Emerald Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Irlandzkie szczęście

Szmaragdowy złoty przegląd automatów online

Mikrogaming i po prostu wygraj, przynieś krasę, 4-liściowe koniki i ciemne piwa na komputer lub telefon komórkowy dzięki Szmaragdowi Gold Slots. Klasyczny irlandzki motyw jest niezwykle popularny, a ten 5-linowy, 40-liniowy automat zawiera ekscytujące funkcje, które uzupełniają wygląd.

Dziki symbol pomaga stworzyć dodatkowe zwycięskie kombinacje i masz gwarancję wygranych z bezpłatnej rundy bonusowej spinów. Land Whoph Lucky Clover na kołowrotkach, aby wygrać ogromną nagrodę o wartości 25 000 razy większej liczbie zakładów, czyli 250 000.00 na najwyższych stawkach. Smerald Gold Slot Maszyna to gra o wysokiej zmienności ze średnim powrotem do procentowego od graczy 96.06%.

Jak grać w szmaragdowe złoto

Pochmurne niebo i toczące się zielone pola siedzą za siatką 5x4 kolorowych symboli. Ikony pojedyncze, podwójne i potrójne barowe, złote podkowy i pierścień w stylu celtyckim należą do innych symboli, z przyjemnym standardem grafiki używanej w całym.

Jest też wesoła postać z krasnoludów, chociaż jest tam, aby przeoczyć grę i nie jest używany jako jeden z symboli. Nie jest to foto-realne, ale przekazuje motyw irlandzki z stylem komputerów, iOS, Android i Windows Mobiles.

Sterowanie jest ładne i łatwe w użyciu, z dużym przyciskiem wirowania, a kliknięcie symbolu chipów pokerowych otwiera opcje zakładów. Możesz grać zaledwie 0.20 na spin, ale maksymalny udział jest rozczarowujący 10.00, który z pewnością odłoży hazardów wyższych stawek na naszych zalecanych stronach kasynowych.

Spójrz na płatną grę Szmaragdowe Gold Slots. Osiągnięto kliknięcie 3 małych kropek na elementach sterujących i wymienia, ile wygrasz z każdego symbolu. Potrzebujesz 3 rodzaju w dowolnym z 40 linii, zaczynając od lewej strony, aby wygrać. Czerwony 7 płaci najwięcej, przy 30 -krotnym swoim paliku, z złotym dzikim symbolem warty tego samego, gdy przekracza linię bez zastąpienia czegokolwiek innego.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe funkcje szmaragdowego automatu

Symbol koniczyny 4-liściowy ma na pewno przyniesie ci szczęście, gdy wyląduje w co najmniej 4 miejscach jednocześnie. Warto wygrać równe zakładaniu, ale wypłaty rosną z większą liczbą rozproszenia w tym samym czasie. Każdy, kto ma szczęście, aby wylądować 12 symboli koniczyny w tym samym obrot.

Smerald Gold Darmowe Gry Online ma również bezpłatną funkcję bonusowych spinów, która rozpoczyna. Dostajesz tylko 3 początkowe obroty, ale w tej rundzie zbierasz symbole rozproszenia w mierniku, a każde rozproszenie resetuje bezpłatny licznik gier z powrotem do 3. Runda kończy się, gdy masz 3 bezpłatne gry bez rozpraszaczy, a następnie zbierzesz nagrodę na podstawie liczby zebranej podczas rundy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Szmaragdowe złoto maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

25 000x mnożnik zakładów z 12 rozproszonych wygląda fantastycznie, ale z najwyższym zakładem 10.00 za spin, składa się z maksymalnej możliwej nagrody w wysokości 250 000.00, który jest stosunkowo niski. Szmaragdowy złoty automat to wysoce niestabilna gra, z długoterminowymi zwrotami 96.06%.

Nasza szmaragdowa ocena automatu

Jeśli nie masz nic przeciwko graniu za 10.00 lub mniej na każdym spinu, gra Szmaragdowe Gold jest taka, którą gorąco polecamy. Styl celtycki jest zawsze dużą atrakcją, a gracze chcą podzielić się tym z tych legendarnych szczęścia irlandzkiego. Z pewnością będziesz potrzebować szczęścia, aby wylądować 12 4-liściowych symboli koniczyny w grach podstawowych, i chociaż staje się to nieco bardziej prawdopodobne w rundzie darmowych spinów, nadal nie będzie łatwe.

Spróbuj szczęścia, gdy grasz w tę popularną grę w kasynach komputerowych i mobilnych zawierających gamę mikrogamingu. Znaleźliśmy najlepsze kasyna online, z największymi i najlepszymi ofertami premii powitalnych dla Ciebie i są one dostępne tutaj pod adresem.

Big Bucks Bandits Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Gold
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Don
RTP:
96.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
East Coast vs West Coast
RTP:
TAk
Jackpots:
Wysoki
Zmienność:
Nie
Fire Ice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octopus Treasure
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eastern Emeralds Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Moon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleocatra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni