Diamond Jackpot graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, siódki, bary i dzwonki

Diamentowy Jackpot Online Recenzja automatu

Automat do gniazda, który radykalnie różni się od większości nowszych gier Betsoft, gniazdo jackpotu diamentowego ogłuszy cię. Replikając wygląd, wyczucie i cechy mechanicznych gier automatycznych w stylu Vegas, ten gniazdo sprawi, że poczujesz się tak, jakbyś podróżował w czasie. Diamond Jackpot, zawierający 3 bolec i tylko jedną stałą linię płacową. Ale to tylko dopóki nie sprawdzisz, aby jest wypłatna i nie zobaczysz, że nie tylko oferuje nagrody do 2000 monet za spin, gdy grasz za prawdziwą gotówką, ale także osobny progresywny jackpot.

Diamond Jackpot, dostępny tylko na urządzeniach, które obsługują Flash. Ale jeśli użyjesz komputera do gry, znajdziesz miejsce, które oferuje realistyczne wrażenia w stylu Vegas, którego nie możesz zobaczyć każdego dnia. Dowiedz się wszystkiego o rozgrywce, funkcjach i wypłatach, kiedy czytasz nasz łatwy przewodnik po Jackpot Diamond Poniżej.

Jak grać w Diamond Jackpot online

Nawet z pierwszego spojrzenia, możesz łatwo zauważyć, że jest to jedno z najbardziej przyjaznych dla użytkownika gniazd online. Na desce rozdzielczej miejsca rozłożonych jest tylko cztery elementy sterujące, a każdy z nich jest wyraźnie oznaczony do łatwiejszej gry. Użyj wartości monety i"Bet One" Kontroluje, aby wybrać rozmiar monety i zwiększyć zakład na linię, a następnie naciśnij kontrolę wirowania, aby rozpocząć granie. Minimum, które możesz wydać na rundę to 0.01 kredytów, podczas gdy maksymalny zakład wynosi tylko 3 kredyty.

Interesujące w tej automatej jest to, że ma tylko jedną linię płac, na którą musisz mieć oko, co znacznie ułatwia granie. Na tej linii jest w sumie pięć symboli, aby wygrać pieniądze, każdy oferuje nagrody w monetach, które można zobaczyć przez cały czas w wypłaty na górze ekranu. Dokładne wypłaty, które wygrasz, będą zależeć od tego, czy zakładasz jeden, dwa, czy trzy monet na linię. Jeśli postawisz tylko jedną monetę podczas gry za prawdziwe pieniądze, możesz spodziewać się nagród, które wahają się od 2 do 1000 monet na sekwencję. Z drugiej strony obstawianie trzech monet da ci nagrody pieniężne do 750 monet i szansę na wygranie progresywnego jackpota automatu automatu!

Niestety, nie będziesz w stanie wygrać żadnej z nagród automatów na urządzeniu mobilnym z Androidem lub iOS, niezależnie od witryny automatów online, na której grasz. Podczas gdy Betsoft dostosował większość swoich starszych gier do HTML5, Diamond Jackpot pozostaje grę opartą na flashu i jest głównie dostępny do gry na laptopach i komputerach stacjonarnych.

Funkcje jackpota diamentowego i darmowe spiny

Po naciśnięciu przycisku wirowania i obrazów wiśni, prętów i siódownich zaczynają obracać się na ekranie, musisz uważnie obejrzeć środek rolki, aby dostrzec zwycięską kombinację. Przez większość czasu automat zapłaci ci, gdy zebrasz trzy pasujące symbole na jego pojedynczej linii płac, ale czasami nagrody są również przyznawane w inny.

Niektóre z najlepiej płatnych symboli, które możesz zebrać podczas gry za prawdziwą gotówką, to bar i siedem symboli. Sivens mogą płacić nagrody do 750 monet, w zależności od zakładu, podczas gdy symbole pojedynczego, podwójnego i potrójnego baru mogą płacić mniejsze nagrody, od 10 do 150 monet za sekwencję. Gniazdo zapłaci nawet za dowolną mieszaną kombinację symboli barów, ale także kiedy zbierasz tylko jeden lub dwa symbole wiśniowe na głównej linii płac.

Mimo to żadna z tych ikon nie jest tak atrakcyjna jak nieuchwytne symbole diamentowe. Jak sugeruje nazwa automatu, diamenty są biletem do najlepszych nagród w grze. Kiedy grasz jedną lub dwiema monetami na spin, kombinacja trzech z tych ikon może zapłacić odpowiednio do 1000 lub 2000 monet. Ale kiedy postawisz wszystkie trzy monety, zbieranie trzech diamentów w Payline zapłaci ci progresywną nagrodę Jackpot.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt jackpota diamentowego i podobne automaty online

Jeśli lubisz grać w klasyczne automaty, pokochasz Diamond Jackpot Betsoft. Ta gra ma prostotę, którą rzadko znajdziesz online, ale wciąż wystarczająco dobre nagrody, aby przyciągnąć Cię do gry, w tym maksymalna wypłata do 2000 monet i progresywny jackpot. Kolejnym plusem jest to, że oferuje rozgrywkę o średniej wariancie, która daje szansę na solidne nagrody, ale bez ryzyka bardziej niestabilnych gier automatycznych. Po prostu nie spodziewaj się, że zbierasz wypłaty bardzo często, gdy grasz za prawdziwą gotówką, ponieważ stawka trafienia w szczelinie jest niska. Zasadniczo, jeśli szukasz prostej gry w stylu Vegas z solidnymi wypłatami i bardzo przystępnymi limitami zakładów, nie możesz się pomylić, wypróbowując Diamond Jackpot.

Alternatywnie, jeśli lubisz automaty, które oferują bardziej atrakcyjne wypłaty i nie boisz się grać w coś bardziej niestabilnego, istnieją inne gry online, które mogą być bardziej dostosowane do Twojego gustu. W przypadku oszałamiającej gry 3-relacji, ale jednej z rozgrywką o wysokiej wariancji, wieloma bonusami i nagrodami do 50 000 monet, możesz wypróbować Diamond Empire Microgaming. Ale jeśli chcesz czegoś z większymi możliwościami, możesz również rozważyć Betsoft's Great 88, co daje mnóstwo bonusów i jackpot ponad 1 000 000 kredytów. Sprawdź zarówno gry, jak i bardziej popularne miejsca w naszych najlepszych kasynach online, a będziesz miał również okazję zdobyć kuszącą bonus powitalny dla siebie.

Powiązani partnerzy kasyna

Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Drill That Gold
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Party
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crown of Fire
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Vault
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bar X Magic 7
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Stax
RTP:
94.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wicked Circus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chase The Cheese
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni