Dr. Jekyll Mr. Hyde graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantasy, science fiction

dr. Jekyll amp; Mr. Hyde Darmowe Gry Online Review

Oparta na klasycznej powieści Roberta Louisa Stevensona, ta porywająca maszyna do gniazda 3D opowiada historię smutnego dr. Jekyll i jego potworne alter-ego z tym słynnym Betsoft panache. Wyposażony w 5 bole, 30 aktywnych linii płacowych i prawdziwych nagród pieniężnych, które mogą wynosić 480 000 punktów, Dr. Jekyll amp; Mr. Hyde oferuje więcej niż wystarczające możliwości zarobków, niezależnie od tego, czy chcesz użyć laptopa, czy telefonu, aby się nim cieszyć.

To, co sprawia, że ten slot jest dreszczyk emocji, to nie tylko jego zabawna prezentacja, ale także lista funkcji bonusowych. Gra jest wstępnie wyposażona w długi zestaw dodatków, które są doskonale wbudowane w historię i oferują różne nagrody, od gier podwójnych po bezpłatne rundy spinów, poziomy bonusu gotówkowego, dzikie prezenty symboliczne i wiele innych.

dr. Jekyll amp; Mr. Hyde Slot Element i konfiguracja

Mimo że może to wydawać się nieco złożone, Dr. Jekyll amp; Mr. Hyde Darmowe Gry Online Betsoft to nic innego jak. Przed rozpoczęciem sesji musisz tylko dostosować swój udział za pomocą sterowania po lewej stronie. Te elementy sterujące bukmacherami pozwalają dostosować wartość monety, linie płacowe i liczbę monet, które zakładasz na każdą linię płac i pozwolą ci wybrać zakład od zaledwie 0.01 kredytów na spin do 150 punktów.

Linie wynagrodzeń w automatach są widoczne przez cały czas, więc jeśli chcesz zobaczyć, która linia jest warta aktywowania, musisz po prostu unosić się na małych liczbach po bokach rolki. Gra ma w sumie dziewięć symboli zdjęć, które możesz zebrać na tych liniach, aby wygrać nagrodę, każda oferuje wypłaty w monetach. Graj z prawdziwą gotówką z jedną monetą na linię płac, a nagrody będą mieli się od 5 do 1200 monet, ale graj pięcioma monetami, a wypłaty skoczą do ogromnych 6000 monet na sekwencję. A naprawdę świetne jest to, że będziesz miał szansę na podwojenie każdej wypłaty, którą zbierasz za pośrednictwem funkcji "Double Up" miejsca - coś, czego nie dostaniesz z wieloma innymi automatami online poza katalogiem Betsoft.

Jeśli jesteś bardziej mobilnym odtwarzaczem, istnieje również kompaktowa wersja gniazda, którą możesz cieszyć na dowolnym tablecie lub smartfonie, bez względu na to, czy jest to urządzenie iOS, czy Android One. Zoptymalizowana przez urządzenia mobilna wersja maszyny do gniazda zawiera tylko kontrolę wirowania na ekranie, podczas gdy wszystkie inne elementy sterujące można znaleźć tylko w menu gry.

dr. Jekyll amp; Mr. Funkcje rozgrywki hyde i dodatkowe funkcje

Aktywne linie wynagrodzeń w grze są biletem na wygranie każdej nagrody podczas gry. Zbierz trzy, cztery lub pięć tych samych symboli w sekwencji na dowolnej linii płacowej, zaczynając od pierwszego kołowrotka po lewej stronie, a gniazdo zapłaci nagrodę związaną z tą sekwencją. Jedynymi symbolami, które są wyjątkiem od tej reguły i nie są powiązane z żadnymi liniami wypłat.

W gnieździe znajduje się pięć różnych symboli bonusowych i oddziałują na różne sposoby, aby wywołać dodatki. Zbierz dr. Symbol Jekyll na kołowrotku trzy z czerwonymi symbolami mikstur na bębnach dwa i cztery, a gniazdo zamieni dowolny symbol Jekyll, Hyde lub Logo w dziki, ale także zmień pozostałe symbole na ekranie. Zbierz pana. Hyde on Reel Three z niebieskimi miksturami na kołowrotkach dwóch i czterech, z drugiej strony, a wygrasz nagrodę bonusową do 20 -krotnej całkowitego zakładu. A jeśli MR. Hyde lub Dr. Symbole Jekyll pojawiają się w połączeniu z symbolem logo gry, otrzymasz dostęp do jednej z dwóch filmowych funkcji bonusowych, która może ostatecznie zapłacić do 160 -krotnego zakładu podczas gry za prawdziwe pieniądze.

Ostatnią funkcją, którą możesz wygrać, jest runda darmowych obrotów, która jest aktywowana przez zbieranie dziesięciu symboli czerwonej mikstury na tym samym rozmiarze zakładu podczas sesji. Po aktywacji wolnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Podsumowując, Dr. Jekyll amp; Mr. Hyde to jedna z najciekawszych automatów do automatów w kolekcji Betsoft, która będzie dopasowana do każdego gracza, który nie ma nic przeciwko podejmowaniu ryzyka. Z rozgrywką o średnim/wysokiej zawartości i listy wielkich funkcji bonusowych, ten angażujący automat 3D może okazać się dla Ciebie dość lukratywny. Istnieją wypłaty do 480 000 punktów za obrót, które można tutaj zarobić. Tak więc, jeśli lubisz niestabilne miejsca z wciągającymi historiami i możesz oszczędzić nerw i pieniądze, aby realizować te wielkie nagrody. dr. Jekyll amp; Mr. Hyde może być wart twojego wysiłku.

Jeśli jednak lubisz grać bezpiecznie, Betsoft ma również wiele innych automatów, które oferują bardziej zrównoważone wypłaty. W kolejnej klasycznej historii masz gniazdo Pinocchio, które zawiera wiele trybów gry, rozgrywki średniej wolności i nagrody do 75 000 monet. Jest także Betsoft A Christmas Carol, która oferuje 25 linii płacowych pełnych symboli tematycznych, angażujących funkcji bonusowych i wypłat do 513 000 monet na spin. Wypróbuj dowolną z automatów i więcej popularnych gier Betsoft, gdy sprawdzisz niektóre z naszych recenzowanych najlepszych witryn kasynowych i możesz zebrać odpowiedni bonus powitania.

Powiązani partnerzy kasyna

Immortal Glory
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Dreams
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grill King
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Moon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sam on the Beach
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bear Mountain
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Stoned Joker 5
RTP:
95.66%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Moley Moolah
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni