Emerald King graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 000 000 $.00
Motyw:
Irlandzkie szczęście

Szmaragd King Online Review

Pragmatyczna gra przylgnęła do jednego z najpopularniejszych tematów z Szmaragdową Królem online. Temat i ogólny projekt nie są niczym nowym, ale niektóre z rozgrywki i funkcji są wysoce oryginalne. Wesoły irlandzki przyrząd rozgrywa się jako 5 rolek, dodając do celtyckiego połączenia. Gra znajduje się na tle zamku, a złote wykończenie, aby rozjaśnić ekran komputera, iOS, Androida lub Windows Mobile.

Symbole zawierają kilka przedmiotów o tematyce irlandzkiej oraz kilka dość standardowych ikon karty gry, takich jak wiśnie i winogrona.

W Emerald King mnożnik podnosi się na każdą stratę, a następnie zostanie zastosowany do następnego zwycięzcy. Inne bonusy obejmują losowe symbole o wielkości 2x2 lub 3x3 i bezpłatne spiny, w których na ekranie może pojawić się wiele 3-linowych gniazdów, z których każde wypłaca wygrane do 20-krotnie twoje prawdziwe miejsca na pieniądze. Maksymalna wygrana to ogromna 20 000x - na najwyższym poziomie BET wynoszącym 100, co równa się 2 000 000 kredytów.

Jak grać w slot internetowy Emerald King

Ten maksymalny udział to 100 punktów na spin, a minimalny zakład wynosi 0.20. Kontrole są zgodne ze zwykłymi wysokimi standardami pragmatycznych szczelin zabaw, łącząc łatwość użycia z wieloma opcjami. Kliknij zakładki plus i minus, aby dostosować wartości monet i ustawić zakład. Naciśnij w tryb autoblacji, jeśli chcesz automatycznie obrócić rolki bez konieczności klikania przycisku za każdym razem.

Pamiętaj, aby rzucić okiem na wypłatę, dostęp do małego przycisku "ja", w którym widzisz, ile jest wart każdego symbolu i otrzymasz więcej informacji na temat funkcji. Najniższy płatny symbol wiśni płaci 1x zakład podczas wypełniania linii płac; Leprechaun i garnek złota są warte do 25x - skorzystaj z naszych najlepszych bonusów kasyna online, aby zacząć.

Szmaragd King Slots Game Free Spins i inne bonusy

Możesz cieszyć się dodatkowymi funkcjami od pierwszego spinu. Przy każdym przegranym spinom mnożnik wygranej wzrasta o 1x. Obecny mnożnik jest pokazany powyżej rolki i wciąż rośnie, dopóki nie wyznaczysz zwycięskiej kombinacji. Zwycięstwo jest mnożone przez bieżącą wartość, a następnie resetuje się z powrotem do 1x.

Gigantyczne symbole mogą pomóc w ukończeniu wygranych linii, ponieważ obejmują bloki 2x2 lub 3x3 na rolkach. Złoto jest dzikim symbolem, który działa jak inne, jeśli może stworzyć wygraną. Czaszki mogą losowo stać się zielone, a jeśli wszystkie 5 lat od razu stają się zielone, wystrzeliwuje darmowe obroty. To nie są konwencjonalne gry bonusowe, ponieważ grają do 15 mini 3-z-z-z-z-z-z-z-zefiskowych gronów. Te płacą między 2-krotną stawką za dowolne mieszane 7s, do 20x za linię czerwonych 7 symboli w 3-relowej grze. Te mini szczeliny mogą również pojawiać się w rozmiarach 2x2 lub 3x3 w dowolnym momencie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność miejsca Szmaragdowego Króla

Jeśli wylądujesz wystarczająco długą serię przegranych spin. Przy 100 punktach na spin jest to ogromna nagroda 2 000 000 na najlepszych stronach kasynowych. Emerald King to gniazdo o wysokiej zmienności, z równie wysokim długoterminowym średnim procentem zwrotu 96.51%.

Nasza szmaragdowa ocena automatów online

Pragmatyczna gra i ich partnerskie studio, Reel Kingdom, utknęli w podstawach projektowania w slocie Emerald King Online, ale połączyli je z kilkoma wyjątkowymi funkcjami. Rosnące mnożniki, gigantyczne symbole, dzikie i mini automaty mogą przynieść poważne wygrane. Ale nie ignoruj dużej zmienności; Być może będziesz musiał obrócić rolki kilka razy, zanim zdobyłeś najważniejsze zwycięskie kombinacje.

Spójrz na najwyższe miejsca w automatach internetowych, aby sprawdzić, czy masz szczęście Irlandczyków z Szmaragdową Maszynem Króla.

Powiązani partnerzy kasyna

Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Grand Galore
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald Gold
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bigger Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Elemental Princess
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa - Fortune Glory
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moley Moolah
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
24K Dragon
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Vikings
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosmic Cash
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki