Dracula Awakening graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
95.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
106 358 USD.00
Motyw:
Mity i legendy, horror, wampiry

Dracula Awakening Darmowe Gry Online Recenzja

Dracula Awakening Slot z Czerwonego Tygrysa przeraża duże wygrane na 5 bębnach i 30 wypłatach. Niesłodna hrabia Dracula ma wraz z jego nieumarną panną młodą i są kluczowe dla niektórych innowacyjnych rund bonusowych.

Przełączniki rozgrywki między trybami dziennymi i nocnymi, a w nocy Dracula może stać się gigantycznym dzikim symbolem. W ciągu dnia mogą wystąpić wolne obroty, z ułożonymi, lepkimi dzikimi aktywnymi przez cały czas. Średnie zwroty wynoszą 95.72% i wygrane z tej gry o wysokiej zmienności mogą osiągnąć 5000 razy Twój zakład.

Ugryzaj się z gniazda przebudzenia Draculi na najlepszym komputerze stacjonarnym i mobilnym, które przewożą Red Tiger Range.

Jak grać w automatach Dracula Awakening

Gotyckie symbole kart do gry dołączają do kieszeni, mikstur i krzyżów na siatce 5x4. Dracula i jego panna młoda są odpowiednio przerażającymi postaciami o świecących czerwonych oczach, z przyzwoitym poziomem detali i realizmu. Srebrne i złote ramy otaczają wyższe opłacające symbole, a cała część jest osadzona w swoim zamku. Zagraj w gniazdo Dracula Awakening na komputerze, Androida, iOS lub Windows Mobile, a możesz słuchać upiornej ścieżki dźwiękowej, która pomaga dodać do stylu o tematyce horroru.

Kontrole przyjazne dla użytkownika sprawi, że będziesz kręcić rolki w mgnieniu oka. Możesz uwolnić Dracula dla "stawek" 0.10 do 100.00 na każdym spinu w najlepszych miejscach online, z wieloma opcjami między tymi minimum i maksymalnym poziomem. Wygrywasz z dopasowanych symboli w dowolnej z 30 linii, na sąsiednich rolkach, zaczynając od lewej strony.

Tryby automatyczne i turbo są wyzwalane kliknięciem lub 2, a karta "Pays" u góry ekranu pokazuje, ile jest warte każdego symbolu, wraz z tym, jak odtwarzają się funkcje bonusowe. Najcenniejszy kielich i krzyż są warte aż 10x, całkowity zakład, gdy wylądujesz pełną linią 5 dopasowanych symboli na linii.

Darmowe spiny i inne dodatkowe funkcje Dracula Awakening Slot

Red Tiger przyjął pomysłowe podejście do rozgrywki i funkcji automatu Dracula Awakening. Istnieją 2 tryby rozgrywki, z różnymi funkcjami bonusowymi w obrotach dziennych i nocnych. Dzień spiny trwają 16 kolejnych gier, a następnie 8 nocnych spinów. Tło zmienia się z wnętrza zamku na ciemny widok na zewnątrz, więc nie ma wątpliwości co do tego, w którym trybie jesteś.

W nocy Dracula Wild Symbols na środkowym kołowrotku rozszerzają się, aby wypełnić wszystkie 3 rzędy i ułatwić mu wypełnienie kombinacji. Wszelkie symbole panny młodej w tym samym czasie poniesie ugryzienie wampira i przekształcą się w dalsze dziczy.

Dracula nie odpoczywa w trybie dziennym, ale potrzebujesz 3 symboli rozproszenia zaćmienia, zanim będzie bezpiecznie wyjść. Dostajesz 7 darmowych spin. Wszelkie symbole panny młodej są również dzikie i zamykają się na miejscu przez resztę darmowych gier, co w pewnym sensie sprawia, że ta runda jest ulepszoną wersją tego, co znajdziesz w trybie nocnym.

Nie możesz oddzielić całej funkcji, ale za każdym razem, gdy wyląduje symbole rozproszenia zaćmienia na bębnach 1 lub 5, dodaje 1 dodatkowy swobodny spin do ogół.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność Dracula Awakening

Zagraj w gniazdo przebudzenia Draculi na maksymalnie 100.00 i można zdobyć wygraną w wysokości 500 000.00 lub 5000 razy udział. Jest to gra o wysokiej zmienności, więc nie spodziewaj się, że wygrasz zwycięską kombinację na każdym obrot.

Długoterminowy, teoretyczny procent zwrotu wynosi 95.72%, i jest to dość niskie w przypadku gier automatycznych o tak wysokim poziomie zmienności.

Nasz wyrok przebudzenia Dracula Awakening

Podczas gdy stosunkowo niskie średnie zwroty są bólem szyi, na bok, automat do przebudzenia Dracula to gra z zębami. Tryby nocy i dnia, z różnymi funkcjami, to zabawne innowacje. Rozszerzone dziczy i dodatkowe dzikie symbole w nocy, a także darmowe obroty z tymi symbolami przyklejającymi się do rolki w ciągu dnia, mogą wylądować na przyzwoitych wypłatach.

Fani tej legendarnej postaci docenią realistyczną grafikę, a jeśli podoba ci się gatunek horroru, pamiętaj, aby Draculi z jego pudełka na najlepszych kasynach komputerowych i mobilnych. Nasze najlepsze kasyna online mają hojne oferty bonusowe powitalne do zebrania podczas dołączenia.

Inne czerwone gry tygrysie

Gdzie powinienem grać w gniazda przebudzenia Dracula?

Możesz zagrać w gniazdo Dracula Awakening w jednych z najlepszych kasyn online. Pozyskaliśmy witryny z fantastycznym wyborem gier, świetnych bonusów i najwyższej jakości obsługi klienta. Każdy jest w pełni licencjonowany w celu zagwarantowania uczciwości i bezpieczeństwa.

Co robią symbole Dracula i panny młodej gniazda przebudzenia Draculi?

Dracula i jego na czerwono-szatni panna młoda są dzikimi symbolami z mocą, aby działać jak inne, jeśli mogą następnie wypełnić kombinacje. Dracula to ułożony dziki, który wypełnia całe rolki, a panna młoda może przekształcić się w dziczy. Oba pozostają na miejscu podczas ekscytującej rundy bonusowej.

Jaki jest powrót do procentowego procentowego automatu Dracula Awakening?

Dracula Awakening Slot ma powrót do graczy (RTP) procent 95.72%. To jest niższe niż wiele innych automatów, szczególnie bardzo niestabilne gry, w których mogą wystąpić stosunkowo długie kroki utraty spin.

Jak wygrać w grę Dracula Awakening Game?

W podstawowych grach wygrywasz z 3, 4 lub 5 pasujących symboli biegających po dowolnej z 30 linii płacowych z lewej strony. Dzikie symbole pomagają, stojąc dla innych, jeśli są na właściwych pozycjach, aby ukończyć lub poprawić, wygrywa.

Czy Dracula Awakening Slot Online ma bezpłatną funkcję Spins?

To robi! Zgłaszasz 7 bezpłatnych obrotów gniazda przebudzenia Draculi, gdy pojawiają się 3 symbole rozproszenia zaćmienia. Dracula staje się ułożony dziki przez całą rundę, a wszelkie przykłady panny młodej staną się lepkie dziki, które mogą się zbudować, aby pomóc Ci zebrać dodatkowe nagrody.

To gniazdo przebudzenia Dracula kompatybilne z moim telefonem komórkowym?

Możesz odtwarzać gniazdo online Dracula Awakening na iPhone'ach, iPadach, Windows i Android i tabletach w najlepszych kasynach kompatybilnych z urządzeniami mobilnymi. Oprócz niektórych elementów sterujących przeniesionych w celu łatwości użytkowania, jest to tak samo jak gra komputerowa.

Jakie gry są podobne do gniazda przebudzenia Dracula?

Motyw wampirów gniazda przebudzenia Dracula trwa w wielu innych niezwykle popularnych grach. Przykłady obejmują gniazdo Wild Blood 2 z Play’n Go, Blood Suckers 2 po Netent oraz legendarna nieśmiertelna maszyna do gniazda romantycznego pochodzi z mikrogamji.

, Który tworzy automat do przebudzenia Dracula?

Dracula Awakening Slot jest dziełem czerwonego tygrysa. Możesz grać w innych z tą deweloperem Isle of Man, takich jak gorący garnek chilli, lion's horde, piggy bogactwa megaways i tęczowe jackpoty na naszych najwyżej ocenianych kasynach i mobilne kasyna.

Kiedy wydano miejsce Dracula Awakening online?

Dzień premiery dla Dracula Awakening Gloth to 18 listopada 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Queen of Alexandria
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
3021 The Bounty Hunter Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Vegas Joker
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Roasty McFry and the Flame Busters
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rally 4 Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Alice Cooper - Tome of Madness
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Kingdom
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Mummy Win Hunters Epicways
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jackpot Jewels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni