Dynamite Riches Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
81 850 USD.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, przemysłowe

Dynamite Riches Megaways online recenzja automatów online

Jak wiecie, Red Tiger nabył licencję Megaways od BTG kilka lat temu i od tego czasu wypuszcza głównie przeróbki istniejących gniazd i dodając do nich mega-popularne mechaniki. Najnowszą taką kombinacją jest Dynamite Riches Megaways, megaways wersja poprzedniego wydania 2019.

To jest 6-z-relot oferta do 117 649 sposobów wygrania, dzięki 2-7 symbolom dostępnym na rolkach na każdym spinu. Jest pełen funkcji, głównie obracający się wokół dziczy. Będziesz mógł skorzystać z paska odblokowania funkcji odblokowania, który pomaga uruchomić jedną z czterech dodatkowych funkcji, w tym mnożniki wygrane, ale będziesz miał również okazję uruchomić bardzo upadłą rundę bonusowych spinów. Przejdź przez naszą dokładną recenzję Megaways Dynamite Riches, aby odkryć, jak wyzwolić wszystkie te funkcje.

Jak grać w megawysie Dynamite Riches

Jeśli grałeś w oryginał, wiesz, że możesz odtwarzać Megaways Dynamite Riches na dowolnym komputerze stacjonarnym i urządzeniu mobilnym. A kiedy załadujesz go na wybrane urządzenie, zobaczysz, że obie gry są zasadniczo tak samo zaprojektowane pod względem grafiki. Gra jest nadal osadzona w wydobywaniu, gdzie będziesz mógł kopać kamienie szlachetne w naszych zalecanych stronach kasynowych.

Nad rolkami można zauważyć, że funkcja odblokowuje pasek postępu. W prawym górnym rogu ekranu możesz zobaczyć przycisk Home i głośnik, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki gry. Następnie widzisz przycisk Three-Bar, w którym są zasady gry i wypłaty. Wprowadź płatnik, a zobaczysz, że te same symbole są oferowane jako te w oryginale. Zobaczysz Chap Proszowawców, Worki złota, kaski, typy i latarnie, dając ci do 2x stolików dla ich najlepszych kombinacji. Niska płatna to garnitury z kartami gry. Istnieją różne dzikie, diamentowe i złoto -barowe dzikie i regularne dynamit.

Pod kołowrotkami, w prawym dolnym rogu, zobaczysz przycisk Spin i tuż obok, przycisk turbo. Przycisk autoodplay jest następuje, a pole konfiguracji zakładu jest ostatnie. Możesz dostosować zakład i grać 0.20 do 10 punktów na spin.

Dynamite Riches Megaways Funkcje bonusowe i bezpłatne obroty

Gra jest dosłownie pełna funkcji, modyfikatorów i darmowych spinów. Zacznijmy od Wilds, ponieważ odgrywają ważną rolę w grze bazowej i bonusowej. Ilekroć dziki ląduje, jest natychmiast zbierany w barze postępu. Funkcja Odblokuj pasek postępu ma cztery sekcje, każda odpowiadająca innym modyfikatorowi, a każdy modyfikator jest odblokowany w określonej kolejności. Aby całkowicie wypełnić każdy z czterech odpowiednich barów, potrzebujesz 15 dzikich.

Zbierz 15 dzikich, a najpierw uruchomisz funkcję TNT. To wtedy wszystkie niskie opłacenia są eliminowane ze szponów. Dzięki 30 dzikim wyzwalaniu funkcji Golden Wilds. To wtedy osiągniesz do 10 złotych dziczy na środkowych czterech rolkach. Z 45 zebranymi dzikimi, wyzwalając funkcję mnożnika. Pojawi się kompas pokazujący wartość mnożnika, która będzie miała zastosowanie do następnego spinu, 2x, 3x, 5x lub 10x. I z 60 dzikich, wyzwalając Mega Wild Feature. To wtedy, gdy na środkowych rolkach dodaje się do 4 mega dzikich, aby pokryć całą kołowrotek, na której lądują i dają mnożnik od 2x do 7x, który będzie miał zastosowanie do wszystkich odpowiednich wygranych!

Aby uruchomić rundę bonusową gry Dynamite Riches Megaways, musisz wylądować wystarczająco dużo rozproszenia. Dostaniesz 8, 10, 12 lub 14 darmowych spinów za odpowiednio 3, 4, 5 lub 6. Podczas gry bonusowej za każdym razem, gdy wygrasz, rosnąca mnożnik do 20x będzie miał zastosowanie do wszystkich wygranych. Runda bonusowa może zostać zaprezentowana, a także dla każdego nowego lądowania rozproszenia, otrzymasz 1+ bezpłatny spin do licznika.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Dynamite Riches Megaways Max Win, RTP i zmienność

Megaways Dynamite Riches jest prawie taki sam jak oryginał pod względem zmienności, która jest średnia i pod względem teoretycznego RTP, która wynosi 95.75%.

Max Win jest również podobna, w wysokości 8185x. Oczywiście ta wypłata jest doskonała, biorąc pod uwagę, że musisz tylko umieścić 10 maksymalnych zakładów, aby.

Dynamite Riches Megaways Wnioski i podobne szczeliny

Oryginalne wydanie z 2019 r., Dynamite Riches, jest oczywiście najbardziej podobnym szczeliną do megawysów Dynamit Riches, jeśli chodzi o grafikę i liczby. Jednak znajdziesz wiele miejsc w tematyce wydobywczej, jeśli szukasz innych podobnych automatów, takich jak własne szpilki mocy kopalni Red Tiger, kopalnia krasnoludów Yggdrasil i gorączka górnicza Rabcata, między innymi. Jeśli chodzi o wypłaty, Megaways Dynamite Riches nie jest automatem, który może sprawić, że będziesz milionerem w jednym z naszych najlepiej rankingowych kasyn online, więc jeśli jest wysokim rolkiem, możesz go pominąć. Ale jeśli średni lub niski rolnik, upewnij się, że spróbujesz. W przypadku małego maksymalnego zakładu 10 punktów ta gra może zapewnić przyzwoitą wypłatę 81 850 punktów, więc nie przegap tego.

Megaways Sloty

Kiedy czerwony tygrys będzie wydawał megawysy Dynamite Riches?

Red Tiger ma wydać Megawys Dynamite Riches 23 września 2021.

To Dynamite Riches Megaways naprawdę tytuł Megaways?

TAk. Jak sugeruje tytuł, Dynamite Riches Megaways jest rzeczywiście automatem, w którym znajduje się popularna mechanika megaways BTG, dzięki faktowi, że Red Tiger nabył licencję na zawieranie mechaników w swoich miejscach z BTG.

To Dynamite Riches Megaways bardzo lotny szczelinę?

Nie. Megaways Dynamite Riches, podobnie jak jego poprzednik, jest średnim lotnym szczeliną, 3 na 5 w skali zmienności dewelopera.

Ile linii wypłat oferuje megaways Dynamite Riches?

Nie ma linii płac w megawysach Dynamite Riches, ponieważ gniazdo używa Megaways Mechanic.

Czy Megawys Dynamite Riches oferuje wszelkie bezpłatne spiny?

Pewnie. Możesz wyzwolić do 14 darmowych spin. Darmowe spiny można również zapracać.

Jak odtrudnić bezpłatne spiny w automatach Dynamite Riches Megaways?

Ale jeśli uda ci się wylądować 3 rozprasza.

, Które automaty online oferują podobny motyw do Megaways Dynamite Riches?

Istnieje wiele automatów o tematyce wydobywczej, takich jak własne kopalniowe kopalni Red Tiger, kopalnia krasnoludów Yggdrasil i gorączka górnicza Rabcat, żeby wymienić kilka. Ale Megaways Dynamite Riches ma również poprzednik, Dynamite Riches z wydania 2019, który jest dość podobny pod względem motywu i designu.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda megaways dynamitu Megaways?

Eksploruj kasyna z czerwonymi tygrysami tutaj, aby znaleźć idealną aplikację dla siebie, w której możesz wypróbować megaways Dynamite Riches. Nie możemy powiedzieć, który z oferowanych kasyna byłby dla Ciebie najlepszy, więc musisz samodzielnie sprawdzić niektóre opcje, aby znaleźć idealny wybór.

Powinienem zawsze umieścić zakład maksymalny na megaways dynamite bogactwa?

To byłby najmądrzejszy wybór, biorąc pod uwagę, że max zakład wynosi tylko 10 punktów, ale umieszczając go, możesz zbierać najwyższą nagrodę 81 850 punktów. Warto byłoby ryzykować, biorąc pod uwagę 8185x potencjał wypłaty stolików.

Powiązani partnerzy kasyna

Hex
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bass Bonanza Megaways
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tropicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jazz
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Flower
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Narcos Mexico
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
Crystal Classics
RTP:
95.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Baron Bloodmore and the Crimson Castle
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shimmering Woods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ancient Fortunes - Poseidon Megaways
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni