Dragon’s Pearl graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, azjatyckie smoki

Recenzja automatów online Dragon Pearl

Legenda głosi, że okrutne smoki używały do wędrowania po ziemi starożytnych Chin. Dowiedz się, kiedy grasz w Pearl Dragon's Pearl. Oferuje 5 bębnów, 4 rzędy i 50 linii płacowych na bujnej czerwonej i złotej siatce. Piękny motyw orientalny obejmuje smoki, perły, tygrysy, motyle, kwiaty lotosu i ptaki. Dostępne na komputerze, tablecie i wszystkich urządzeniach mobilnych, Dragon's Pearl stała się szeroko graną grą w Real Money Casinos. Do zdobycia jest wiele nagród, w tym szansa na wygranie 500 000 monet. Dragon's Pearl ma rozszerzające się dzikie, rozproszenia, bonusowe rundy i darmowe spiny. Mamy Cię objęte wszystkimi szczegółami, które musisz znać. Kontynuuj czytanie, aby odkryć nasz przewodnik.

Jak grać w Pearl Pearl Slot

Układ Perły Smoka jest łatwy w nawigacji. Możesz uzyskać dostęp do wypłaty w lewym górnym rogu za pośrednictwem menu. Użyj karty "Linie", aby aktywować 1, 11, 21, 31 lub 41. Następnie użyj zakładki "BET", aby umieścić zakłady od 0.01 Monety do 100 monet na spin. Do zdobycia jest 500 000 monety. Gdy będziesz gotowy, naciśnij "Start" lub "Autostart".

Smoki i starożytne projekty orientalne są równie przyciągające wzrok na mobilnych ekranach, jak na komputerach stacjonarnych. Zagraj w gniazdo Perły Smoka w dłoni z dowolnego urządzenia mobilnego. Możesz użyć mobilnej przeglądarki internetowej do gry, niezależnie od tego, czy masz urządzenie z Androidem, czy iOS. Dragon's Pearl oferuje również funkcję hazardu, którą możesz odtwarzać na telefonie komórkowym na najlepszych miejscach online.

Funkcje perłowe smoka i darmowe spiny

Te piękne symbole obejmują złote kwiaty lotosu, które rozpoczynają naszą podróż nagród. Piękne motyle i złote ryby oferują do 2000 monet. Symbole tygrysów mogą nagradzać do 3000 monet, podczas gdy niebieskie żółwie oferują 5000 monet. Zielone smoki mogą nagrać do 5000 monet, a do 10 000 monet można wygrać za zauważanie niebieskich smoków. Jeśli masz szczęście i odkryjesz perłę, możesz wygrać 15 000 monet. Chiński mistrz oferuje niezłą nagrodę 500 000 monet.

Możesz uzyskać pomoc od dzikich smoków podczas wirowania rolki na gniazda smoka perłowego. Dzikie smoki mają moc zastępowania innych symboli, aby utworzyć zwycięskie linie. Stają się także rozszerzającymi dziczy i mogą rozszerzyć ponad 4 lub więcej symboli. Aby aktywować rundę bonusową, musisz wylądować 3 lub więcej symboli rozproszenia. Symbole rozproszenia są reprezentowane przez perły i nagradzają cię 5 wolnymi obrotami. Jeśli kolejna perła wyląduje na rolkach podczas rundy bonusowej, wywoła więcej darmowych spinów. Funkcja Gamble oferuje grę ryzyka, w której wygrane zostaną pomnożone.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Dragon's Pearl Maximum Win, RTP i zmienność

Jeśli zdecydujesz się zakręcić rolki na gniazda Perły Smoka, możesz wygrać do 500 000 monet. Będziesz doświadczyć gry o średniej zmienności z RTP 95.26%.

Dragon's Pearl Verdict i podobne automaty online

Dragon's Pearl by Amatic to wyjątkowa i interesująca gra w automatach z bogatym motywem. Bardziej prawdopodobne jest, że z czasem wypłaca mniejsze zwycięstwa z okazjonalnym większym zwycięstwem. Aby zwiększyć swoje wygrane, zalecamy korzystanie z funkcji hazardu. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku wysokich rolników. Gra oferuje świetne funkcje, a także duży wybór w zakresie zakładów i aktywacji Payline.

Amatic ma szeroki wybór tytułów automatów. Zalecamy sprawdzenie, jak pojawia się slot Phoenix. Ta gra oferuje 5 rolek ponad 40 linii płacowych z oszałamiającą nagrodą 2 miliony monet do zdobycia. Możesz także wygrać do 500 000 monet podczas wirowania kołowrotków na złoto lub książce fortuny Mermaid. Aby odkryć te i więcej gier amatycznych, sprawdź naszą listę najlepszych kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Desperate Dawgs
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Boom Bucks
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Times
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arrival
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Western Belles
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni