Diamond King Jackpots graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
272 800 $.00
Motyw:
Zwierząt

Diamond King Jackpots Darmowe Gry Online Recenzja

Mikrogaming i niezależne studio gier Spinplay utworzyły automat z wyjątkowym wyglądem, wypełnionym egzotyczną przyrodą. Afrykański krajobraz, usiany drzewami, rozciąga się na odległe góry za kołowrotkami, a jest odpowiednia ścieżka dźwiękowa pasująca do obrazów wysokiej jakości.

Spójrz na szprychy grosze Diamond King Jackpots, aby zobaczyć różnorodne przyrodę, takie jak słonie, zebry, meerkats i lwy dzielące Savannah z kolorowymi symbolami kart do gry. Majestatyczny lew stoi również na boku gry, która poprawiła wygląd na komputery PC, iOS, Android i Windows - co oznacza, że możesz cieszyć się nim w ulubionym mobilnym kasynie.

Gra Diamond King Jackpots jest wyposażona w specjalne pozycje kołowrotka strefy mocy, które zamieniają dzikie symbole mnożnikowe. Podczas funkcji bezpłatnych spinów zobaczysz więcej tych miejsc, a dzikie mnożniki mogą połączyć, aby stworzyć zwycięstwa do 10 912 razy w swoim pakiecie.

Jest też ekscytująca runda jackpot, w której masz gwarancję wygrania 1 z 4 nagród w ofercie.

Jak grać w gniazdo Jackpots Diamond King Jackpots

Wygrywasz, dopasowując symbole w rolkach od lewej strony, a istnieją 1024 różne sposoby na wyrównanie ich na 5 rolkach i 4 rzędach. Gniazdo Jackpots Diamond King ma zasięg BET 0.10 do 25.00, który przyciągnie graczy o niskiej i średnich stawkach, a nie wysokie rolki.

Elementy sterujące są łatwe do opanowania, a stawki są ustawione za pomocą przycisku kliknięcia chipu pokera. Jest wyposażony w opcję automatycznych spinów i trybów szybkiej gry, a także szczegółowy płatnik, do którego uzyskasz dostęp z 3 linii na dole elementów sterujących.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda jackpotów diamentowych

Diamenty są kluczem do wielkich wygranych tutaj. Są to dzikie symbole, które mogą zastąpić wszystkich oprócz żyrafy, aby wypełnić kombinacje na szpach, a kiedy wylądujesz diamentem w specjalnych strefach zasilania na środkowych bębnach, wszystkie zwycięstwa wykonane za pomocą dzikich symboli zostaną podwojone.

Zbierasz również diamenty w metrze do boku rolki, a gdy będzie pełne, wchodzisz do rundy bonusowej Jackpot z gwarantowaną wygraną. Wybierz z sieci diamentów, aby ujawnić mini, mniejsze, major lub wielkie jackpoty, wygrywając nagrodę, gdy ujawniasz 3 o tej samej wartości. Są to nagrody nieprogresywne o wartości odpowiednio 20x, 50x, 200x i 5000x.

Trzy, 4 lub 5 symboli rozproszenia żyrafy będą wywoływać 10, 15 lub 20 wolnych spinów. Wszystkie środkowe 3 rolek stają się strefami mocy i dziczy teraz z mnożnikami 2x, 3x lub 5x. Jeśli więcej niż jeden dziki staje się częścią zwycięskiej kombinacji, mnożniki łączą.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty Diamond King Jackpots

Średnia do wysokiej zmienności może prowadzić do umiarkowanie długich serii utraty spinów przed wygraną o wysokiej wartości. Dzięki dzikim mnożnikom możesz odebrać nagrodę 10 912x swój zakład lub 272 800.00 na najwyższych stawkach.

Podczas gdy ten mnożnik jest imponujący, niski maksymalny zakład 25.00 oznacza, że nie sumuje się do ogromnej ilości w porównaniu do niektórych innych gier w najlepszych miejscach automatów online. Średni powrót do procentowego procentowy 96.44% jest całkiem dobre.

Nasza ocena automatu Diamond King Jackpots

Wizualnie jest to atrakcyjna gra z realistycznymi symbolami zwierząt, chociaż nie podnosi poprzeczki w porównaniu z wieloma innymi, obejmującymi ten sam temat. Ale rozgrywka i funkcje bonusowe są powyżej średniej, z tymi dzikimi mnożnikami w grach podstawowych, pewnymi zwycięstwami z rundy jackpot i dodatkowymi symbolami mnożnika w funkcji bezpłatnych spinów.

Większość graczy będzie zadowolona z 25.00 Maksymalne stawki, ale życzymy, aby mikrogamowanie oferowało wyższy poziom zakładu, aby obejmować większe budżety. Jeśli chcesz podobną grę, w której stawki mogą osiągnąć 100.00 na spin, wypróbuj gniazdo Win-a-Beest z Play’n Go.

Powiązani partnerzy kasyna

Ghostbusters Triple Slime
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Jungle Gorilla
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Taco Brothers Derailed
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Spin Lab
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Epic Monopoly II
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cairo LinkWin
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mystery Museum
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hyper Burst
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni