Dream Destiny graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
92 340 USD.00
Motyw:
Luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Dream Destiny Online Recenzja automatu

Pieniądze poruszają świat, wszyscy wiemy, i dlatego inspirowane pieniędzmi gier automatycznych są zawsze ekscytujące do gry. Red Tiger wie o tym i dlatego we współpracy z Max Win Gaming stworzył automat o nazwie Dream Destiny, całkowicie zainspirowany nadmiernie bogatym życiem. Zobaczysz bogatego faceta i jego codzienne luksusowe rzeczy, które będą wkrótce wyjaśnione.

Gniazdo oferuje standardową akcję 5-zorków, 20 płatków. Jest średnio lotny, z 95.88% RTP i rozgrywka, która obraca się wokół tajemniczych symboli, losowych dzikich, ułożonych kołowrotek i darmowych spin. Mnożniki będą również obecne, więc na siatce będzie wiele. Chcesz posmakować luksusowego stylu życia? Zostań z nami, gdy przechodzimy przez tę wymarzoną recenzję Destiny.

Jak grać w slof

Jeśli kiedykolwiek grałeś w automaty Red Tiger Gaming, wiesz, że programista lubi uprościć pod względem konfiguracji i ustawień. Gniazdo, odtwarzane na wszystkich urządzeniach, przedstawia rolki na środku ekranu. Nad nimi widzisz część koła, z modyfikatorami i segmentami mnożnikowymi. Nad nim widać wyświetlacz równowagi po lewej i przyciskach ustawień po prawej stronie.

Widzisz głośnik, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki gry, oraz przycisk trzech barów. Kliknięcie lub stukanie tego przycisku, wprowadzisz wypłatę. Kombinezony z kartami jest nisko płatne symbole, a następnie cygara whisky, perły w skorupce, walizka załadowana gotówką i jak to wygląda jak żona trofeum jako najlepiej płatna. Mogą dostarczyć wypłaty 7.5x do 30x stawek dla kombinacji 5-z. W grze będą dwóch dzikich, a także samodzielny milioner i karta kredytowa, która może dostarczyć wypłaty, podobnie jak najlepiej płatny symbol.

Pod kołowrotkami, od prawej do lewej, widać przycisk Spin, a następnie przycisk turbo, przycisk autoodplay i pole konfiguracji zakładu. Zobaczysz, że możesz umieścić zakład od 0.20 do 60 punktów na spin.

Funkcje Dream Destiny i darmowe spiny

Jak wprowadzono, oprócz dwóch różnych Wilds, które zastępują wszystkie symbole na rolkach, aby pomóc Ci stworzyć zwycięską kombinację, Dream Destiny to gniazdo, które jest wypełnione modyfikatorami. Ale najpierw wyjaśnijmy koło, o których wspominaliśmy wcześniej. Koło marzeń faktycznie zawiera segmenty z mnożnikami lub jednym z 4 modyfikatorów. Na każdym obrotu koło obraca się i ląduje w segmencie. Jeśli nie na mnożniku, który pomnoży wygraną dla tego spinu, koło może wylądować na jednym z czterech modyfikatorów. Może wylądować na karcie kredytowej, szampanie, prywatnym odrzutowcu lub funkcji darmowych spinów.

Jeśli uruchomisz funkcję karty kredytowej, zobaczysz Wilds Credit Wilds dodany do sieci w losowych pozycjach. Jeśli funkcja szampana zostanie uruchomiona, od 2 do 5 rolek zostanie przekształcone w w pełni ułożone wysoko płatne symbole. Jeśli koło wyląduje w funkcji prywatnej odrzutowca, samolot przeleci nad siatką, porzucając tajemnicze symbole na losowe pozycje, wysoko płatne symbole.

Ale jeśli koło wyląduje w segmencie bezpłatnych spinsów, otrzymasz 10 darmowych spinów lub wcielasz się w 10 darmowych spin. Jednak podczas bezpłatnych spinów nic się nie dzieje, a zasady są takie same jak w grze podstawowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Dream Destiny Maksymalna wypłata, RTP i zmienność

Dream Destiny to automat, który ma domyślny RTP 95.88%, co nie jest zachęcające. Jest to jednak również średnio lotny gniazdo, co oznacza, że może dostarczyć częste przyzwoite zwycięstwa na każdym spinu.

Ogólny potencjał wypłaty, jaki może dostarczyć, wynosi 1 539x. W przypadku zakładu maksymalnego 60 punktów oznacza to, że automat może dostarczyć nie więcej niż 92 340 punktów. I to jest w porządku, biorąc pod uwagę średnią zmienność i dość wygodny maksymalny zakład 60 punktów, idealny dla wszystkich tych średnich i niskich rolników.

Podsumowanie Dream Destiny i podobne szczeliny

Od razu podajmy oczywiste: Dream Destiny, pomimo tego, co może oznaczać jego temat, nie jest miejscem dla wysokich rolników. W rzeczywistości jest to przeciwieństwo tego. Jest to miejsce, które nadaje się do średnich i niskich rolników, patrząc na symbole pieniężne, ale zbieranie tylko przeciętnych nagród, do 1 539 x udziału. Biorąc pod uwagę, że szczelinę można odtwarzać dla raczej niskiego zakładu maksymalnego 60 punktów i jest to średnio zmienne, zdziwiłbyś się częstymi przyzwoitymi zwycięstwami, które wylądujesz jako niski rolnik. Ale jeśli jest wysoki, szukający ogromnych wygranych, upewnij się, że wypróbujesz inspirowany pieniędzmi pieniędzy na slotach relaksowych 2 w jednym z naszych zalecanych witryn kasyn online, ponieważ może sprawić, że będziesz milionerem w ułamku sekundy, ze względu na ułamek sekundy jego wysoka zmienność i oszałamiający potencjał wypłat.

, Który stworzył snom Dream Destiny Online?

Dream Destiny to produkt współpracy między Red Tiger Gaming i Max Win Gaming.

Czy Millionaire Wild In Dream Destiny Slot odgrywa ważną rolę?

Nie, nie bardzo. Millionaire Wild jest faktycznie uważany za zwykły dziki, który może zastąpić tylko inne symbole na rolkach i dostarczać wypłaty własnych kombinacji. Nie odgrywa żadnej innej roli, ani w grze podstawowej, ani w grze bonusowej.

, Kiedy wydano slot Dream Destiny?

Red Tiger Gaming wydało slot Dream Destiny 16 czerwca 2021.

Jakie jest najlepsze kasyno online do gry w Dream Destiny?

Nie ma właściwego ani złego wyboru, ponieważ wybór jest twój. Możesz zbadać naszą listę tutaj, na liście kasyn online z czerwonymi tygrysami i znaleźć tę, która najbardziej Ci odpowiada, aby dołączyć do gry i zagrać tam.

Czy są jakieś kody promocyjne Dream Destiny, których mógłbym użyć?

Od czasu wydania gry powinny być kilka kodów promocyjnych, których można użyć. Zbadaj naszą listę kasyn czerwonych tygrysów, aby sprawdzić, czy niektóre kasyna mają już kody promocyjne dla Dream Destiny.

To Dream Destiny A Megaways Slot?

Mimo że Red Tiger ma licencję na korzystanie z Megaways Mechanics w swoich automatach, Dream Destiny nie jest automatem Megaways. Jest to zwykłe 5-rela, 20 płatków.

To Dream Destiny A High Varian Darmowe Gry Online?

Nie, nie bardzo. W rzeczywistości jest to średnio lotny gniazdo, oznaczone 3 na 5 w skali zmienności czerwonego tygrysa, więc jest odpowiedni dla średnich i niskich rolników.

Jaki jest RTP w slocie internetowym Dream Destiny?

RTP w Dream Destiny nie jest świetnym, 95.88%, czyli poniżej średniej 96.00% RTP znalezione w większości miejsc online.

Jak wygrać w slotu Dream Destiny?

Nie ma żadnych zasad, jak wygrać w slocie Dream Destiny. Musisz tworzyć zwycięskie kombinacje, oczywiście, najlepiej z wysoko płatnymi symbolami i najwyższym mnożnikiem aktywnym na spin. Kiedy modyfikatory są aktywne, szanse na zbieranie przyzwoitych zwycięstw jest większe, więc możesz ich użyć również.

Czy mogę grać w gniazdo Dream Destiny na moim urządzeniu mobilnym?

Pewnie. Dream Destiny to gniazdo HTML5, odtwarzane zarówno na urządzeniach komputerowych, jak i mobilnych. Nie musisz go pobierać, aby go odtworzyć, więc po prostu załaduj go na smartfonie lub tablecie i odtwarzać go w dowolnym momencie.

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Stax
RTP:
94.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Rising
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cats
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Vortex
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Adventures of Doubloon Island
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chilli Heat Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hat Trick Hero
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Basketball Star on Fire
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki