Dogs graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
300 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantasy, luksusowy styl życia

Dogy online przegląd automatów

Psy zawsze są przyjemne i na to właśnie miał na myśli High 5 Games, kiedy stworzyły gniazdo psów. Ten uroczy automat oferuje świetne wypłaty na 30 płatności z husky, retrievers i pitbulls. Jest to jedna z najpopularniejszych gier z studia i ma układ 5x3. Dodaj fotki dla psa do mieszanki i jasne jest, że to szczelin.

Utrzymuje to ekscytujące z bezpłatną grę bonusową i podzielonymi symbolami. Slot dla psów nie tylko machał ogonem bez żadnego celu - jest to ładnie zaprojektowana gra z doskonałymi funkcjami, która spodoba się właścicielom psów i fanom.

Jak grać w automatach online

Slot dla psów ma znany układ i konfigurację. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić rozmiar zakładu, obrócić rolki i cieszyć się. Możesz umieścić zakłady od 0.01 do 10.00 za linię dla łącznego zakładu 300. Jeśli masz szczęście, możesz potencjalnie wygrać nagrody o wysokości nieba. Na kołowrotkach zobaczysz zdjęcia znanych ras psów, a pitbull jest najlepiej płatnym symbolem. Dzikie jest logo psów, a rozproszenie to 4. Dowolne 4 z tych symboli płacą 2, z potencjalnym 5. i 6 symbolem wykluczonym ze zwycięskiej kombinacji rozproszenia. Podobnie jak w przypadku regularnych symboli, 2 dziczy lub rozproszenia liczą się jako 2 husky, pitbulls lub inne rasy psów.

Możesz obracać się z łatwością na wszystkich urządzeniach z Androidem i iOS. Po prostu dostosuj rozmiar zakładu, naciśnij przycisk Spin (lub użyj autoodplay) i pozwól, aby dobre czasy toczyły się w jednej z naszych najlepszych miejsc na automatach!

Funkcje psów i darmowe spiny

Inicjowanie rundy bonusowej jest proste. Gdy tylko trzy rozprasza się trzy podzielone lub jeden podzielony i pojedynczy ląd rozproszony na rolkach, otrzymasz szereg darmowych spinów. Trzy podzielone łapy symbolowe wygrywają 12 darmowych obrotów, a druga kombinacja daje 6. To dość podstawowa runda bonusu darmowych spin. Poza tym masz jeszcze więcej psów na rolkach i nie ma czegoś takiego jak zbyt wiele uroczych psów.

Podczas rundy bonusowej uważaj na husky. Husky z podziału symbolowego liczą się jako 2 na linii i w przeciwieństwie do gry podstawowej, możesz wylądować do 10 z nich i zdobyć wspaniałe nagrody warte do 10 000 razy w swoim zakładach. Dziesięć innych innych ras dla psów nadal przyniesie ci miłą nagrodę, ale Husky najwyraźniej płacą najwięcej. Gra wykorzystuje różne rolki w rundzie bonusowej i nie możesz wylądować więcej darmowych gier. Kiedy darmowe gry uruchomiły swój kurs, funkcja kończy się. Niestety, jest to jedyna funkcja bonusowa. Dzięki funkcji Split-Symbol i potencjałowi wyścigu do 10 psów, jest to wysoko płatna runda bonusowa, którą z pewnością pokochasz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Psy przez High 5 Games mogą być urocze, ale ma nagrody, które mogą osiągnąć do 300 000.00! Ta gra o średniej zmienności ma RTP 94.90%.

Werdykt psów i podobne automaty online

Gry High 5 udało się uchwycić piękno niektórych ras psów w satysfakcjonujący sposób. To nie jest najbardziej imponujące gniazdo technicznie, ale oferuje solidne nagrody i chwalebne husky. Czego chcieć więcej? Dzięki doskonałej ofercie zakładów nowicjusze mogą się z tym cieszyć.

Jeśli lubisz psy (a kto nie jest?), Pragmatyczna gra The Dog House to miejsce, w którym na pewno polubisz. Dostaniesz urocze psy na kołowrotki i lepki dziczy jako bonus.

Miłośnicy psów powinni sprawdzić Wondergen Hounds NextGen. Gniazdo w średnim poziomie z solidnym RTP i potencjalną wygraną w wysokości 100 000.00.

Fani psów nie są jedynymi, którzy otrzymują miłość w branży automatów online. Jeśli jesteś bardziej kotem, nie martw się-jest też wiele gier automatycznych o tematyce kota.

Powiązani partnerzy kasyna

Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Ramesses Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cave King
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Room
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Midas Coins
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Champion Raceway
RTP:
96.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Electric Tiger
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deadwood
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky 7
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Knight
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Spark
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki