Dragon Kingdom - Eyes of Fire Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 31 250 USD.00
Motyw:
Fantazja, magia, mity i legendy

Dragon Kingdom: Eye of Fire Darmowe Gry Online Recenzja

Horda złotych monet smoków znajduje się w jaskini za główną siatką symboli 3x3 i bonus 3x1 po prawej stronie. Główny zestaw rolki otoczony jest rozpadającą się kamienną ramą i wypełnioną kombinezonami na karty do gry o niższej wartości, wraz z lodowatym niebieskim i ognistym czerwonym smokiem. Zobaczysz także Symbol Red 7 w stylu lawy i smocze oko, które mogą wejść, aby inni mogli ukończyć zwycięstwo w 5 liniach płacowych na najlepszych miejscach online.

Dragon Eggs i kalarz pojawiają się na bębnie bonusowej i podobnie jak inne symbole, obrazy są pięknie szczegółowe. Kacouldron liczy liczbę utraty spinów z rzędu, budując mnożnik wygranej na każdym jajku. To kolejny świetny automat z pragmatycznej gry i wyróżnia się na telefonach PC, iOS, Android i Windows.

Jak zagrać w Dragon Kingdom: Eyes of Fire Darmowe Gry Online

Zakres zakładów 0.05 do 25.00 na spin powinien pasować do graczy niższych do średniej stawki. Jest to między 0.01 i 5.00 Na każdym z 5 linii i jeśli otworzysz płatnik, kliknij przycisk "I", zobaczysz, ile razy Twój zakład linii możesz wygrać z każdego symbolu. Najmniej cenny garnitur karny płaci zaledwie 2x, gdy dopasujesz 3 w kołowrotkach. Podczas gdy Dragon Eye Wild jest najbardziej wart, przy 25 -krotnym zakładach linii.

Jest to łatwa gra do konfiguracji, z zakładami plus i minus używane do zmiany stawek, oraz automatycznym przyciskiem ustawiającym kołowrotki obracające się same w sobie. Warto zauważyć, że zmiana stawek resetuje wszelkie mnożniki wygranych, więc powinieneś wybrać poziom, który pasuje do niego, przynajmniej do zwycięskiego obrotu.

Dragon Kingdom: Eye of Fire Slot Machine Win Multiplier Funkcja

Nie ma wielu gier, w których przegrane obroty są dobrą rzeczą, ale Dragon Kingdom: Eyes of Fire Slot Machine jest rzadkim wyjątkiem. Cauldron rejestruje wszelkie kolejne przegrane obroty, a po osiągnięciu 4 z rzędu 3-rzędowy bonusa gole dragon. Te jajka pomieści mnożniki wygrane, a kiedy zobaczysz zwycięską kombinację na siatce 3x3, niezależnie od mnożnika znajduje się w środkowej pozycji koła bonusowego do wygranej.

Im dłużej trwa straty, tym wyższe mnożniki wzrastają w następujący sposób - - Cztery przegrane spiny = mnożniki 2x, 3x i 5x - Dziewięć przegranych spinów = mnożniki 3x, 5x i 8x - Czternaście przegranych spinów = mnożniki 5x, 8x i 10x - Dziewiętnaście przegranych spinów = mnożniki 8x, 10x i 15x - Dwadzieścia pięć lub więcej przegranych spinów = mnożniki 10x, 15x i 25x.

Gdy tylko wygrasz, koło bonusowe stosuje mnożnik, a następnie resetuje, a kalarz rozpoczyna się od nowa.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Dragon Kingdom: Eye of Fire Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Najbardziej możesz wygrać z Dragon Kingdom: Eyes of Fire Slot Machine to 1250x twój zakład, czyli 31 250 na najwyższych stawkach. Jest to gra o niskiej lub średniej zmienności, w której średni powrót do procentu graczy wynosi 96.49%. To lepsze niż większość gier o niższej wariancji i sprawia, że jest to wyjątkowo dobra wartość.

Our Dragon Kingdom: Eye of Fire Authing

Pragmatyczna gra po raz kolejny dostarczyła grę obejmującą popularny temat, z innowacyjną rozgrywką i funkcjami. Ze względu na niską i średnią zmienność, która ma tendencję do tworzenia zwycięstw co kilka obrotów, trudno będzie wylądować 25 przegranych z rzędu, aby uzyskać maksymalny mnożnik. Ale było nam łatwo zbudować mnożniki 8x - 10x.

Jeśli lubisz automaty z magicznym motywem i potężnymi smokami na kołowrotkach, należy zagrać w Dragon Kingdom: Eyes of Fire Darmowe Gry Online w najlepszych kasynach online, z największymi ofertami premii powitalnych.

Starburst XXXtreme
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Moon Princess - Christmas Kingdom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pandamania
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dynamite Riches Megaways
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Leapin' Leprechauns
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Esqueleto Explosivo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki