DJ Wild graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
170 000 $.00
Motyw:
Celebryty, owoce, muzyka

DJ Wild Online Review

DJ Wild by Elk Studios to gra 5 rolki, 3 rzędowa, która oferuje wysokiej jakości efekty wizualne techno. Dark Design łączy się z odcieniami głębokiego fioletu i zawiera symbole owoców klejnotów i sprzęt DJ. Możesz aktywować do 20 linii płacowych, aby zwiększyć szansę na wygranie nagrody Jackpot w wysokości 170 000 monet. 10 linii płacowych oferuje obie strony, które tworzą w sumie 20 linii płacowych.

Jak sama nazwa wskazuje, gra oferuje kilka dzikich funkcji, które obejmują rozszerzające się dzikie, lepkie dziki, respins i dziki symbol Jackpot. Ta dynamiczna gra umożliwia wygrane linie w wielu kierunkach wzdłuż rolki. Różnorodne unikalne efekty wizualne pozwala DJ Wild Slot na doskonałą rozrywkę.

DJ Wild Darmowe Gry Online Rules

DJ Wild Slot z łatwością i prostotą łączy zaawansowaną technologię. Pozwala to grać odwołać się do szerszej publiczności i pozwala nawet nie doświadczyć gracze. Co więcej, gra jest dostępna na wszystkich urządzeniach, w tym urządzenia mobilne, komputerowe i tablety. Podobnie jak w przypadku większości nowoczesnych gier automatycznych, gracze mogą uzyskać dostęp do DJ Wild na wszystkich urządzeniach mobilnych, takich jak Android i iOS. Jeśli chcesz wyświetlić wypłatę, przejdź do zakładki menu w lewym górnym rogu ekranu.

Karta monet w prawym dolnym rogu umożliwi aktywowanie zakładu. DJ Wild Slot oferuje zasięg zakładów od 0.25 monet do 100 monet na spin. Kwota, którą zdecydujesz się zakładać, określi kwotę, którą możesz wygrać. Istnieje potencjał zarobki do 170 000 monet, jeśli chcesz postawić wyższy zakład. Przejdź do sterowania "Start" po prawej stronie rolki, gdy będziesz gotowy do gry.

DJ Wild Specjalne funkcje i obroty bonusowe

Jeśli kochasz dzikie funkcje, koniecznie sprawdź tę ekscytującą grę. DJ Wild Slot ma zabawny wybór funkcji bonusowych, które obejmują szereg dzikich dodatków. Dziki symbol DJ uruchomi rozszerzającą się funkcję dzikiego respinacji, a także zastąpi inne symbole. Istnieje 5 różnych dzikich symboli DJ, które mogą pojawiać się pionowo lub poziomo na siatce. Jeśli masz szczęście, możesz wylądować na środkowym kołowrotku Jackpot Wild Symbol. Jeśli to zrobisz, otrzymasz natychmiastową nagrodę wygraną w wysokości 50 000 monet.

Każdy dziki symbol DJ, który wylądujesz. Otrzymasz również respond, podczas którego rozwijające się dziczy stają się lepkimi dzikimi. Więcej DJ Wilds dołączy do rolki, gdy użyjesz darmowych spinów. Jeśli na ekranie będzie obecna wystarczająca liczba dzikich, gra automatycznie uruchomi funkcję Jackpot Wild. Funkcja obu drogi jest niezwykłą funkcją gry, która przekształca 10 liniów wypłat w 20.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

DJ Wild Jackpot Win, RTP i zmienność

DJ Wild Slot Machine ma solidną kwotę jackpota 170 000 monet. Łatwo jest gromadzić wygrane, ponieważ wybór dzikich funkcji może spowodować szybkie eskalację gry. Gra podstawowa jest również satysfakcjonująca i oferuje nagrody do 1000x Twój udział. Jako średnia wariancja, DJ Wild ma RTP 96.30%. Funkcja Jackpot Wild to kolejny świetny dodatek, który może skutkować nagrodą 50 000 monety.

DJ Wild Podsumowanie i podobne gry

DJ Wild Slot to dynamiczna i innowacyjna gra, która gwarantuje dreszczyk emocji i rozrywki. Możesz otrzymać do 170 000 monet, podczas gdy masz maksymalne zakłady do 100 monet na spin. Unikalne i innowacyjne funkcje obejmują obie strony, które skutkują podwojeniem liniów, natychmiastowych wygranych, darmowych spinów i bonusowych gier. Jeśli lubisz dzikie bonusy, pokochasz różnorodność dzikich funkcji, w tym lepki dziczy, rozszerzające się dzikie i jackpot dzikie funkcje.

Sprawdź więcej gier z Elk Studios w dowolnej z naszych zalecanych stron kasynowych. Trzymając motyw zaawansowanych technologii, możesz grać w gry takie jak elektryczny automat Sam. Gra oferuje ekscytujące funkcje, takie jak bezpłatne spiny, elektryczne Sam Wilds, Sticky Wilds, Mnolegliers i implodujące symbole. Odwiedź naszą listę prawdziwych kasyn pieniędzy, w których znajdziesz szeroki wybór najlepszych platform gier online.

Powiązani partnerzy kasyna

Fluffy Favourites
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Avatars - Gateway Guardians
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Forge of Fortunes
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Desire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Jester Wild Nudge
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Spark
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
24K Dragon
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Katmandu Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chibeasties 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fa Fa Twins
RTP:
95.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni