Doctor Love on Vacation graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
40 000 $.00
Motyw:
Tropikalna wyspa, luksusowy styl życia

Doktor Love on Vacation Darmowe Gry Online Recenzja

Biorąc popularny lekarz NextGen na wakacje na Hawaje, Doctor Love On Vacation Darmowe Gry Online jest maszyną do średniej wariancji dla wszystkich fanów pierwszej gry, którzy szukają więcej nagród. Podobnie jak pierwszy automat z serii, ta gra daje ekran 5-relacji z 20 aktywnymi liniami wypłat. Zagraj w Doktora Love na wakacji z prawdziwą gotówką i ciesz się targami (95.425%) sesja na dowolnym urządzeniu, które chcesz i strzelaj do wypłat, które wzrosną do 100 000 monet za zakład!

Tam, gdzie ta kontynuacja różni się od pierwszej gry, jest nie tylko w jej motywie, ale także jej opłacalności. Chociaż bezpłatne bonusy spinów z potroczonymi nagrodami są dostępne w obu grach, to gniazdo dodaje również korzyści z podwójnych dzikich wypłat, aby pomóc Ci więcej bankowi bez płacenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji na temat nagród i wypłat bonusowych, przeczytaj nasz pełny przewodnik po Doktora Love na wakacjach przez NextGen.

Doktor Love podczas konfiguracji wakacji i wypłat

Dzięki intuicyjnym kontroli i aktywnym liniom wypłat, Doktor Love na wakacjach automat online nie jest łatwy do gry, ale także dość przystępny cenowo. Zanim zaczniesz grać z prawdziwymi pieniędzmi na stronie internetowej, musisz tylko używać przycisków BET na dole po lewej stronie, aby wybrać liczbę linii płac, za które chcesz zapłacić i wybrać rozmiar monety (zakład Payline). Poprawiając te elementy sterujące, możesz ustawić zakład tak niski jak 0.01 kredytów na spin, aż 200 punktów i gdziekolwiek pomiędzy.

Po dostosowaniu udziału możesz nacisnąć przycisk "I" na ekranie i rzucić okiem na wypłatę przed rozpoczęciem sesji. Wewnątrz znajdziesz wszystkie 12 symboli automatu, z których niektóre płacą za sekwencje dwóch z nich, a wszystkie oferują wypłaty w monetach. Symbole o niskiej wartości płacą od 5 do 150 monet za sekwencję, w zależności od ikony, podczas gdy wyższe symbole mogą płacić do 1000 lub 5000 monet za jedną kombinację pięciu z nich. A dzięki bonusom multiploracyjnym automatu, uzyskasz również specjalną okazję, aby zdobyć podwójne lub potrójne nagrody, aktywując niektóre z dodatkowych funkcji.

Podobnie jak większość automatów do hitów NextGen, Doctor Love on Vacation Darmowe Gry Online. Gra działa ze wszystkimi urządzeniami z Androidem i iOS, które obsługują HTML5, w tym różnorodne starsze tablety i smartfony.

Doktor Love on wakacyjne bonusy i rozgrywka

Gdy zaczną się wakacje, to zależy od pasujących symboli gry, aby uzyskać nagrody. Niezwykłe w tym konkretnym automatu jest to, że płaci, nawet gdy dopasowujesz dwa symbole, co daje lepszy współczynnik trafienia podczas gry z prawdziwymi pieniędzmi i częstszymi wypłatami. Aby wygrać niektóre nagrody, musisz dopasować co najmniej dwa te same symbole na linii płac, kolejno i zaczynając od pierwszego kołowrotka po lewej stronie.

Pomagając wygrać więcej podczas każdej sesji, to dwa bonusowe symbole automatu. Pierwszą z bonusowych ikon jest Doctor Wild, który może płacić nagrody i zastąpić inne symbole w grze, aby pomóc Ci zebrać dodatkowe wypłaty. Podczas zastępowania ten symbol podwoi również każdą nagrodę, którą pomoże wygrać, dając szansę zarobić do 2000 monet na sekwencję. A kiedy to nie zastępuje, Wild może zapłacić największe nagrody w grze, które wzrosną do 5000 monet na sekwencję lub do 50 000 punktów podczas gry z maksymalnym zakładem (10 punktów maksymalnych monety wielkości x 5000 monet).

Drugim symbolem bonusowym w Doktora Love On Vacation Darmowe Gry Online jest rozproszenie deski surfingowej, która może wywołać nagrody, niezależnie od linii wypłaty, lokalizacji lub kierunku. W tej ikonie jest to, że płaci nagrody pieniężne, które są mnożone przez cały zakład, i uruchamia darmową grę bonusową w tym samym czasie. Zbierz dwa lub więcej rozproszeń w jednym obrotu, a możesz wygrać wypłatę 2-100x swój udział (do 20 000 punktów w magazynie BET). Zbierz co najmniej trzy, a możesz wygrać zarówno nagrodę pieniężną, jak i bonus 12, 16 lub 20 darmowych spinów, w zależności od liczby zebranych symboli. A jako wisienka na torcie, automat potroi również każdą nagrodę, którą wygrasz podczas premiery bezpłatnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Doktor Love na wakacjach

Dzięki ulepszonym bonusom i motywom Doktor Love On Vacation Darmowe Gry Online spodoba się wszystkim fanom pierwszej gry. Wariancja jest średnia, oferując zrównoważoną sesję za każdym razem, a wskaźnik trafień jest wyższy, co daje więcej zwycięstw, grając prawdziwą gotówką. Jeśli szukasz swobodnych automatów, które oferują dobre możliwości wypłaty, ale nie są tak ryzykowne, to twoja gra. Zagraj w prawdziwą gotówkę, a możesz po prostu zdobyć udział w tej 100 000 głównych nagród monet.

Dla graczy szukających czegoś z inną wariancją, sugerujemy spojrzenie na niektóre z innych popularnych gier NextGen. Aby uzyskać bardziej swobodną, niskowo-średnia maszyna wariancji, możesz wypróbować pierwszy gniazdo doktorant. A jeśli wolisz grać bardziej niestabilne automaty, które oferują szansę na większe zwroty, możesz zamiast tego sprawdzić nietypowe megaways Medusa lub wybrać 300 Shields Extremu!

Możesz szukać tych automatów i wielu innych w jednym z naszych zalecanych stron kasynowych.

Powiązani partnerzy kasyna

Kawaii Kitty
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Volcano Queen Diamond Spins
RTP:
95.62%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gypsy Rose
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Maid Cafe
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Barbary Coast
RTP:
93.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gorilla Mayhem
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eye of Cleopatra
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Figaro
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Christmas Carol Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Himalayas Roof of the World
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gypsy
RTP:
96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni