Emerald King Rainbow Road graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
4 800 000 $.00
Motyw:
Irlandzkie szczęście

Emerald King Rainbow Road Darmowe Gry Online Review

Sloty z irlandzkim motywem szczęścia przemawiają do ogromnej liczby graczy i często występują w Happy Leprechaun Postacie, wypełniając swoje rolki tęcze. Fani tego stylu będą zachwyceni, widząc, że gra Szmaragd King Rainbow Road ma to wszystko i więcej na 5 rolkach i 20 liniach.

Pojawiają się również kolorowe symbole kart do gry, a chociaż jest to gra w stylu retro, grafika dobrze wygląda na komputerach, a także telefony komórkowe za pomocą systemów operacyjnych iOS, Androida i systemu Windows na dowolnym z naszych najlepszych kasyn online.

Uważaj na zielone kołowrotki w dowolnym obrotu, ponieważ te odblokowanie mini automatów, które obracają się tak długo, jak na nich pojawiają. Runda zbierania nagród jest warta 200-krotnego udziału, ale na końcu bonusowego szlaku, w którym znaleziono masywny mnożnik zakładu 20 000 razy.

Jak grać w gniazdo szmaragd King Rainbow Road

Ta gra jest wspólnie opracowana przez Reel Kingdom i Pragmatic Play. Używa prostego zestawu elementów sterujących, aby ułatwić konfigurację, w tym w najlepszych kasynach mobilnych, i oferuje szeroki wybór stawek, aby dopasować się do graczy przy prawie każdym budżecie. Możesz grać między 0.20 i 240.00 na spin i mają takie opcje, jak automatyczne spiny i tryby szybkiej gry.

Karta "I" otwiera wypłatę i tutaj widzisz, jak bardzo każdy symbol wypłaca się na wybranym poziomie zakładów. Logo gry jest najcenniejsze, warte 5x, 15x i 25x stawek podczas lądowania na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach na linii płac.

Mini-sloty i inne szmaragd King Rainbow Road Cechy

Dowolne 3, 4 lub 5 garnków złota wywołują bonus Pick Me. Klikasz doniczki, aby ujawnić mnożniki wygrane lub wejście do funkcji Rainbow Road, ale potencjalne wygrane zależą od tego, ile symboli doniczki wystrzelił rundę. Trzy garnki mogą ujawnić nagrody do 20x w stosunku do zakładu, a 4 może być warte do 40x i możesz wygrać maksymalnie 200x, gdy 5 doniczek złota na spinu spin.

Losowe kołowrotki mogą w dowolnym momencie zabarwić szmaragdowym kolorze. Do 5 mini 3-linowych gier na automatach pojawia się z jednym przekraczaniem jednego Payline. Te błękitne, żółte lub czerwone 7 symbole lub puste przestrzenie, płacąc nagrody 1x twój zakład za dowolną mieszankę kolorów lub 5x, 10x i 15x za dopasowane kolory. Czaszki ciągle obracają się na wygranych, ale znikają na przegranych spinach, dopóki nie zostaną, a funkcja kończy się.

Wszelkie 3 lub więcej zdjęć Happy Leprechaun zabierze Cię do rundy bonusowej Rainbow Road, gdzie podążasz szmaragdową szlakiem z 22 punktami. W każdym punkcie możesz zebrać bonus lub wywołać mini-rozładowanie, aby poruszyć szlak.

Jeśli dojdziesz do końca, duży automat pieniężny wygrja między 50x a rozległym 20 000 razy Twój zakład.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Szmaragd King Rainbow Road Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

Uważaj na mnożnik wygranej 20 000x na maksymalnych stawkach, a otrzymasz 4 800 000.00. Średni powrót do graczy procentowego szmaragdowego gniazda Rainbow Road wynosi 96.71%, co jest doskonałe, ale sprawia, że pracujesz dla swoich zwycięstw, ponieważ ma dużą zmienność.

Ostateczne przemyślenia na temat szmaragd King Rainbow Road Game

Ta gra o tematyce celtyckiej wnosi dużo kolorów na komputery PC i telefony telefoniczne. Kilka kolejnych symboli tematycznych i mniej ikon karty gry być może jeszcze bardziej poprawiłoby wygląd, ale nie jest to prawdziwy problem.

Wielokrotne funkcje bonusowe przynoszą wiele emocji w rozgrywce, a każda z nich prowadzi do gwarantowanej wygranej, nawet jeśli jest przez wejście na Rainbow Road w rundzie Pick Me. Wylądowanie ogromnej wygranej w wysokości 20 000 razy w swoim pakiecie nie będzie łatwe, ale graj w Szmaragd King Rainbow Road w naszych zalecanych miejscach kasynowych i kto wie, być może słynne szczęście Irlandczyków będzie po twojej stronie.

Powiązani partnerzy kasyna

Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Shop Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mr. Macau
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Assassin Moon
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jambo Cash
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Scarab Kingdom
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pandamania
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sunny Fruits - Hold and Win
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki