Dragons Clusterbuster graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
95.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
79 310 USD.00
Motyw:
Fantazja, magia, smoki

Recenzja automatu online Dragons Clusterbuster

Zagraj w gniazdo online Dragons Clusterbuster z czerwonego tygrysa, aby odblokować genialne funkcje w siatce 9x9 magicznych symboli. Ta gra komputerowa i mobilna korzysta z klastra, płaci mechanizm i wygrywa wyzwalając nieograniczoną liczbę kaskad z tych powyżej.

Jeśli usuwasz płytki wokół centralnego emblematu jaja, wyklujesz modyfikatory, takie jak wzmocniona mieszanka symboli, dodatkowe dziki i mnożniki do 100x. Bezpłatna runda bonusu widzi te modyfikatory częściej wywołują w pełni odblokowaną siatkę.

To gra o tematyce fantasy o dużej zmienności i powrocie do procentowego od graczy 95.78%. Wydaj moc automatu Dragons Clusterbuster w najlepszych miejscach online, a możesz wygrać do 7931x swój udział z Fiery Feature.

Jak grać w automatach Dragons Clusterbuster

Ogromna siatka symboli 9x9 zawiera emblematy kart do gry, zwojów, złotą kulę i koronę, wszystkie otoczone ozdobne otoczenie i osadzone na tle smoków. Wygląda dobrze na komputerach, iOS, Windows i Android Mobiles, a kinowa ścieżka dźwiękowa jest odpowiednia do tego ustawienia w stylu fantasy.

Smokowe jajo 3x3 znajduje się na środku siatki, czekając na wyklucie specjalnych funkcji modyfikatora. Dragon Eyes stopniowo stają się aktywne, jak pokazują małe wyświetlacze nad kołowrotkami, a animowane bestie latają po ekranie za każdym razem, gdy jeden z tych wyzwalaczy.

Po rozpoczęciu zajmuje zaledwie kilka sekund, a przycisk Kliknięcia stawki ujawnia 16 opcji zakładu od 0.20 do 10.00. Stuknij 3 małe linie na szczycie gry, a otworzysz wypłatę, w której zobaczysz, jak innowacyjna rozgrywka może prowadzić do wielkich zwycięstw.

Red Tiger Dragons Clusterbuster płaci nagrodę, gdy co najmniej 5 pasujących symboli jest połączonych ze sobą na siatce, ze złotym dzikim pomaganiem ci zastępując innych. Korona jest najwyższym opłacalnym symbolem i wygrywasz od 1.5x do 50x całkowity zakład z tego, w zależności od wielkości klastra.

Bezpłatne obroty i inne Dragons ClusterBuster Funkcje

Wszystkie symbole w wygranej znikają z siatki, a te powyżej, a następnie kaskadują, aby wypełnić luki. Nowe symbole pojawiają się również z góry, a jeśli nowa kombinacja tworzy kolejne klastry, otrzymasz kolejną wygraną i kolejną kaskadę. Ta funkcja działa, aż nie będzie nowych wygranych, bez ograniczeń do liczby kaskad w sekwencji.

Jajko smoków 3x3 na środku jest nieaktywne, ale wszelkie zwycięskie symbole przylegające do niego usuną zewnętrzne płytki. Jeśli wszystkie 8 zewnętrznych części sekcji jaj są usuwane w dowolnej serii kaskad, odblokowuje jeden z 3 modyfikatorów wykluć.

Niebieskie, zielone i fioletowe pisklęta odblokowują w tej kolejności, a od tego czasu skorzystasz z następujących modyfikatorów w losowych czasach -

Blue Hatchling - usuwa wszystkie symbole kart o niskiej płatności, aby ułatwić tworzenie klastrów o wysokiej wartości.

Zielone wykluć - Składa się z 20 dzikimi symbolami do losowych plam na siatce.

Purple Hatchling - dodaje mnożniki błyskawicy od 2x do 100x do maksymalnie 13 symboli. Mnożnik ma zastosowanie, jeśli są częścią zwycięskiego klastra, a wiele wartości połączy się ze sobą.

Po odblokowaniu wszystkich modyfikatorów wykluć, środkowa sekcja wypełnia bezpłatne logo spinu. Wyczyść kafelki podczas każdej kaskady, a otrzymasz 10 darmowych gier. Cała siatka 9x9 jest teraz aktywna, więc łatwiej jest tworzyć klastry, a modyfikatory wykluć częściej występują. Jednak ta runda nie może się poradzić.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Dragons ClusterBuster Gloth Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Najlepiej płacący symbol bezpośrednio po siatce, dopasowany do najwyższej możliwej kombinacji mnożników, płaci 7 931x stoliku w najlepszych kasynach online. Jeśli masz 10.00 postawiony na tym samym spinu, nagroda sumuje się do 79 310.00.

Te smoki mogą jednak gryźć, ponieważ wysoka zmienność może prowadzić do wielu utraty obrotów między zwycięstwami. Średni procent zwrotu 95.78% jest w porządku, ale nic wyjątkowego.

Ostateczne przemyślenia na temat gniazda Dragons Clusterbuster

Wolelibyśmy jeszcze kilka smoków zamiast zwojów, koron lub kule przez rolki, ale nadal pojawiają się za każdym razem, gdy wywołują uruchamianie modyfikatora i ogólnie jest to przystojna gra. Z pewnością jest to imponujący widok, a ogromna siatka symbolowa wypełnia komputer lub ekran mobilny.

Odblokowanie wszystkich 3 hatchlingów może zająć trochę czasu, ponieważ musisz wyczyścić kafelki wokół środkowej części podczas serii kaskad. Ale kiedy się wyklują, możesz z nich skorzystać w dowolnym momencie, szczególnie podczas funkcji bezpłatnych spinów.

Ujawnij moc smoków do mnożników, dziczy i ulepszoną mieszankę symboli, grając w grę Epic Dragons Clusterbuster w zalecanym kasynie online.

Ile linii płacowych ma smoków ClusterBuster Maszyna?

Nie ma stałych linii wypłat z gniazdem Dragons Clusterbuster. Zamiast tego wygrywasz, gdy klastry pasujących symboli lądują na siatce 9x9. Zwycięskie symbole znikają, a nowe spadają z góry potencjalnie tworząc nowe zwycięstwa.

Jaka jest funkcja modyfikatora wyklucia Dragons ClusterBuster?

Jeśli wszystkie 8 kafelków otaczających centralną sekcję jaja gniazda Smoków Clusterbuster jest wyczyszczone, otrzymasz modyfikator wyklułowy. Niebieskie wyklucie usuwa symbole o niskiej wartości, zielone wyklucie umieszcza do 20 dzikich na rolkach, a fioletowe wyklucie stosuje mnożniki do 100x.

Czy muszę pobrać grę slotu Dragons Clusterbuster?

Gniazdo Dragons ClusterBuster to gra bez pobierania, do której dotrzesz za pośrednictwem pulpitu lub przeglądarki mobilnej.

To gra Dragons ClusterBuster zoptymalizowana dla telefonów komórkowych?

Tak to jest. Możesz odtwarzać automat do gniazda Dragons ClusterBuster na iPhone'ach, iPadach, Windows i Android Ignaty i tablety w najlepszych kasynach kompatybilnych z mobilnymi.

Dlaczego gniazdo Dragons Clusterbuster jest tak popularne?

Gniazdo Dragons Clusterbuster to gra pełna akcji z wieloma funkcjami, dzięki czemu jest ekscytująca od spin do spinu. Podąża także za jednym z najpopularniejszych tematów, z mieszanką magii i fantazji, a wszystkie połączyły się, aby był wielkim hitem.

Jakich symboli używa slotu Dragons Clusterbuster?

Symbole na szpach Dragons Clusterbuster Machine zawierają emblementy kart do gry, złotą koronę, zwój i smokowe oczy. Smoki popływają przez kołki, aby zwiastować przybycie dodatkowych funkcji.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Dragons Clusterbuster?

Jeśli lubisz gniazdo Dragons Clusterbuster, powinieneś wypróbować podobne gry, takie jak gniazdo Dragon Shard z Stormcraft Studios, Age of Dragons z gier Kalamba i Mystic Orbs by Play Go Go. Można je znaleźć w najlepszych stronach kasynowych.

Który deweloper sprawia, że Dragons ClusterBuster Machine?

Dragons Clusterbuster pochodzi z czerwonego tygrysa. Ktoś w tym studio wyraźnie lubi mityczne bestie, ponieważ inne miejsca w ich zasięgu to Dragon's Fire Infinireels, Dragon's Fire Megaways i Smok Luck Machine.

Jaka była data uruchomienia slotu online Dragons Clusterbuster?

Dzień uruchomienia dla komputerów stacjonarnych i mobilnych gniazda Dragons Clusterbuster to 28 kwietnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Timelines
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Battle of the Gods
RTP:
94.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cazino Zeppelin Reloaded
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Raging Storms
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Golden Owl of Athena
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gator Gold Deluxe Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beast Mode
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jazz
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Victoria Wild
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wheel of Fortune Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Motörhead
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski