East Coast vs West Coast graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
TAk
Jackpots:
Wysoki
Zmienność:
Nie
Funkcja bonusowa:
CA 3 061 800 $.00
Maksymalny zysk:
96.04%
Motyw:
Muzyka

East Coast vs West Coast Darmowe Gry Online Review

George Washington, Benjamin Franklin i Abraham Lincoln, każdy ubrany w inspirowane rapem stroje, pojawiają się na rachunkach dolarowych, a także wredny pies straży, facet z boomboxem i symbolami kart w stylu graffiti w stylu graffiti. Ulice LA są widoczne za jedną stroną rolki, a Nowy Jork na drugą. Gniazdo Wschodniego Wybrzeża vs West Coast jest zoptymalizowane na iOS, Android i Windows w najlepszych kasynach mobilnych, a także na komputery PC oraz zabawne, kreskówkowe styl, w towarzystwie ścieżki dźwiękowej hip-hopowej, wygląda i brzmi świetnie na każdym urządzeniu.

Złoty dziki symbol działa jak inni i możesz wybrać, czy grać na wschodnim wybrzeżu, czy na zachodnim wybrzeżu, gdy pojawia się bonusowy symbol. Wzmacniacze w grze mogą rozszerzyć wysokość rolki, dodawać mnożniki, szturchaj dzikie symbole i wiele innych. W darmowych grach wybrzeża do wybrzeża, co najmniej 2 wzmacniacze są aktywne w każdym spinu.

Jak grać w miejsce online na wschodnim wybrzeżu vs

Jest to gra 5-rela z podstawowymi 243 sposobami na wygraną, gdy dopasujesz 3 lub więcej tego samego symbolu w kołowrotkach od lewej strony. Możesz stawić się zaledwie 0.20 na spin lub aż 100.00, kliknij godłem "$" otwierając wszystkie opcje.

Naciśnij przycisk 3 Little Dots, aby zobaczyć, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy przecina sąsiednie bębny od lewej do prawej. Ta karta ujawnia również wiele bonusowych funkcji, a gniazdo online Wschodnie Wybrzeże vs West Coast może być dość skomplikowane, więc warto rzucić okiem przed graniem.

Bezpłatne spiny i inne premie na wschodnim wybrzeżu vs

Symbole bonusowe w 2, 3 lub 4 miejscach jednocześnie przenoszą Cię do różnych respondencji lub darmowych funkcji spinu. Aktywujesz dowolny z 5 specjalnych wzmacniaczy w każdym, a następujące wśród losowo wybranych opcji-

Xways - Symbole rozszerzają rolki, aby zwiększyć liczbę sposobów wygrania.

XNudge Wilds - Te dzikie symbole poruszają się w górę lub w dół, aby wypełnić kołowrotki, zwiększając mnożnik o 1x na każdym szturwieniu.

Mnożniki - symbole mnożą się, aby stworzyć bardziej zwycięskie sposoby i mogą się zwielokrotniać, aby dać ci do 84 375 sposobów.

Połączone rolki - dwa lub więcej rolki wyświetlą te same symbole.

Infectious Xways - Rozszerzone rolki zarażają innych, aby zwiększyć liczbę sposobów wygrania.

Dwa bonusowe symbole wywołują pojedynczy napęd w odniesieniu do kołowrotków, z dowolnym z powyższych wzmacniaczy aktywnych. Trzy lub 4 symbole bonusowe dają wybór 8 lub 10 zachodnich lub wschodnich wybrzeży wolnych spinów. Zakaźne Xways są gwarantowane na każdym spinu na wschodnim wybrzeżu, podczas gdy każdy z innych wzmacniaczy może wywołać w Igrzyskach Zachodniego Wybrzeża. Wszelkie 5 bonusowych symboli wywołują wolne spiny od wybrzeża do wybrzeża, a dowolne 2 wzmacniacze są aktywne w tym samym czasie.

Funkcje gniazda

 • Rozszerzające się szpilki
 • Darmowe obroty
 • Funkcja hazardu
 • Mnożniki
 • Funkcja szturchania
 • QuickSpin
 • Ponowne spiny
 • Rozprasza
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Dziki symbol
 • Kup bonus

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i zwrot z wschodniego wybrzeża vs. na zachodnim wybrzeżu

Przy maksymalnej liczbie sposobów aktywnych i odpowiednich symboli, możesz wygrać masywne 30 618x swój całkowity zakład. Zagraj w 100.00, aby wygrać 3 061 800.00 z wyzwalającego spinu na najwyższych miejscach online. Gra w szczelinach Wschodniego Wybrzeża kontra zachodniego wybrzeża ma wysoką zmienność, dopasowana do równie wysokiego średniego zwrotu 96.04%.

Zamykające przemyślenia na temat wschodniego wybrzeża vs. na zachodnim wybrzeżu online

Nie odkładaj nieco złożonej rozgrywki. Maszyna gniazda Wschodniego Wybrzeża kontra zachodniego wybrzeża może nie pasować do początkujących graczy, ale jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie, nie przedstawi żadnych problemów. Nie musisz nawet lubić kultury ulicznej ani muzyki, ponieważ ktokolwiek się śmieje od fajnych prezydentów i zawsze możesz wyciszić tom ścieżki dźwiękowej w stylu rapu.

Zabawny styl kreskówki, wiele funkcji i szansa na zdobycie ogromnych nagród sprawi, że ta gra stanie się ogromnym hitem na witrynach stacjonarnych i mobilnych niosących gamę miast Nolimit. Sprawdź nasze ulubione kasyna online i zdobądź ich najlepsze bonusy powitalne podczas rejestracji.

Legacy of Dead
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Starburst
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaire Genie
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Guardian of Athens
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
HippoPop
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gems of Adoria
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Def Leppard - Hysteria
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blazing Mammoth
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Legend of the Pharaohs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni