Eagles Flight graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, dziki zachód

Recenzja automatu online Eagles Flight

Nie ma wątpliwości, że orła jest potężnym stworzeniem. Jako symbol orzeł był czczony w wielu kulturach i często przedstawiany w sztuce. Branża gier online często wykorzystywała ptaka ofiary jako inspirację do świetnych automatów, takich jak lot Orłów przez HI 5 Games. Gniazdo lotnicze Eagles jest wypełnione specjalnymi symbolami i ekscytującymi funkcjami. Możesz zakładać w sumie 40 linii płacowych w tym gnieździe 5x4. Można go odtwarzać na PC, Mac, Android i iOS w dowolnym z twoich ulubionych kasyn. Rozmiary zakładów są wystarczająco odpowiednie dla początkujących i doświadczonych graczy. Z wizualnego punktu widzenia szczelin.

Jak grać w locie Eagles Flight Online

Gra ma znany układ 5x4. Przycisk spinowy jest z przodu z funkcją autoodplay obok niego. Pod rolkami można znaleźć wyznaczenia monet dla rozmiarów zakładów. Istnieje 40 rolki i nie można ich dostosować. Dobra wiadomość jest taka, że możesz zacząć od małego, a zakłady przechodzą aż 0.80 do 400 monet Spin. Orzeł rządzi te ziemie, z 5 płacąc nagrodę 60 -krotność udziału. Jeśli wylądujesz 5 podzielonych orłów, wypłata to aż 2000x Twój udział w naszych zalecanych stronach kasynowych. Wild zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem symbolu darmowych gier. Dzikie pojawia się tylko na kołowrotkach 4 i 5 i przyprawia wszystko w nieco przestarzałej grze bazowej. Prawdziwe duże wygrane i bardziej wybuchowa rozgrywka można znaleźć w grze premiowej, w której te podzielone symbole naprawdę ożywają.

Funkcje lotu Orłów i darmowe spiny

Bezpłatny bonus gier zaczyna się, gdy wylądujesz 3 bezpłatne symbole gier w dowolnym miejscu na Reelach 2, 3 lub 4. Natychmiast dostaniesz 7 darmowych spinów jako nagrodę. W tej rundzie kołowrotki można wypełnić maksymalnie 10 tych samych symboli, z podzielonymi symbolami zastępującymi 2. Po raz kolejny orła jest najlepiej płatnym symbolem, z nagrodą o wartości 2000 razy w swoim pakiecie, gdy wylądujesz 10 z nich na linii płac. Dziki zastępuje dwa orły i jeden z innych symboli. Największą różnicą między rundą bonusową a grą podstawową jest fakt, że nie wydajesz pieniędzy z kieszeni. Ponieważ twoje zakłady są "zamrożone" dla pozostałych darmowych spin.

To nie kończą się specjalne funkcje. Podczas rundy bonusowej jeden lub więcej rolki może ulepszyć i zamienić dowolne orły na podzielony symbol, zwiększając potencjalną wypłatę. Symbole pozostaną w ten sposób na czas trwania darmowych gier, rozprzestrzeniając. Funkcja dodatkowa kończy się, gdy nie ma już darmowych spinów do gry. Niestety nie możesz zarobić dodatkowych bezpłatnych spinów podczas rundy bonusowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana, RTP i zmienność Orłów

Będziesz cieszyć się grą średnią zmienności, gdy kręcisz rolki na locie Eagles za pomocą 5 gier. RTP spoczywa na 96.50%, podczas gdy maksymalna wypłata to aż 800 000 monet.

Orły Werdykt lotu i podobne automaty online

Orła ma wysoko w przedziale lotniczym Orłów, wysoki tytuł 5 gier z rosnącymi wypłatami i kuszącą rozgrywką. Masz wiele szans na osiągnięcie dużych wygranych, z jeszcze wyższymi nagrodami w rundzie bonusowej. Dzięki doskonałej grafice i dźwięku na miejscu, gniazdo wygląda świetnie na urządzeniach komputerowych lub mobilnych w dowolnym z najlepszych kasyn online. W rundzie bonusowej otrzymasz solidną liczbę darmowych spinów. Dzięki specjalnej funkcji, która może podzielić wszystkie symbole orła na rolkach, możesz zarobić więcej niż kilka monet.

Szaman Dream Eyecon ma legendarne zwierzęta, w tym ptak drapieżne na rolkach. Popularny automat z 25 liniami wypłat, snów Shamana świeci w rundzie bonusowej z potrójnymi nagrodami i rozproszonymi zwycięstwami.

Red Tiger's Eagle Riches to kolejna gra, w której znajduje się American Eagle, 40-płatkowy gniazdo oferuje jackpot o wartości 100 000 monet.

Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Safari Gold Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Rally
RTP:
96.71%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Top Dawgs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
BountyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deep Descent
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
88 Frenzy Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Falcon Huntress
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki