Empress of the Nile graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
125 000 $.00
Motyw:
Fantazja, złote/złote monety, starożytny Egipt

Cesarzowa recenzja automatów online Nile

Historie o pięknej, ale niebezpiecznej cesarzowej Kleopatrze są jednymi z najbardziej fascynujących, o których słyszeliśmy. Są one przedstawiane przez formy sztuki i oczywiście twórcy automatów mają własne podejście do tematu. W Cespress of the Nile, High 5 Games przedstawia Kleopatrę jako hipnotyzująca królowa w towarzystwie Cezara, Antoniego i księdza. Możesz zobaczyć jej pałac za przezroczystymi kołowrotkami, a także sfinkses i inne starożytne obiekty inspirowane Egiptem.

Cesarzowa z Nilu to 50-liniowe gniazda z bonusowymi gierami, dzikimi i rozproszonymi. Będziesz także skorzystać z super symboli i bonusu Złotego Skarabinu, co może doprowadzić Cię do niesamowitych zwycięstw. Jeśli chodzi o kompatybilność urządzeń, cesarzowa Nilu można odtwarzać na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, czy masz telefon komórkowy, czy komputer. Możesz załadować grę gdziekolwiek jesteś na dowolnym urządzeniu mobilnym iOS lub Android, aby wygrać do 125 000.00 w naszych najlepszych kasynach online.

Jak grać w cesarzowym sercu online Nile

Kiedy załadujesz cesarzową Nile High 5 Games na komputerach stacjonarnych lub urządzeń mobilnych, zobaczysz potężny projekt wizualny. Jako gniazdo HTML5 wygląda i działa równie dobrze na urządzeniach mobilnych i komputerowych. Deweloper upewnił się, że dostaniesz bezproblemową grę na wszystkie telefony komórkowe iOS i Android.

Możesz zobaczyć tło z niesamowitym starożytnym budynkiem w stylu Egiptu, zamkiem i miastem. Po lewej i prawej stronie kołowrotków zobaczysz sfinkses. Poniżej rolki znajdziesz wyświetlacz równowagi, wygranej i zakładu. W dowolnym momencie rozgrywki możesz sprawdzić swoje bieżące saldo kredytowe, wygrane lub poziom zakładów. Mówiąc o poziomie zakładu, klikając lewe lub prawe strzałki w polu konfiguracji zakładu, możesz zmniejszyć lub zwiększyć całkowity zakład. Ponieważ minimalny zakład wynosi 0.50 i maksymalnie 500, oznacza to, że możesz grać z 0.01 do 10 na linię.

W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz ikonę "+" i tam jest wypłata. Kliknij przycisk Spin po prawej, gdy będziesz gotowy do rozpoczęcia gry.

Cesarzowa z funkcji Nilu i darmowe spiny

Skarabe to rozproszenie. Kleopatra jest najlepiej płatnym regularnym symbolem, dającym 250.00 za 5-z-kind. Cezar, Antony i kapłan dają ci 150.00 za 5-z-kind. Najniższe płatne są karty do gry, każde dają 30.00 dla najlepszej kombinacji. Dwa ostatnie symbole to dziki i złoty symbol Scarabe.

Cesarzowa z Nilu oferuje funkcję super symbolu. Ta funkcja losowo wybiera jeden z najlepiej płatnych symboli, aby stać się super wielkości symbolem na każdym obrotu. Środkowe rolki są zablokowane i wyświetlają zarówno regularne, jak i superzorne symbole.

Dzikie pojawia się tylko na środkowych rolkach i zastępuje wszystkie symbole, ale rozproszenie. Rozproszenie pojawia się na rolkach 1, 3 i 5. Wyzwala 7 darmowych obrotów, gdy pojawia się na wszystkich trzech rolkach. Nie możesz ich oddzielić. Symbol Złotego Scarabe pojawia się podczas wolnych spinów. Dostępna jest również funkcja super symbolu. Złote Scynia wyzwala ten sam bonus. Symbol pojawia się na rolkach 1, 3 i 5 i za każdym razem, gdy się pojawia, zbierasz go. Zbierz od 6 do 8, a otrzymasz 2 typy dla bonusu. Zbierz od 9 do 11, a otrzymasz 4 typy. Jeśli uda ci się zebrać 12 lub więcej złotych symboli Skarabinowych, otrzymasz 6 typów. Istnieje 10 opcji wybierania, z których każda ujawnia nagrodę od 3x do 20x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Cesarzowa z Nilu maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Cesarzowa z gniazda Nilu jest grą średnią zmienności z RTP 96.50%. Może wypłacić do 125 000, gdy umieścisz maksymalny zakład 500. Możesz wygrać do 250 -krotnie swój udział.

Cesarzowa z werdyktu Nilu i podobne automaty online

Możesz często lądować kombinacje, grając w cesarzowej Nilu. Najlepiej płatny symbol Kleopatry płaci 2500 za najlepszą kombinację. Wygraj tę kombinację w każdym darmowym spinu, a otrzymasz 17 500 z samych darmowych spinów. Podczas funkcji Golden Scarab można wygrać nagrodę 10 000 za max zakład. Powinieneś spodziewać się częstych i przyzwoitych wypłat w każdym obrotu.

Jeśli szukasz miejsca z podobnym motywem królewskim, wypróbuj Crystal Kingdom. Królowa jest najlepiej płatnym symbolem, dając 50 000 najlepszych kombinacji. Jednak możesz zebrać 800 000 z tego miejsca.

Jeśli szukasz satysfakcjonującego miejsca, niezależnie od motywu, wypróbuj podwójny dinozaur Deluxe. Pojedyncza zwycięska kombinacja może zapewnić 15 000 punktów! Aby zagrać w te i więcej wysokich 5 miejsc, odwiedź naszą listę najlepszych kasyn online.

Dino Dollars
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel King Mega
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Book of Tombs
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Golden Owl of Athena
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Secret of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
El Dorado Infinity Reels
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Queen of Alexandria
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel 'em In Lobster Potty
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crown Gems
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni