Diamond King Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Global Games
RTP:
96.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
256 000 $.00
Maksymalny zysk:
Nie
Motyw:
Zwierzęta, safari

Diamond King Gold Online Review

Gold Diamond King Gold to gra safari, w której zebry, słonie, nosorożce i meerkats pojawiają się na siatce symbolicznej 5x4. Majestatyczny lew jest królem afrykańskich równin, a błyszczący diament jest cennym dzikim symbolem. Wilds płacą mnożniki, jeśli wylądują w sekcji specjalnej zasięgu, a Lew może rozszerzyć ten obszar, aby zwiększyć wartości mnożnika w dowolnym momencie.

Robi to przez całe darmowe obroty, gdzie zwierzęta mogą ulepszyć o większe zwycięstwa. Diamonds zbiera się w grach podstawowych, aby uruchomić funkcję jackpota, w której zagwarantowana jest wygrana z 20x do 5000 razy, podczas gdy wygrane z głównej gry mogą trafić na rozległe 10240x!

To jest kompatybilny z kompatybilami gier z gier gier i global. Jest to bardzo niestabilna bestia i ma średni powrót do procentowy procent 96.44%.

Jak grać w automatach Diamond King Gold

Krajobraz Afryki rozciąga się za przezroczystymi rolkami gniazda Diamond King Gold, nadzorowanego przez lew, który siedzi obok kołowrotków. Pojawia się także na siatce symbolicznej, gdzie znajdziesz inne przykłady lokalnej dzikiej przyrody, a także kolorowe emblematy kart z kamieniem. Grafika jest półrealistyczna, z ładnymi animacjami z zwycięskich symboli, a z pewnością jest to atrakcyjny przykład niezwykle popularnego afrykańskiego tematu dzikiej przyrody.

Wygląda równie dobrze na platformach komputerowych, Android, iOS i Windows, i jest wyposażony w te same sterowanie przyjazne dla użytkownika na dowolnym urządzeniu. Przycisk w kształcie chipów pokerowych ujawnia zakres zakładów 0.25 do 25.00, które dla niektórych może nieco niskie. Dostępne są tryby automatycznego i turbo, na których pozwalają lokalne przepisy hazardowe.

Paytable znajduje się poniżej 3 małych linii na elementach sterujących i zawiera szczegółowe informacje na temat dodatkowych funkcji, takich jak gra jackpot, a także lista każdej wartości symboli. Gold Diamond King Gold ma 5 rolki i 1024 sposobów na wylądowanie na nich symboli, aby wygrać. Zwierzęta na najwyższym poziomie płacą do 8-krotnej stawki, gdy dopasujesz 5 rodzajów.

Bezpłatne obroty i inne elementy gniazda Diamond King Gold

Diamentowe dzikie symbole wkraczają w razie potrzeby. Zakres mocy otacza 2 środkowe rzędy na szpach 2, 3 i 4, a jeśli diamenty lądują w tej strefie, mnożnik 2x dotyczy każdej wygranej. Te diamenty następnie zbierają się w metrze nad kołowrotkami.

Po wypełnieniu miernika funkcja Jackpot Diamond zabierze Cię do siatki diamentów i klikniesz je, aby ujawnić dowolny z 4 nieprogowych jackpotów. Znajdź 3 pasujące jackpoty, aby wygrać nagrody zielone, fioletowe, czerwone lub żółte, odpowiednio o wartości 20x, 50x, 200x i 5000x.

Lew z boku kołowrotków ryczy w losowych czasach. Zakres mocy rozszerza się, aby obejmować wszystkie 4 rzędy środkowych rolki, a każde diamentowe dziki otrzymują teraz mnożniki 2x, 3x lub 5x.

Żyrafa na zachód słońca to symbol rozproszenia. Wyląduj ten kultowy obraz w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie, a otrzymasz 10, 15 lub 20 darmowych spinów. Funkcja lwa ryka. Zbierają one w licznikach zwierząt na górze i ulepszają każdy symbol zwierzęcia z kolei do najlepiej płatnego lwa. Stopniowo łatwiej jest wylądować wielkie wygrane, gdy symbole zebry, słoni, meerkat i nosorożca przekształcają się w lwy.

Dowolne 2, 3, 4 lub 5 rozprasza się do bezpłatnego spinu dodaj 5, 10, 15 lub 20 dodatkowych gier do suma, dając więcej czasu na zbudowanie kolekcji lwów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Diamond King Gold Gold Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane mogą osiągnąć 10 240 razy na stawce, czyli 256 000.00 przy maksymalnym zakładach 25.00. Jest to gra o wysokiej zmienności, dzięki czemu możesz spodziewać się stosunkowo dużych huśtawek w swoim bankrollu, ponieważ wysokie nagrody zrównoważyły stosunkowo rzadkie wygrane.

Powrót do odsetka graczy jest doskonały, w wieku 96 lat.44%, ale oczywiście jest to obliczenie długoterminowe.

Nasza Diamond King Gold

Widzieliśmy gry o tematyce zwierząt z nieco większym stopniem realizmu dla symboli, ale różne dzikie zwierzęta, które prześladuje kołowrotki Diamond King Gold. Rozgrywka i funkcje sprawiają, że jest to gra warta wyśledzenia, z dzikimi mnożnikami, losową funkcją rytu i wybitną rundę bonusu darmowych spin.

Wyższe mnożniki, ekscytujący mechanizm aktualizacji zwierząt i szansa na odzyskanie darmowych spin.

Jaki jest minimalny zakład w grę Diamond King Gold Game?

Minimalna ilość, którą możesz postawić na każdym obrotu rolki gniazda Diamond King Gold, wynosi 0.25. Łatwo jest wybrać udział między tym a maksymalnie 25.00, więc możesz zacząć grać prawie od razu.

Jaka jest funkcja ryka?

Lw z boku diamentów gniazdo King Reads ryczy losowo. Specjalny zasięg energii w środku gry rozszerza się, a wszelkie dziki, które w nim lądują, mogą tworzyć wartości mnożnika do 5x, które mają zastosowanie do wszelkich zwycięstw z spinu.

Czy gniazdo Diamond King Gold ma inne inne cechy?

Inne funkcje gry Diamond King Gold to runda jackpot, w której wybierasz diamenty, aby wygrać do 5000 razy swój udział, oraz bezpłatna funkcja gier, w której lwa ryczy się przez cały czas, a symbole zwierząt mogą ulepszyć.

Czy mogę zagrać na automatach Diamond King Gold na moim telefonie komórkowym?

Możesz cieszyć się grą Diamond King Gold na iPhone'ach, iPadach, Androida i Windows Mobiles, i oczywiście jest w pełni kompatybilna z komputerami i innymi platformami stacjonarnymi.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gnicia Diamond King Gold?

Możesz znaleźć pełny przewodnik po najlepszych aplikacjach kasyna online na stronach. Poszukaj witryny z Diamond King Gold w zakresie, a po pobraniu aplikacji możesz zagrać w kasynie za pomocą ikony na telefonie komórkowym.

Ile mogę wygrać z gry Diamond King Gold Game?

Maksymalna wygrana w gnieździe Diamond King Gold wynosi 10 240x, całkowity zakład, a jeśli grasz maksymalnie 25.00 za spin możesz wygrać nagrodę o wartości 256 000.00. Jest to możliwe w dowolnym momencie, ale bardziej prawdopodobne podczas funkcji ryk lub darmowych gier.

Dlaczego jest popularny gniazdo Diamond King Gold?

African Wildlife Motyw jest bardzo popularny, a gniazdo Diamond King Gold używa go do doskonałego efektu. Ekscytujące funkcje, takie jak dzikie mnożniki, gra jackpot i darmowe spiny to niektóre z innych powodów, dla których to tak udana gra.

To część gniazda Diamond King Gold?

Jest to część niewielkiej gamy gniazd z tymi samymi symbolami i wieloma takimi samymi cechami. Drugim w gamie szczelin Diamond King Gold są Jackpoty King Diamond, które są podobne, ale brakuje ulepszeń symbolu w wolnych spinach.

Które programiści tworzą gold Diamond King Gold Online?

Globalne gry i gry spinplay Make The Diamond King Gold Glot. Inne w ich zakresie to Amazing Link Zeus, 9 Blazing Diamonds i Wild Link Cleopatra. Zagraj w nich wszystkich w najlepszych miejscach tutaj.

Kiedy wydano maszynę do gniazda Diamond King Gold?

Dzień premiery dla Gold Gold Diamond King Gold to 16 sierpnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Stumpy McDoodles 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Northern Sky
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Free Spins
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
WildPops
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Pots of Gold HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Rift
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tokidoki Lucky Town
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki