Doctor Love graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Dziwaczne/dziwne, romans

Doktor Love Darmowe Gry Online Recenzja

Doctor Love by NextGen to miejsce, które przedstawia motyw miłości do miłości. Podobnie jak w tym tytule, obraca się wokół pacjentów szpitalnych i lekarzy, którzy leczą choroby swoich pacjentów z miłością, cierpliwością i uwagą. Doctor Love to średnia wariancja, która oferuje 95.04% RTP i zakres bukmacherskich odpowiedni dla każdego gracza w automatach. Zakłady mogą być tak niskie jak 0.01 kredytów i mogą one zdobyć do 200 punktów na spin.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, automat Doctor Love oferuje dość prosty, który obejmuje rozproszenia, darmowe spiny i dziczy, oraz mnożniki wygrywają podczas gry bonusowej. Biorąc pod uwagę, że jest to kompatybilne z urządzeniami mobilnymi i można go odtwarzać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerowych, jest to idealny wybór gry do gry, gdy chcesz się zrelaksować i zagrać w rundę lub dwa na miejscu inspirowanym miłością.

Doktor Love Slot Controls i konfiguracja

Doktor Love Slot Maszyna, jak wspomniano, jest całkowicie zoptymalizowana pod kątem gry mobilnej, więc można go załadować na każdym smartfonie i tablecie z systemem iOS oraz na tablecie, a na nich działa bezproblemowo, podobnie jak na urządzeniach stacjonarnych. Otrzymasz te same opcje konfiguracji oraz te same wizualne i graficzne, niezależnie od rozmiaru ekranu urządzenia.

Mówiąc o konfiguracji, gdy ładujesz grę, zobaczysz wielobarwne bębny i tytuł automatu powyżej. Poniżej nich zobaczysz wszystkie ustawienia i opcje, które musisz skonfigurować, aby rozpocząć odtwarzanie. Najpierw widzisz małego głośnika, dając ci szansę wyłączenia dźwięków gry, jeśli wolisz grać w ciszy. Tuż pod nim widać przycisk informacji, a klikając lub stukając w nim, wprowadisz Paytable. Obok przycisku informacyjnego widać opcję autoodplay, a obok niego przyciski konfiguracji zakładu. Możesz zwiększyć lub zmniejszyć liczbę linii, na których chcesz umieścić zakłady, od 1 do 20, oraz zwiększyć lub zmniejszyć wartość zakładu na linię. Następnie zobaczysz przycisk hazardu, a na koniec przycisk spinowy. .

W wypłatach spotkasz Dr Love, Wild in the Slot i najlepiej płatny symbol, który daje 5000 razy zakład na najlepszą kombinację. Następnie zobaczysz rozproszenie, symbol miernika miłości, który zapłaci 100x całkowity zakład za kombinację 5-z. Następnie zobaczysz gorącą pielęgniarkę, dając 1500x zakład linii, a następnie pacjent z termometrem w ustach i złamaną ręką, co daje 750x zakład linii. Misia i samochód karetki dają 400x zakład linii, a kwiaty i tykające symbole zegara 200x zakład linii. Najniższe opłacające symbole to podkładka pielęgniarki, a kule dają 150x, a stetoskop i szkło z tabletkami dają 100-krotny zakład linii. Podczas gdy wszystkie wygrane regularne symbole są mnożone przez kołek na linię, wygrane rozproszenia są mnożone przez cały zakład, jak można było zauważyć. Ponadto wszystkie symbole oprócz rozproszenia muszą wylądować od lewej do prawej, podczas gdy rozproszenie może lądować w dowolnym miejscu na rolkach i nadal tworzyć zwycięską kombinację.

Funkcje bonusowe i bezpłatne obroty doktora

Doktor Love Darmowe Gry Online nie ma skomplikowanej rozgrywki. Rzeczy są proste: masz swoje dzikie i rozproszone, wykonując swoją zwykłą pracę i masz darmowe spiny.

Dr. Love Wild będzie odgrywać swoją zwykłą rolę substytutu innych symboli, aby pomóc Ci ukończyć zwycięskie kombinacje, gdy brakuje ci symbolu. Nie zastąpi jednak rozproszenia licznika miłosnego, ale da ci wypłatę za zwycięską kombinację z własnymi symbolami.

Kiedy wylądujesz 3, 4 lub 5 rozproszonych symboli mierników miłości na rolkach, otrzymujesz odpowiednio 10, 15 lub 20 wolnych spinów. Teraz wolne obroty mogą zostać zaprezentowane, pod warunkiem, że podczas tej funkcji wylądujesz więcej rozproszeń. Ponadto, ilekroć wygrasz podczas darmowych spinów, wygrana zostanie potroiona. Wtedy możesz jak najlepiej wykorzystać automat do doktora miłości. Jeśli powiedzmy, udaje ci się utworzyć zwycięską kombinację 5-nabiał z Wilds, zamiast otrzymywać regularną wypłatę 50 000 punktów, wypłatę zostanie potroiona, a otrzymasz 150 000 punktów. Ale trzymaj tę myśl, ponieważ rzeczy mogą być jeszcze bardziej soczyste.

Funkcja hazardowa jest również dostępna. Twoja wygrana może być podwojona lub czterokrotna, w zależności od tego, czy odgadnij odpowiedni kolor, czy garnitur karty w grze zgadywania. Oznacza to, że wspomniana wygrana 150 000 punktów może stać się 300 000, a nawet 600 000 punktów, pod warunkiem, że przypuszczenie jest odpowiednie!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Doktor Miłość Wniosek

Podczas gdy na początku gniazdo online Doktor Love nie wydaje się być bardzo satysfakcjonującym miejscem, okazuje się, że może dać ci niesamowite wypłaty. Prosta wygrana 50 000 punktów, którą możesz osiągnąć dla MAX BET, i zwycięska kombinacja z najlepiej płatnym dzikim symbolem, może przekształcić się w 150 000 punktów wygranych podczas darmowych spin Zgadnij odpowiedni kolor, a nawet 600 000 punktów wygranych, jeśli zgadniesz odpowiedni garnitur karty w funkcji hazardu. Dlatego doktora Love Darmowe Gry Online oferuje nie tylko zabawny motyw, ale także wypłaty, które mogą spodobać się każdemu graczowi automatów.

Jeśli masz ochotę na mniej lotny szczelinę, która daje częste, solidne zwycięstwa, zawsze możesz wypróbować 1can 2can według NextGen. Zawiera także zabawny, niezwykły motyw i daje do 12 500 punktów na spin.

Lub, jeśli wolisz grać wysoko lotne automaty, nie ma dla ciebie lepszej gry niż megaways Medusa NextGen, dając potencjał wypłaty do 50 000 razy udział!

Wypróbuj te gry i więcej na zalecanej witrynie automatów online, w której możesz nawet otrzymać premię za rejestrację, jeśli jesteś nowym klientem!

Powiązani partnerzy kasyna

Dream Destiny
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gator Gold Deluxe Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Robbery
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Riches Megaways
RTP:
94.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Anderthals
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chicken Drop
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Three Star Fortune
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bison Rising Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki