Dragon’s Fire InfiniReels graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
104 130 USD.00
Motyw:
Magia, mity i legendy

Recenzja automatów online Dragon Fire Infinireels

Smoka Smok Fire Infinireels online od Red Tiger zawiera mitologiczne bestie i oszałamiającą rozgrywkę. To, co zaczyna się jako 3-kratka, 27-drogowa gra, może zamienić się w gniazdo z wieloma rolkami i ogromną liczbą sposobów ustawiania symboli.

Mnożniki, darmowe spiny i ułożone dzikie symbole należą do dodatkowych cech tej pięknie zaprojektowanej gry. Możesz grać na komputerach komputerowych, iOS, Android lub Windows, wygrywając ponad 10 000 razy. To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem do procentowego od graczy 95.74%, a znajdziesz to w naszych ulubionych kasynach Czerwonego Tygrysa.

Jak zagrać w gniazdo Smok Fire Infinireels

Szczegółowe symbole obejmują 4 kolorowe jajka, a także 3 smoki o wyższej wartości i najlepiej płatne żółte smocze oko. Wszystkie zostały zaprojektowane z wielką dbałością o szczegóły i siedzą w początkowej siatce 3x3 na tle ciemnego, magicznego lasu. Dragons pojawiają się poniżej gry, ożywając, gdy zwiększasz liczbę bębnów w ekscytującym systemie Infinireels używanym na licencji Netent.

Kliknij przycisk "Zakończ", a zobaczysz wszystkie opcje, od 0.10 na spin, szczerze rozczarowującym 10.00.

Możesz automatycznie obrócić rolki gier Smok Fire Infinireels. Jest to łatwa gra do skonfigurowania się w naszych najlepszych kasynach online, a po załadowaniu na komputer lub telefon komórkowy możesz grać w kilka sekund.

Bezpłatne obroty i inne Dragon's Fire Infinireels Funkcje

Jak działa system Infinireels? Gra zaczyna się od zaledwie 3 rolek i musisz dopasować symbol na nich wszystkich, aby wygrać. Zanim otrzymasz wypłatę, bębny blokują się na miejscu, a kolejna kołowrotek pojawia się po prawej stronie. Jeśli zwycięski symbol znajduje się na tej nowej kołowrotku, pozostaje również na miejscu, gdy kolejna kołowrotek zostanie dodana po prawej stronie.

Trwa to tak długo, jak zwycięski symbol może poprawić wygraną wyzwalającą, a nie ma górnego limitu. Gdy zobaczysz kołowrotek bez zwycięskiego symbolu, funkcja dobiega końca. Dostajesz zapłatę, a gra powraca do początkowego rozmiaru 3-zbiorów.

Inne funkcje obejmują jaja diamentowe, które mnożą się wygrywa według losowych ilości i łączą ich wartości, jeśli zobaczysz więcej niż jeden na rolkach. Istnieje również losowo nagrodzona funkcja Fire Wild, która spala rolkę, pozostawiając za sobą ułożone dzikie symbole.

Specjalna funkcja darmowych gier rozpoczyna się, gdy pojawiają się 3 smocze symbole. Dostajesz 8 dodatkowych obrotów rolki, ale w całym tekście pojawią się tylko puste przestrzenie, dzikie i losowy symbol wybrany przez oprogramowanie do gry. Ponadto, zamiast resetować na końcu ekspansji Infinireels, liczba bębn. Symbol "+2 spins" dodaje 2 dodatkowe gry, ale nie można odnieść całej rundy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda Smok Fire Infinireels

Maksymalna możliwa wygrana to 10 413 razy Twój udział, co w pewnym sensie anuluje obietnicę "nieskończonych" rolki, ale nadal jest imponującym celem. Jest to 104 130.00 na najwyższych stawkach. To jest gra o dużej zmienności, chociaż średni powrót do procentowy procent 95.74% jest nieco mniejsze, niż oczekujemy od szczelin o wysokiej wariancji.

Ocena automatu Smoków Infinireels Infinireels

Spektakularna konstrukcja automatu Smok Fire Infinireels przyciągnie dużą uwagę, a system rozwijający. Dodaj ułożone dziki, losowe mnożniki i wolne spiny z coraz większą liczbą rolki, a masz grę wypełnioną dodatkami.

Niski maksymalny udział jest naszym największym problemem, ale jeśli jesteś zadowolony za 10.00 lub mniej, a następnie zakręć gniazdo Smoków Infinireels w najlepszych kasynach online. Pamiętaj, aby zebrać ich najlepsze bonusy po dołączeniu.

Powiązani partnerzy kasyna

Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
House of Fun
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
John Hunter and the Book of Tut Respin
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fishin’ Reels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Always Hot
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beast Mode
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night of Mystery
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Zombie Carnival
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki