Double Dinosaur Deluxe graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Filmy, akcja/przygoda, smoki

Double Dinosaur Deluxe online recenzja automatu

Jeśli grałeś w Dino Dollars w Games High 5, z przyjemnością usłyszysz, że programista ma kolejne miejsce, które oferuje jeszcze bardziej ekscytujące funkcje i zwiększone wypłaty. Double Dinosaur Deluxe to automat online, który ma podobne symbole do tych w dolarach Dino, chociaż istnieje kilka nowych dodatków, w tym mężczyźni i kobiety odkrywcy.

Akcja odbywa się pod koniec ery mezozoicznej, ale zamiast wybuchanego wulkanu jest nieaktywna w tle. Po lewej jest jeden dinozaur i pozostałości drugiego. Tuż za kołowrotkami, pośrodku, można zobaczyć jezioro kraterowe wulkaniczne. Odkrywcy prawdopodobnie są tam, aby dowiedzieć się, czy w tym obszarze pozostały dinozaury.

Zamiast obszarów fuzyjnych w prequelu, Double Dinosaur Deluxe ma 50 stałych linii płacowych na 5 rolkach. Slot zawiera dzikie, bezpłatne obroty i gry premiowe z szansą wygrania do 250 000 kredytów. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, zarówno urządzeniami mobilnymi, jak i komputerowymi, dzięki czemu możesz grać w podróży, gdziekolwiek jesteś.

Jak grać w podwójnym dinozaurze deluxe online

Gry High 5 upewniły się, że uzyskasz dostęp do podwójnego dinozaurowego Deluxe na dowolnym urządzeniu, które masz do dyspozycji. Gra jest w HTML5, zatem będzie działać równie świetnie na urządzeniach komputerowych i mobilnych. Niezależnie od tego, czy masz urządzenie z Androidem, czy iOS, możesz mieć pewność, że gra będzie wykonywać bezproblemowe.

Projekt przedstawia wulkan, jezioro i dinozaura. W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz przycisk "+", w którym są strona główna, głośnik i ikony "i". Kliknij przycisk "I", a otworzysz wypłatę.

Pod rolkami zobaczysz czarny pasek z dwoma wyświetlaczami. Jeden wyświetlacz pokazuje całkowitą wygraną i równowagę, z którą możesz zagrać. Drugi wyświetlacz pokazuje Twój obecny zakład. Zakład może znajdować się w dowolnym miejscu od 0.50 do 500 i możesz postawić między 0.01 do 10 dla każdej z 50 stałych linii wypłat. Kliknij przycisk Spin po prawej stronie, aby rozpocząć grę.

Funkcje Deluxe podwójnego dinozaura i darmowe spiny

Oko dinozaura to rozproszenie. Regularne symbole obejmują Eksplorator mężczyzn, który daje 5000 dla najlepszej kombinacji. Dalej jest Eksploratorka, która daje 3000. Straszny dinozaur daje 2000, a dwa gady oferują 2000. Czaszka dinozaurów i torba na odkrywców dają 100. Trzy symbole ze sprzętem dają 75 za 5-z. Dziki, które opłaca się tak jak męski odkrywca, jest logo gry. Wild in Double Dinosaur Deluxe pojawia się na wszystkich 5cach. Zastępuje wszystkie symbole, ale nie rozproszenie.

Powinieneś wiedzieć, że wysoko płatne symbole mogą pojawiać się jako podwójne symbole. 1 podwójny symbol zastępuje 2 pojedyncze symbole. Jednak 1 Wild może zastąpić zarówno podwójnie wysoko płatne symbole, jak i pojedyncze symbole.

Rozproszenie pojawia się tylko na środkowych rolkach. Kiedy na wszystkich trzech rolkach pojawia się rozproszenie, uruchamia 6 darmowych spinów. Darmowe spiny są odtwarzane na różnych rolkach. Jeśli uda ci się wylądować jeszcze trzy rozprasza. Otrzymasz 6 dodatkowych darmowych spinów. Możesz kontynuować wniesienie bezpłatnych obrotów i wygrać w sumie 96 darmowych obrotów!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Podwójny dinozaur Deluxe maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Będziesz mógł postawić maksymalnie 500 na spin na podwójnym dinozaurze Deluxe. Można to pomnożyć do 500x, co oznacza, że maksymalna wypłata wynosi 250 000. Gra jest średniej wariancji z RTP 95%.

Podwójny dinozaur Deluxe Verdict i podobne automaty online

Zwycięska kombinacja z dzikim lub najlepiej płatnym odkrywcą mężczyzn może dostarczyć 15 000. Biorąc pod uwagę, że możesz wywołać do 96 darmowych spin! Z średnią zmiennością i ekscytującym tematem możemy stwierdzić, że Double Dinosaur Deluxe to prawdziwy haczyk, zarówno za wypłaty, jak i wizualizacje.

Jeśli nie próbowałeś prequel, dolary dino, upewnij się, że to zrobiłeś. To ekscytujące miejsce z 6 obszarami i 4 pozycjami symboli. To sprawia, że jest to dość niezwykłe, ale fajne miejsce do gry. Możesz zgarnąć 900 000 z tego miejsca, więc jest to doskonała alternatywa.

Jeśli szukasz bardziej satysfakcjonującego miejsca, powinieneś rozważyć Król Cave. Sprawdź naszą listę zalecanych witryn kasyn online, na których będziesz mógł grać w dowolną z tych gier.

Powiązani partnerzy kasyna

Octopus Treasure
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
24K Dragon
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pyramid King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Secrets of the Forest
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reno 7’s
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Fallen
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
El Paso Gunfight
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beast of Wealth
RTP:
94.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Guardian of Athens
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shark Blitz Jackpot Blitz
RTP:
95.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni