Divine Fortune Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
50 000 $.00
Motyw:
Mity i legendy, mitologia grecka

Recenzja automatów online Bose Fortune Megaways

Klasyczne greckie posągi flankowe 6 kołowrotków i inne wysoce realistyczne obrazy to lw, Griffin, Haired Medusa i symbole Minotaur z głową byków. Gra ikony karty wypełniają rolki gry w gry Bose Fortune Megaways wraz z specjalnymi symbolami bonusowymi, takimi jak Pegasus, skrzydlaty konia.

Podobnie jak inne automaty za pomocą systemu megaways w najwyższych miejscach online, zobaczysz inną liczbę symboli na kołowrotkach, od zaledwie 2 do 7 do 7. To zmienia się losowo na każdym obrotu, a jeśli wszystkie rolki mają maksymalną liczbę symboli, masz ogromne 117 649 różnych sposobów, aby je wygrać.

Oprócz formatu Megaways będziesz również cieszyć się dodatkowymi funkcjami, takimi jak Falling Wild Respins, ułożone dzikie symbole i bezpłatna runda gier.

Jak grać w grę w automaty do boskiej fortuny megaways

W ofercie jest szeroki zakres zakładów, z opcjami od 0.10 na spin aż do 100.00. Używane są standardowe elementy sterujące netent, dzięki czemu jest bardzo łatwa do konfiguracji, a po prostu wybierzesz stawki, klikając stos monet i wybierając z opcji na widoku.

Możesz obrócić rolki w trybie automatycznym dla do 1000x i przyspieszyć je w trybie turbo. Oczywiście maszyna do gniazda boskiej siły w fortuna jest w pełni kompatybilna z komputerami PC, Android, Windows i iOS w najlepszych kasynach mobilnych, dzięki czemu możesz grać gdziekolwiek i za każdym razem, gdy nie poświęcając żadnego stylu, funkcji lub potencjalnych nagród.

Kliknij kartę "I", aby otworzyć wypłatę wypłat, która wymienia, ile jest wart każdego symbolu, gdy ląduje w dowolnym miejscu na sąsiednich bębnach z lewej strony. Medusa mogła być baddie w starożytnej mitologii greckiej, ale jest najbardziej satysfakcjonującym symbolem w tej grze, płacąc 6x twój zakład, jeśli wyląduje na wszystkich 6 rolkach.

Boskie wróżki megaways darmowe spiny i inne cechy bonusowe

Kilka cech jest przenoszonych z oryginalnego boskiego szczeliny wróżki, takich jak Pegasus jest dzikim symbolem z mocą, aby działać jak inne w razie potrzeby. Kiedy ten symbol wyląduje, następnie spycha jeden rząd na serię wolnych spadających dzikich respinów, a dzięki megawadom może to oznaczać, że dostaniesz 6 rentgenów, a może tylko jeden.

Jeśli dziki symbol pojawia się podczas respina, a ląduje w tym samym miejscu, który już zabrany przez upadającego dzikiego, wyzwala dziką funkcję. W fantastycznej animacji Pegass podnosi się i wypełnia całą rolkę dzikimi, a one również szturchają, przyznając respins, dopóki nie pozostanie na widoku.

Bezpłatna runda bonusowej gry w grę automatów Boskiej fortuny rozpoczyna. Dostajesz 10, 15 lub 20 bezpłatnych gier z 4, 5 lub 6 rozproszonych, a w tej rundzie wszystkie symbole Pegasus odblokowują dziką funkcję.

Zbierasz także tokeny brązowe, srebrne i złote, które wypełniają odpowiednie metry nad rolkami. Wypełnij te liczniki 5 dopasowującymi tokenami, aby wygrać dodatkową nagrodę 10x, 25x lub 500x swój pakiet. Pięć dodatkowych darmowych gier jest twoje z każdym wyglądem symbolu rozproszenia, więc można zobaczyć znacznie więcej niż początkowa liczba, zanim funkcja się kończy.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Ułożone dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność boskiej fortuny megaways

500x twój jackpot zakładu wynosi 50 000.00 na najwyższych stawkach. Jest dość niski i na pewno nigdzie w pobliżu progresywnego jackpotu, który pojawił się w oryginalnej wersji Boskiej fortuny Megaways Machine.

Jest to gra o średniej zmienności, z długoterminowym średnim procentem zwrotu 96.09%.

Nasze boskie werdyk

Jeśli nie masz nic przeciwko utratę progresywnej funkcji jackpota lub niskiej maksymalnej potencjalnej wygranej, gra Boskie Fortune Megaways to taka, którą spodoba się fani greckich mitów. Każdy, kto chce strzału na ogromną nagrodę, powinien zagrać w oryginalną grę, która jest nadal dostępna.

Funkcje takie jak Falling Wilds, niezwykłe Wild on Wild Bonus i szansa na dodatkowe zwycięstwa podczas bezpłatnych gier. Jest to także gra, która wygląda fantastycznie na platformach stacjonarnych i mobilnych, więc uważaj na legendy starożytnej Grecji, gdy grasz w automat do gry w boskie fortuny w naszych najlepszych kasynach online.

Sprawdź więcej szczelin z Netent poniżej

Powiązani partnerzy kasyna

Jackpot Giant
RTP:
94.22%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Glyph 2
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Gold
RTP:
96.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Garden Party
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Forest
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gems of Adoria
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Royal League - Neptune’s Harem
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of Beasts Infinity Reels
RTP:
95.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski