Dragon Kings graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
280 753 USD.00
Motyw:
Złote/złote monety, azjatyckie smoki

Recenzja automatów online Dragon Kings

Jeden z najbardziej stymulujących się inspirowanych Chinami automatem online, Dragon Kings by Betsoft to miejsce, które może rozmawiać z każdym fanem gier o tematyce azjatyckiej. Ze 5+1, tylko 10 funkcji wypłat i dodatkowymi funkcjami, które można połączyć, Dragon Kings oferuje szansę na uruchomienie różnych nagród podczas gry w kasynie prawdziwej Money - do 30 000 monet plus cztery progresywne jackpoty, które rosną z przodu z przodu twoich oczu. I jak większość automatów Betsoft, ta gra została zbudowana do płynnej pracy zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych, dając każdemu graczowi szansę na cieszenie się najlepszymi rozrywkami w automatach, niezależnie od lokalizacji.

Pod względem projektowym Dragon Kings jest zbudowany na tym samym poziomie jakości, co wszystkie gry ze studia, co daje wizualnie grę wrażenia, które oferuje gładką i szybką rozgrywkę. Ale to, co przyciągnie Cię więcej niż jego wygląd, to dodatkowe funkcje gry, które nie tylko zawierają progresywne nagrody, ale także mnożniki wypłat, dziczy i bonusy do 30 darmowych spinów, które można kupić niezależnie. Dowiedz się, jak możesz ubiegać się o te dodatki, czytając naszą dogłębną recenzję gniazd Dragon Kings.

Jak grać w slot online Dragon Kings

Niekoniecznie musisz być ekspertem od automatu, aby cieszyć się automatem Dragon Kings, ponieważ ta gra jest naprawdę łatwa do gry. Na początek najpierw będziesz musiał użyć kontroli linii BET po lewej stronie, aby wybrać rozmiar twoich monet, i.mi. Twój pakiet Payline. Dzięki tej kontroli możesz wybierać między szeroką gamą zakładów, aby dopasować się do twojego budżetu, od minimum 0.10 punktów maksymalnie 10 punktów na rundę.

Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważasz w grze, jest długa lista symboli, z których niektóre oferują tylko nagrody, podczas gdy inne służą do wywołania bonusów. Możesz zebrać te symbole na 10 różnych liniach wynagrodzeń, aby wygrać pieniądze, z których każda można zobaczyć, naciskając odpowiedni numer, który znajduje się obok rolki. Podczas gry w kasynie online Real Money możesz wywołać nagrody, które zaczynają się od 4 monet i przejść do 1000 monet na sekwencję, aby uzyskać szansę na wypłatę do 30 000 monet na jednym spinu. Jeśli chcesz jeszcze lepszych zysków, pamiętaj, aby mieć oko na niezwykłą szóstą rolkę, ponieważ tam możesz zebrać specjalny symbol, który wyzwala progresywne jackpoty.

Gniazda może być również odtwarzana na urządzeniach mobilnych przez graczy, którzy wolą zakłady podczas podróży. Wersja mobilna gry działa zarówno w trybie portretowym, jak i krajobrazowym i można ją cieszyć na prawie wszystkich urządzeniach iOS i Android. Podczas gry na telefonie będziesz mieć wyraźny dostęp do sterowania spinem na ekranie, ale sterowanie BET będą musiały uzyskać dostęp przez specjalne menu w lewym górnym rogu.

Funkcje Dragon Kings i darmowe spiny

Aby wygrać pieniądze w tym miejscu, musisz stworzyć sekwencje trzech lub więcej pasujących symboli na linii płac, od lewej do prawej. Aby pomóc Ci zebrać więcej wypłat, gra ma dodatkowy symbol Dragon King Wild, który może zastąpić wszystkie inne symbole oprócz rozproszenia, aby ukończyć zwycięskie sekwencje. Ten symbol może również rozwinąć się, aby pokryć pełną rolkę, pomnożyć nagrody przez 2x, a także wyzwolić jedno z jackpotów, jeśli zebrano razem z symbolem perłowym, który pojawia się na szóstym kołowrotku.

Symbol Pearl to bilet do najlepszych nagród w tej grze, dlatego znajdziesz go tylko na ostatnim kołowrotku. W połączeniu z symbolem rozproszenia, ta ikona podwaja liczbę bezpłatnych gier bonusowych, które zbierasz, zwiększając premię z maksymalnego 15 darmowych spinów do 30. A kiedy pojawia się razem z Dragon King Wild i jednym lub więcej innymi Smoczymi Symbolami Dragon, zamiast tego wywoła jedną z czterech progresywnych nagród (brąz, srebro, złoto i diament).

Dragon Wilds ma cztery liczby, a każdy pojawia się na wyznaczonej kołowrotku, podobnie jak Dragon King Wild. Kiedy nie wyzwalają jackpotów, symbole te wykonują inne funkcje bonusowe zarówno podczas gry podstawowej, jak i podczas bezpłatnych rund obrotów. Azure Dragon to symbol, który wyzwala respins, podczas gdy czarne i czerwone smoki mogą być używane do wygrania mnożników wypłat 3x lub losowych nagród gotówkowych odpowiednio do 400 monet. Jeśli chodzi o końcowy biały smok, może on rozszerzyć się tylko do dwóch lub trzech pozycji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Werdykt Dragon Kings i podobne automaty online

Dzięki niskim limitom zakładów do 10 punktów, Dragon Kings będzie w większości odwołać się do fanów gniazd o tematyce azjatyckiej. Niemniej jednak nie oznacza to, że każdy gracz nie będzie w stanie znaleźć czegoś atrakcyjnego w tej grze. Dzięki swojej średniej wolności, wysokiej wskaźnika trafień i rentowności, ten automat może wytwarzać zarówno mniejsze nagrody pieniężne, jak i większe wypłaty do 30 000 monet podczas gry za prawdziwe pieniądze, nawet nie narażając Cię na duże ryzyko. A progresywne jackpoty to tylko wiśniowe.

Jeśli jednak wolisz grać w automatach, które oferują lepsze wypłaty, możesz wypróbować niektóre gry o wysokiej czocie Betsoft. Na przykład pazur tygrysa daje nagrody do 5000 monet za sekwencję, które można wyzwolić na 720 sposobów, a także darmowe bonusy spin. Dobra dziewczyna Betsoft, zła dziewczyna to kolejna świetna alternatywa, którą możesz wypróbować, która oferuje wypłaty do 1170 000 punktów i przełącznik wariancji, który pozwala wybrać rozgrywkę o niskiej, średniej i wysokiej mocy. Znajdź te gry i więcej świetnych automatów od dostawcy oprogramowania w naszych zaufanych kasynach Betsoft, a także będziesz mógł zebrać stymulujące bonusy powitalne zaraz po zarejestrowaniu się.

The Angler
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Epic Monopoly II
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Boom Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Double Da Vinci Diamonds
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Ways Win
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pizza Prize
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hades - Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki