x4. Będziesz mieć 20 linii płacowych do zakładania podczas gry na dowolnym urządzeniu, w tym na dowolnym urządzeniu mobilnym. Możesz spodziewać się wielu akcji z różnych funkcji bonusowych, takich jak rozszerzające się dzikie, darmowe spiny i funkcja Pick-Me. Kontynuuj czytanie, aby odkryć, co musisz wiedzieć o obrońcach slotu. Przeczytaj nasz pełny przewodnik po automatach poniżej.

Jak grać w obrońcach slotu online

Możesz wybrać, aby odtwarzać obrońców gniazda dziedziny na dowolnym wybranym urządzeniu. Możesz uzyskać dostęp do gry na dowolnym komputerze stacjonarnym, tablecie lub urządzeniu mobilnym. Gniazdo mobilne obsługuje wszystkie znane urządzenia mobilne, w tym urządzenia iOS i Android. Na wszystkich urządzeniach na najlepszych miejscach online jest 423 700 monet. Układ pozostaje taki sam na którymkolwiek urządzeniu. Możesz uzyskać dostęp do wypłaty za pomocą ikony "+" w prawym górnym rogu. Po prawej, zobaczysz zakładkę "Spin" i "Autooduplay", którą możesz wybrać, gdy będziesz gotowy na obrócenie rolki.

Aby zwinąć się w rolek i toczyć się, po prostu wybierz żądany zakład. Karta "Bet" poniżej rolki umożliwi ci to zrobienie. Możesz postawić zakład od 0.20 do 100 monet Spin. To wszystko, czego potrzeba, aby założyć grę.

Obrońcy funkcji Realm i darmowych spin

Różnorodność symboli w obrońcach slotu dziedziny obejmują karty do gry, wikingów i symbole bonusowe. Karty gry mogą pomóc w otrzymaniu wielu mniejszych wypłat, które mogą zgromadzić, tym więcej grasz. Wyższe nagrody pochodzą z kombinacji lądowania symboli wikinga na rolkach. Wszystkie symbole wypłaty za 3 lub więcej pasujących symboli na kołowrotku. Symbole bonusowe obejmują dzikie i rozproszenia. Dzikie może zastąpić inne symbole, aby pomóc w ukończeniu wygranych linii, a także jest to najlepiej płacący symbol. Otrzymasz najwyższą wypłatę, jeśli wylądujesz 5 dzikim razem na rolkach. Kolejne najwyższe wypłaty są oferowane od symboli Viking Queen i King.

Rozproszenie skrzyni skarbów może odblokować darmowe spiny lub bonus Pick-Me. Bonus Pick-Me może prowadzić do wyboru różnych nagród, takich jak mnożniki, nagrody natychmiastowe i lepkie dzikie rolki. Ta funkcja Beat Box to unikalna dodatkowa funkcja obrońców slotu. Lądowanie 3 lub więcej rozproszonych skrzyń skarbowych może również odblokować 10 darmowych spinów. Runda bonusu darmowych spinów nie może zostać ponownie uruchomiona.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Obrońcy Realm Maksimum Win, RTP i zmienności

Obrońcy królestwa przez High 5 Games to niestabilne szczeliny z RTP 96%. W tej grze o wysokiej zmienności dostępnych jest do 423 700 monet.

Obrońcy werdyktów królestwa i podobne automaty online

Obrońcy slotu dziedziny to pełna akcji i bardzo niestabilna gra. Może być dla odważnych graczy, a nie o słabym sercu. Oferuje świetną mieszankę odważnej grafiki 3D, akcji, dodatkowych funkcji i prostej rozgrywki. Funkcje bonusowe są jednak wyjątkowe i mogą być mylące, jeśli jesteś nowy w grach gier. Oferuje znany układ i łatwość użytkowania, które wszyscy gracze mogą nawigować. Rozszerzające się Wilds and the Beat Box może doprowadzić do wygrania jackpotu 423 700 monety.

Pamiętaj, aby odwiedzić naszą listę najlepszych kasyn online. Odkryjesz bogactwo automatów do gier High 5. Baw się dobrze na słońcu, gdy grasz w automat Tiki Idol. Tiki Idol oferuje ułożone symbole, mnożniki i szansę na otrzymanie do 50 darmowych spinów. Lub wygraj do 10 000 razy swój udział w majestatycznym sercu morskim.

Powiązani partnerzy kasyna

Scarab Treasure
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magician’s Secrets
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Golden Fish Tank
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Mrs Claus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Raging Rex 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frost Queen Jackpots
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Flame
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tales of Asgard - Loki’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild West Gold Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki