Drill That Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
625 000 $.00
Motyw:
Fantazja, wydobycie

Wierknij tę złotą recenzję automatu online

Kieruj się pod ziemią z kreskówkową krasnoludkiem, gdy grasz w 5-linową, 20-liniową wiertło, które złota automat z pragmatycznej zabawy. Wszystkie podstawowe symbole z popularnego gatunku wydobycia są obecne i poprawne, i ma wiele zabawnych funkcji bonusowych, które mogą prowadzić do wygranych do 5000 razy w stosunku.

Weź ten gniazdo o wysokiej zmienności, aby obrócić, a odkryłeś dzikie symbole wiertarki z możliwością natychmiastowych nagród gotówkowych, a także losowe nagrody za utraty spin. Srebrne i złote ćwiczenia są bardziej prawdopodobne, że pojawią się podczas rundy bonusowej wolnej od spin.

Z atrakcyjnym stylem, satysfakcjonującymi funkcjami, średnimi zwrotami 96.45%, a opcja gry na komputerach stacjonarnych i mobilnych, wiertło, które złota to gra, w którą będziesz chciał utknąć w najlepszych pragmatycznych kasynach gry.

Jak grać w wiertarkę, która złota automat

Uśmiechnięty górnik krasnoludów z imponującą czerwoną brodą, stoi na boku rolki, trzymając kable elektryczne i czekając na uwolnienie wybuchowej rozgrywki i funkcji. Nadzoruje siatkę 5x3 symboli kart, wózki, lampy i pickaxes, wszystkie trzymane w solidnych drewnianych rekwizytach głęboko w kopalni.

Wesoła ścieżka dźwiękowa w stylu zachodnim i ożywione animacje dodają atrakcyjności tej gry na Androida, iOS, Windows i kompatybilnej z PC. Niezależnie od platformy, na której grasz, wiertło, które złoto online jest łatwy do skonfigurowania, z zakresem zakładów 0.20 do 100.00 za spin na najwyższych miejscach online. Stuknij zakładki plus lub minus po obu stronach przycisku wirowania, aby wybrać zakład, a następnie zdecyduj, czy chcesz wziąć opcję ante, która zwiększa kołek o 25%, ale zamienia srebrne ćwiczenia w bardziej cenne złote wersje.

Paytable jest osiągany za pomocą przycisku "I". Znajdziesz pełną listę tego, ile wygrasz w wybranym zakładce z dopasowanych symboli w dowolnej z 20 liniów wypłat, zaczynając od lewej kołowrotka. Krasnolud jest wart 2.5x, 5x i 12.5x pakie, kiedy zatrzymuje się na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach na linii.

Bezpłatne obroty i inne bonusowe cechy wiertarki, które złoto

Dziki symbol detonatora może działać jak inne, jeśli może zakończyć zwycięską kombinację, a także płaci tak samo jak krasnolud. Jeśli krasnolud ląduje na 3 wysokie, aby wypełnić rolkę, uruchamia funkcję premii wiertarskiej i przekształca się w srebrny symbol dziki wiertło. To wiertło może również płacić losowe nagrody od 2x do 100 -krotności zakładu oprócz wszelkich zwycięstw z dzikiej rolki. Jeśli masz zakład Ante w grze, staje się on złotym ćwiczeniem, zawsze ma dołączoną nagrodę premiową.

Czasami krasnolud przyznaje nagrodę co najmniej 10-krotną twoje zakłady na nie wygranych spinach. Może także dodać do rolki losowych symboli rozproszenia, aby pomóc w uruchomieniu bezpłatnej bonusowej rundy. Potrzebujesz 3, 4 lub 5 rozpraszaczy, aby ubiegać się o 6, 8 lub 10 darmowych gier, a złote wiertło teraz, nawet bez zakładu ante.

Wygrane z rozszerzonych dzikich ćwiczeń mogą teraz pochodzić z zakresu 5x do 1000 razy więcej niż poprzednio, wersja złota zawsze płaci nagrodę. Jeśli górnik obejmuje tylko 1 lub 2 rzędy na kołowrotku, będzie on także szturchał w górę lub w dół, aby pokryć wszystkie 3 rzędy i uruchomić funkcję wiertła Wild. Więcej bonusowych symboli rozproszenia Wpraw bezpłatne gry, co daje dodatkowe szanse na wykopanie dużych wygranych z wiertarki, że złota automat.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wywierć maksymalne wygrane złota, średnie zwroty i zmienność

Uderz wirtualne złoto zwycięstwami do 625 000.00. Musisz trafić maksymalnie 5000x mnożnik i mieć najwyższy możliwy pakiet zakładu ante 125.00, aby osiągnąć ten cel.

Wiertło, które złoto ma wysoką zmienność, w której porównawczy brak wygranych spin. Długoterminowy procent zwrotu wynosi 96.45%, co jest hojnym poziomem w porównaniu do większości gier automatycznych.

Nasz wiertło, które złota ocena gniazda

Motyw krasnoludku i wydobycia jest niezwykle popularny, a pragmatyczna gra mądrze nie odchyla się od klasycznych symboli i obrazów w innych grach, które obejmują podobny temat. Zabawne kreskówkowe symbole i animacje pomagają jeszcze bardziej zwiększyć popularność, a na pewno nie będziesz rozczarowany rozgrywką i dodatkowymi funkcjami.

Ułożone dziki z potencjalnymi 100x mnożnikami, a losowe nagrody z karła mogą zwiększyć bankroll w głównych grach. Bezpłatne gry, z do 1000x dostępnych z Złotych wiertów.

Gdzie mogę grać w wiertarkę, która jest złotym automatem?

Śledź nasz przewodnik po najlepszym kasynie online, które mają wiertło, które złoty gniazdo w swojej kolekcji. Na najlepszych witrynach znajdziesz oferty bonusowe powitalne, a także szeroką gamę innych gier i fantastyczną obsługę klienta.

Jak wygrać pieniądze z wiertarki, że złoty automat online?

Wiertło, które złoty gniazdo to gra z 20 liniami wypłatami z lewej strony. Dopasuj 3, 4 lub 5.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda?

Możesz przeczytać wszystko o najlepszych aplikacjach kasyna online tutaj pod adresem. Poszukaj witryny z wiertłem, który złoty gniazdo i możesz pobrać aplikację na telefon komórkowy, aby uzyskać szybki i łatwy dostęp do całego zakresu.

Jaka jest dodatkowa funkcja wiertła, którą złota automat?

Srebrne ćwiczenia mogą wypełnić wszystkie 3 rzędy dowolnego kołowrotka. Są to dzikie symbole, które mogą stanowić inne wiertło, które złote slot symbole, i mogą płacić losowe mnożniki do 100x. Aktywuj zakład ante i mogą pojawić się złote wersje, z mnożnikami gwarantowanymi.

Powinienem grać w wiertło, które złote gniazdo na maksymalnym pakiecie?

Możesz zagrać w wiertło, które złoto za maksymalnie 100.00 na spin lub 125.00 z zakładem ante. Ten dodatkowy zakład zamienia srebrne ćwiczenia w złote wersje, które zawsze są wyposażone w mnożnik wygranej. Nie musisz się tak bardzo postawić i powinieneś bawić się tylko pieniędzmi, na które możesz sobie pozwolić.

Jaki jest powrót do procentowego odtwarzacza graczy, która jest złotą grę gniazda?

Przez długi czas, wiertło, które złota automat ma powrót do procentowego procentowego 96.45%, co jest dość hojne, nawet w przypadku tak bardzo niestabilnej gry.

Jakie symbole używa wiertarki?

Zagraj w wiertarkę, którą złoty gniazdo, a zobaczysz klasyczne symbole o tematyce górniczej, takie jak Pickaxe, Lampa, Mine i Detonator, wraz z emblematami karty karłowatymi i niższymi płacami. Jest wesoły styl kreskówki.

, Który tworzy wiertło, które złoto online?

Wiertło, które złoto pochodzi ze studiów Pragmatic Play i jest częścią szerokiej gamy, która obejmuje gry takie jak wielkie megaways nosorożca, Spaceman i Pirate Gold.

Kiedy wydano wiertło, który wydał złoty automat?

Pragmatyczna gra wypuściła komputer stacjonarny i mobilne wersje wiertła, które złoto gniazdo 7 kwietnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Madame Destiny Megaways
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deadwood
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Quick Hit Black Gold
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Collector
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sisters of Oz Jackpots
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Stallion
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki