Dragon Wins graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, smoki

Dragon wygrywa recenzję automatu online

W głównej roli jest niezliczona liczba miejsc z smokami, ale żaden z nich nie wygrywa Smok. W tym 5 kołowrotku, 40 automatach Payline, zobaczysz małe smoki, które wciąż uczą się pluć ogniem, przedstawione z kreskówką grafiką. Choć brzmi to cudowne, wciąż są smokami, jednymi z najniebezpieczniejszych stworzeń z mitologii. Te małe smoki w automatach wygranych smoków będą jednak dla ciebie świetne, ponieważ pomogą ci sformułować zwycięskie kombinacje w lewo i w prawo, dzięki ich specjalnym umiejętnościom.

Smok wygrywa to gniazdo o wysokiej zmienności i RTP 95.49% i jest idealnie kompatybilny z urządzeniami mobilnymi. Oferuje ognistą rozgrywkę, w której będziesz musiał wypełnić mierniki smoka, aby uzyskać wszelkiego rodzaju specjalne korzyści. Uważaj na ogień smoków, ponieważ mogą dać ci gorące nagrody. Oczywiście skorzystasz również z różnych rodzajów dzikich, wolnych spinów i rozproszeń, ale dodatkowe funkcje specjalne po prostu wysadzą ci umysł!

Dragon wygrywa elementy sterujące i konfiguracyjne

Za każdym razem, gdy masz ochotę na relaksujący czas gry wypełniony smokami, gdziekolwiek jesteś, możesz po prostu kliknąć lub dotknąć urządzenia pulpitu lub urządzenia mobilnego i uzyskać dostęp do Smoków Wins Online. Gra została opracowana w formacie HTML5, więc możesz mieć pewność, że działa doskonale w najlepszych kasynach online na dowolnym urządzeniu za pomocą systemów operacyjnych Android lub iOS.

Biorąc to pod uwagę, niezależnie od urządzenia, którego używasz, otrzymasz tę samą konfigurację gry. Otrzymujesz całkowity wyświetlacz BET w lewym dolnym rogu ekranu, a w prawym dolnym rogu widać całkowitą równowagę. Tuż nad nim widać okrągłe ustawienia, które obraca się, wybierając opcję, którą musisz dostosować. Masz przycisk informacji, który zabierze Cię do wypłaty. Następnie masz przycisk Ustawienia, który daje opcję dostosowania jakości efektów i położenia przycisku wirowania, aby pasował do preferencji, czy to lewą czy prawą stronę ekranu. Następnie masz dźwięki i przyciski autoodplay, aby w końcu dostać się do przycisku BET. Biorąc pod uwagę, że 25 stałych monet jest w grze, minimalna wartość monet wynosi 0.01 kredytów, podczas gdy maksymalnie 5 punktów, co oznacza, że możesz umieścić minimalny zakład 0.25 i maksymalnie 125 punktów.

W wypłatach najpierw zobaczysz mierniki smoka, w kolorach czerwony, złoty, zielony i fioletowy, odpowiadający kolorze czterech głównych symboli smoków. Następnie widzisz niebieski diament, zielony, różowy, turkusowy i pomarańczowy klejnoty jako najniższe opłacalne symbole. Dzikie i rozproszone są przedstawione najdokładniej wyglądającymi granatowymi klejnotami, te pierwsze ze słowem dzikim napisanym złotymi literami, drugie ze złotymi czaszkami smoków i złotym słowem rozproszonym. Rozproszenie jest również najlepiej płatnym symbolem, co daje 2000 razy udział w kombinacji 5-z.

Dragon wygrywa funkcje bonusowe i darmowe spiny

Dragon wygrywa gniazdo jest wypełnione funkcjami. Po załadowaniu gry możesz zobaczyć cztery smoki po każdej stronie kołowrotka i mierniki obok nich, oznaczone odpowiednimi kolorami. Z każdą wygraną tworzysz z symbolami smoków, ich odpowiednie mierniki premii smoka rosną. Kiedy licznik jest pełny, jesteś nagrodzony 3 spinami smoków. Istnieją cztery różne rodzaje spinów smoków, oczywiście dla czterech różnych smoków. Jeśli wypełnisz czerwony miernik, otrzymasz 3 spiny smoków, podczas których symbol czerwonego smoka jest układany. Jeśli wypełnisz zielony miernik, otrzymasz 3 obroty smoków, podczas których wszystkie symbole smoka zmieniają.

Jeśli wypełnisz licznik złota, otrzymasz 3 spiny smoka, podczas których wszystkie smoki zmieniają się na złotego smoka, a nawet klejnoty mogą zmienić się na złotego smoka. W przypadku wypełnienia fioletowego miernika, otrzymasz 3 zwycięstwa smoków, w których wszystkie smoki przekształcają się w fioletowy smok, a fioletowy smok może rozszerzyć się, aby pokryć pozycje na rolkach poniżej i powyżej.

Kiedy lądujesz 3 lub więcej rozproszeń na rolkach jednocześnie, wyzwala jeden z dwóch rodzajów wolnych spinów. Dostajesz od 10 do 15 darmowych spinów, w których symbole zmieniają się na dzikie symbole, albo otrzymasz od 5 do 10 darmowych spin.

I na koniec masz funkcję smoka. Wszystkie smoki mogą oddychać ogniem, a kiedy to robią, powtarzają smok wygrywa 3, 5 lub do 10 razy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Dragon wygrywa wnioski

Biorąc pod uwagę wiele możliwości bezpłatnych spinów i spinów smoków o różnych specjalnych funkcjach, slot Dragon Wins jest świetną opcją dla wszystkich graczy, którzy lubią długie gry, które mogą skutkować oszałamiającymi zwycięstwami. Wysoka zmienność i wysokie maksymalne zakłady sprawiają, że jest to idealne miejsce dla wysokich rolników, więc jeśli nie jesteś jednym, lepiej pomiń ją.

Jeśli jesteś niskim rolkiem, istnieje wiele innych szczelin w NextGen. Jednym z przykładów byłby 1 puszka 2 może przenosić. Jest to automat, który może dostarczyć do 12 500 punktów na spin i oferuje dość prostszą rozgrywkę, która może z łatwością zabrać do tej wypłaty w krótkim czasie.

Ale jeśli szukasz miejsca, które jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące niż wygrywa smoka, możesz wypróbować jedno z najnowszych wydawnictw NextGen, Gorilla Go Wilder. Jest to wysoce niestabilne miejsce, które oferuje wypłaty do 37 500 razy więcej! Mówiąc o stawce, MAX BET to tylko 75 punktów, więc maksymalna wypłata za taki zakład byłby prawdziwą gratką!

Nasze zalecane miejsca na automaty online to najlepsze miejsca do ich znalezienia i wiele bardziej ekscytujących gniazd.

Powiązani partnerzy kasyna

Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Room
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
All That Cash Power Bet
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Three Star Fortune
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
7 Fortune Frenzy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Stallion
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Dragon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni