Double Da Vinci Diamonds graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, luksusowy styl życia, historia

Double Da Vinci Diamonds Darmowe Gry Online Recenzja

Jednym z najbardziej błyskotliwych umysłów ludzkości, które świadczyło ludzkość, jest zjawisko kultury. Jest główną inspiracją dla programistów automatów. Gry High 5 stworzyły podwójne diamenty Da Vinci, które wykonuje renesansowy wynalazca sprawiedliwości.

Ta gra oferuje 40 zakładów i standardowy układ 5x3. Otrzymasz nagrody, gdy wylądujesz na Renaissance Maestro na rolkach. Proste miejsce na wysoki potencjał zwycięski.

Kontynuacja Da Vinci Diamonds IGT, podwaja rolki i zabawę, a jednocześnie podwaja funkcje. Dzięki podzielonym symbolom możesz dużo wygrać w darmowej rundzie gry. Jeśli lubisz historię sztuki, zdecydowanie powinieneś podwoić gniazdo Diamonds Da Diamonds, dostępne na naszych zalecanych stronach kasynowych.

Jak grać w podwójnym dacie Diamonds online

Double Da Vinci Diamonds niewiele się różni od oryginału. Różni się fakt, że otrzymujesz podwójne symbole. Wszystkie symbole mogą pojawić się jako podzielone symbole warte dwa razy większe niż oryginał. Możesz uzyskać 10 specjalnych symboli na rolkach z podwójną wypłatą. Możesz zakładać między 0.01 i 40 monet na spin. Dziesięć symboli na rolkach przynosi największe nagrody. Pani z gronostą obiecuje nagrodę o wartości 750x twojego udziału, a Mona Lisa wyprzedza je wszystkie z nagrodą 10 000 razy.

Dziki symbol odpowiada dowolnemu innym symbolowi oprócz rozproszenia. Rozproszenie w tej grze jest charakterystyczne, ponieważ wyzwala tak zwaną funkcję upadku, która dodaje warstwy zabawy i nagród do i tak już świetnego miejsca. Wszelkie 3 rozproszenia na rolkach przynoszą również nagrody, dzięki czemu specjalny symbol jest jednym z najważniejszych w grze.

Funkcje DOUBE DA VINCI Diamonds i darmowe spiny

Aby rozpocząć grę bonusową, wyląduj 3 identyczne bezpłatne symbole gry w dowolnym miejscu na rolkach. Wygrasz od 6 do 16 darmowych spinów w zależności od symboli. Rozproszenie pojawia się tylko na bębnach 1, 2 i 3 i można go zastąpić dzikim, który pasuje do wszystkich symboli. Rolenia 1, 2 i 3 są również tam, gdzie pojawiają się dziczy. Wszystkie zwycięskie kombinacje muszą zawierać inny symbol obok dziki lub rozproszenia.

Runda bonusowa to miejsce, w którym wchodzi funkcja bębnów. Jest aktywowany przez każdą zwycięską kombinację, w tym wygrane rozproszone. Ilekroć jest wygrana, wszystkie związane symbole znikają. Puste pozycje wypełniają się potykającymi symbolami z góry. Po każdym upadku szczelin. Czaszki nie przestają się upaść, dopóki nie wygrają kombinacji - potem funkcja się kończy.

Nie ma dodatkowych darmowych gier. Jeśli dostaniesz zwycięską rolkę, dodanie bębnów upadających podczas rundy bonus. Liczba wysoko płatnych symboli w grze bonusowej jest podnoszona do 10. Dzięki podzielonym symbolom właśnie tam leżą wielkie zwycięstwa.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Double Da Vinci Diamonds Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas gry w niskiej wariancji w grze podwójnej Da Vinci Diamonds w grach High 5. Gniazdo ma RTP 94.90% i może wypłacić do 200 000.00.

DOUBLE DA VINCI DIONDS WERYDICT i podobne automaty online

Double Da Vinci Diamonds przynosi podwójne nagrody i zabawę od swoich poprzedników. Podobnie jak gniazdo IGT, ma te same symbole i znajomą rozgrywkę. Jeśli chodzi o ten gniazdo, nie musisz grać oryginału przed postawieniem rąk w kontynuacji. Dzięki funkcji podzielonych symboli i upadku rolki jest wiele do zdobycia. To gniazdo o niskiej wariancji z solidnymi wypłatami. Możesz też grać na telefon komórkowych - słynne obrazy Maestro świetnie wyglądają na mniejszych ekranach.

Miłośnicy sztuki mogą znaleźć inne gry na automatach podobnych do tego. Oryginalny Da Vinci Diamonds autorstwa IGT z pewnością przychodzi na myśl z prawie całkowicie podobną rozgrywką.

Jeśli jesteś fanem głównego malarza, zupełnie nowy tygrys Tiger's Mysteries Super Lines obiecuje doskonałą rozgrywkę i wysokie wypłaty z zaledwie 9 liniami wynagrodzeń.

Powiązani partnerzy kasyna

Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Leprechaun Goes Egypt
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Prowling Panther
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Great 88
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Hot to Burn Extreme
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Western Gold
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frog Hunter
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragons Clusterbuster
RTP:
95.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
San Quentin xWays
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki