Diamond Vortex graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, przestrzeń

Recenzja automatu online diamentowego wiru

Gdy tylko otworzysz gniazdo wirów Diamond na komputerze, iOS lub Android Mobile, zobaczysz, że wygląda to zupełnie inaczej niż inne gry. 7 rolek układa kolorowe symbole owoców i kryształów we wzorze 4-5-6-6-5-4, wszystkie wirujące wokół wiru. Ma klaster płaci mechanizm i musisz lądować grupy 6 lub więcej pasujących symboli, aby wygrać nagrodę.

Zamiast rzędów masz 3 koncentryczne pierścienie symboli, z dzikim w środku. Zwycięskie symbole znikają, a reszta obraca się wokół wiru, gdy nowe symbole wpadają, aby wypełnić luki, potencjalnie tworząc nowe wygrane.

Wszystko to jest po prostu w rozgrywce standardowej gry Diamond Vortex. Istnieje kilka dodatkowych funkcji, w tym bezpłatne spiny, lepkie dziki, mnożniki i transformacje symboliczne.

Jak grać w gniazdo wirów diamentowych

Elementy sterujące są łatwe w użyciu i zaprojektowane, aby gracze o dowolnym poziomie doświadczenia mogą zacząć bez żadnych kłopotów. Pasek wzdłuż dolnej części gry utrzymuje opcje zakładów, które trwają od 0.20 na spin, do 100.00.

Gniazdo online Diamond Vortex daje również opcję automatycznego obracania rolki i zmiennej prędkości. Warto poświęcić trochę czasu, aby spojrzeć na wypłatę, ponieważ jest to bardzo niezwykła gra, która nie działa jak normalne miejsce.

Jeśli lubisz grać na telefonach komórkowych, możemy powiedzieć, że wszystkie funkcje, styl, opcje zakładów i potencjalne nagrody są takie same na komputerach stacjonarnych, smartfon.

W podstawowych grach zwycięskie symbole znikają z kołowrotków, a nowe spadają z góry, aby wypełnić przestrzenie. Każdy pierścień symboli obraca się wokół wiru, aby utworzyć nową mieszankę, co może prowadzić do dalszych zwycięstw w górnych miejscach automatów online.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda wirów diamentowych

Spójrz na centrum gry, gdzie widzisz rdzeń dziki. Ten dziki symbol pozostaje na miejscu, pomagając ukończyć kombinacje, ale to nie jedyny. Inne dziczy mogą spaść w dowolnych obrotach, a jeśli stają się częścią wygranej, pozostają na rolkach, przesuwając się do wewnątrz 1 pierścień na czas na następujące rotacje.

Gdy lepki dziczy dotrze do środka, rdzeń dziki staje się symbolem mnożnika, zwiększając dalsze wygrane w sekwencji o 1x dla każdego. Możliwe jest dotarcie do mnożnika 20x z tej funkcji.

Każdy pierścień ma miejsce na dole i strefę u góry. Gdy miejsce zmieni się w strefę, wszystkie symbole w tym pierścieniu zamieniają się w jeden typ. Jeśli zdarzy się to na 2, a nawet wszystkich 3 pierścieniach, wszystkie symbole mogą być takie same i zgłaszasz ogromną nagrodę.

Jeśli obrócisz symbol bonusowy w strefę, wprowadza 5 darmowych obrotów. W tej rundzie mnożniki z Core Wilds nie resetują się w przegranym spinu, co ułatwia widzenie większych mnożników do końca darmowych gier. Więcej bonusowych symboli może lądować w strefach, dodając 5 obrotów do całości za każdym razem, więc masz dłużej, aby zbudować mnożniki.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa wiru diamentowego, RTP i zmienność

Największa możliwa wygrana z maszyny do gniazda wirowego Diamond pochodzi z dzikich mnożników w rundzie darmowych gier. Możesz wprowadzić swoje roszczenie do 5000 razy w całkowitym założeniu tutaj, co równa się 500 000.00, gdy masz 100.00 w grze.

To gra o wysokiej zmienności, w której długoterminowy, teoretyczny procent zwrotu wynosi 96.2%, które dotyczy tego, czego oczekują gracze online w nowych grach automatowych.

Wnioski z diamentowym szczeliną wirową

Jeśli lubisz innowacyjne automaty z nietypową rozgrywką i funkcjami, nie szukaj dalej. Diamond Vortex jest dość wyjątkowy i dźwiękowy, ale nadal jest wystarczająco łatwy dla niedoświadczonych graczy do naśladowania. Rotacje często prowadzą do nowych kombinacji i chociaż można uzyskać mnożniki wygrane z rdzenia Wild, nie zbliżyliśmy się do maksimum 20x.

Kolejne niedawne wydanie z Play'n Go, sprawdź złoty wulkan. Ten automat online oferuje maksymalną wypłatę 10 000 razy i oferuje mnóstwo unikalnych funkcji rozgrywki.

Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bar X Magic 7
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Boomanji
RTP:
97.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaire Genie
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Moon Princess - Christmas Kingdom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Top Trumps World Football Stars 2014
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Call of Fruity
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Toki Time
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goblin Heist Powernudge
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beetle Mania Deluxe
RTP:
94.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni