Divine Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
95.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
300 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, starożytna Grecja, mitologia grecka

Boska wróżka online przegląd automatów

Sloty ze starożytnym greckim motywem są wielką atrakcją, a Boska fortuna podąża za tematem w świetnym stylu. Posągi flankowe 5 kołowrotków, z symbolami karty gry w stylu greckim, dołączającym do połowy bull Minotaur, wężowowłej części i Pegaza, latającego konia. Netent podał symbole postaci wiele szczegółów, aby upewnić się, że gra wyróżnia się tak wielu innych pod podobnym motywem.

Jest wyposażony w łatwe w obsłudze elementy sterujące i zakres zakładów do wszystkich budżetów i wypłaca się, gdy dopasowujesz symbole w dowolnej z 20 linii płacowych na jednej z naszych zalecanych stron kasyn online. Funkcje bonusowe zwiększ wygrane, z rozszerzającymi się dzikimi symbolami wypełniającymi całe bębny, poruszającymi się dzikami, darmowymi spinami i runda jackpot, w której można wygrać dowolną z 3 wielkich nagród.

Jak grać w boską maszynę do gniazda fortuny

Wybierz wartość monety z zakresu 0.01 do 0.50, a następnie start poziom od 1 do 4 za pomocą prostych przycisków strzałek. Składa się z zakresu 0.20 do 100.00 na spin, który jest standardowym rozkładem dla gniazd z Netent. Możesz także kliknąć przycisk MAX BET i aktywować tryb automatycznego odtwarzania, który sam obraca rolki do 1000x.

Przycisk "I" otwiera wypłatę wypłat, gdzie widzisz, ile razy Twoja linia zakłada, że możesz wygrać z każdego symbolu, a także szczegóły dotyczące dodatkowych funkcji, takich jak masywna progresywna nagroda Jackpot. Jest to bardzo łatwa gra do konfiguracji i użycia, podczas gdy wszystko wygląda i gra w ten sam sposób na telefonach PC, Android, iOS i Windows w najlepszych kasynach mobilnych.

Bezpłatne obroty i inne boskie cechy bonusowe

Pegaz jest dzikim symbolem i może działać jak wszyscy oprócz ikony wolnych spinów i złotej monety, aby pomóc w wypełnieniu kombinacji. Po zebraniu jakichkolwiek nagród z spinu, dowolni dziczy, niezależnie od tego, czy byli częścią wygranej, czy nie, poruszają. Trwają one, aż nie będą widoczne dzikie symbole.

Jeśli dziki symbol wyląduje za upadkiem dzikim, rozszerza się, aby wypełnić całą rolkę imponującą animacją. Na następujących obrotach będziesz mieć 2 spadające dzikie, które pomagają stworzyć zwycięstwa.

Zarabiasz 5, 8 lub 12 darmowych obrotów, gdy bonus rozproszony symbol ląduje w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach. Aby zwiększyć szanse wygrania kombinacji, wszystkie dzikie rozszerzają się, aby wypełnić rolki.

Najważniejszym wydarzeniem gry Bose Fortune Slots musi być progresywna funkcja jackpota. Procent wszystkich stawek umieszczonych w grze zostaje odłożony na bok, budując wartość jackpota, dopóki jeden szczęśliwy gracz wyląduje odpowiednią kombinacją, aby wygrać nagrodę.

Zaczyna się, gdy co najmniej 3 złote symbole monet lądują jednocześnie. Te blokują się, gdy reszta rolki odpowiadają jeszcze 3 razy. Jeśli pojawią się więcej monet, blokują również rolki, a otrzymasz 3 kolejne obroty. Trwa to, aż monety nie wylądują na 3 kolejne spiny, po czym otrzymasz zapłatę od 10 x do 100x za każdą monetę lub zbierasz jackpot.

Mniejszy jackpot jest twój, jeśli pełny wiersz wypełni się monetami, a główny jest twierdzony, jeśli 2 wiersze mają na sobie monety. Wypełnij wszystkie 3 rzędy złotymi symbolami monet, aby wygrać mega jackpot, który zaczyna się od 10 000.00 i stamtąd wzrasta.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane w automatach w fortuny, RTP i zmienność

Możesz wygrać 3000x swój łączny zakład w grach podstawowych i na najwyższych stawkach, co stanowi 300 000.00. W zależności od tego, jak długo minęło, odkąd zostało to ostatnio twierdzone, może to być więcej niż mega jackpot.

Boska fortuna to gra średnia i wysokiej zmienności z lepszym niż średnim zwrotem 96.59%.

Nasza boska ocena automatów wróżb

Połączenie popularnego motywu, ekscytujących bonusów i potencjału ogromnych wypłat sprawiło Boskie Fortune Slot. Wygląda dobrze na platformach stacjonarnych i mobilnych, a respins, spadające dzikie, rozszerzające się dzikie i bezpłatne gry mogą przynieść świetne nagrody.

Po uruchomieniu masz gwarancję wygrania czegoś z rundy bonusowej Jackpot, z cennymi symbolami monety, każdy wart do 100 -krotnie Twój udział. Zagraj w boskie miejsce w fortuny w naszych najwyższych kasynach internetowych, a można nawet zbierać mega jackpot z tej rundy.

Czy boska fortuna oferuje bezpłatne bonusy spinowe?

TAk! Zarabiasz 5, 8 lub 12 darmowych obrotów, gdy bonus rozproszony symbol ląduje w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach.

To boska fortuna przyjemna gra na automatach do gry?

Divine Fortune to bardzo przyjemna gra na automatach - ładnie rozłożona, z atrakcyjną grafiką i ekscytującą ścieżką dźwiękową.

Gdzie mogę zobaczyć najlepsze recenzje automatów dla boskiej fortuny?

Tutaj! Niezależnie przejrzyj wszystkie najlepsze gry na automatach, które obejmuje Boskie fortunę.

Kiedy wydano Boską Fortunę?

Boska Fortuna została wydana w 2017 roku.

, Który opracował boską grę w falach wróżki?

Liderzy rynku, Netent, opracowali boskie miejsce w fortunie w 2017 roku.

Jaki jest minimalny zakład na boskiej fortunie?

Minimalny zakład wynosi 0 $.20 podczas gry w Boskie fortunę.

Jaki jest maksymalny zakład na boskiej fortunie?

Maksymalny zakład wynosi 100 USD.00 podczas gry w boską fortunę.

Ile pieniędzy możesz wygrać na boskiej fortunie?

Możesz wygrać nawet 3000x swój całkowity zakład w grach podstawowych i na najwyższych stawkach, co stanowi 300 000 $.00. W zależności od tego, jak długo minęło, odkąd zostało to ostatnio twierdzone, może to być więcej niż mega jackpot.

Gdzie jest najlepsze miejsce do gry w boską fortunę?

Boska fortuna najlepiej grać na dowolnej z naszych zalecanych witryn kasyn online.

Można grać boską fortunę na urządzeniach mobilnych?

TAk! Boska fortuna jest w pełni zoptymalizowana do zabawy z każdym urządzeniem z systemem Android, Windows Phone lub iOS.

Powiązani partnerzy kasyna

Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleo’s Wish
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Siren Song
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nyjah Huston Skate For Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reno 7’s
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Taco Brothers Derailed
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Pig
RTP:
95.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Party Time
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Druids' Dream
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bompers
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki