Epic Monopoly II graj online za darmo

Oprogramowanie:
Aristocrat
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
375 000 $.00
Motyw:
Luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Epic Monopoly II Recenzja automatu online

Fani oryginalnej gry planszowej Monopoly z pewnością będą cieszyć się gamą monopolu od WMS, która obejmuje Super Monopoly Money. To imponujący widok na urządzeniach komputerowych, iOS lub Android, ze standardowymi rolkami 5x3 po lewej stronie, połączonymi kolosalnymi kołowrotkami 5x12 po prawej stronie. 100 liniów wypłat przecina grę.

Bonusy obejmują dzikie symbole na lewym bębnach przenoszące się na drugi zestaw. Epic Wheel zawiera bezpłatne obroty, mnożniki wygrywają lub podróż wokół tablicy monopolistycznej, w której po drodze zbierasz nagrody.

Zagraj w Epic Monopoly II w naszych ulubionych stronach WMS i można wygrać 250x swój zakład w dowolnym spinu lub 62 500.00 na najwyższych stawkach.

Konfigurowanie, aby zagrać w Epic Monopoly II online

Szeroki zakres zakładów i łatwość działania oznacza, że nikt nie musi przegapić grania w Epic Monopoly II Machine. Ci, którzy lubią grać z niskimi stawkami, mogą postawić tylko 0.50 na spin, ale wysokie rolki mogą przejść aż do 250.00 i istnieje wiele opcji między tymi poziomami dla reszty z nas.

Elementy sterujące są bardzo łatwe w użyciu, ponieważ oczekujemy od gniazd WMS, z prostymi przyciskami strzałek zmieniających stawki. Masz opcję automatycznych spinów i możesz wybrać głośność ścieżki dźwiękowej lub całkowicie ją wyłączyć.

Spójrz na wypłatę, dostęp do przycisku "I" poniżej kołowrotków, a zobaczysz, ile każdy symbol płaci podczas przekraczania linii z lewej strony. Można również znaleźć więcej szczegółów na temat bogatej różnorodności bonusów, w tym zabawną i satysfakcjonującą funkcję gry planszowej.

Epic Monopoly II Bezpłatne spiny i inne bonusy

Znane symbole, takie jak but, samochód i top kapelusz płacą mniejsze nagrody. Wygrywasz więcej z symboli mężczyzny, kobiety, białego psa i pana. Monopol. Uważaj na symbol bonusowej, ponieważ każde 3 na kołowrotkach wywoła wirowanie epickiego koła. Wygrasz również mnożniki zakładów, jeśli lądują więcej niż 3 bonusowe symbole.

Obracasz epickie koło, aby odblokować 1 z 3 funkcji. Możesz zarobić do 20 darmowych spinów lub wybrać z 5 przypadków, aby zdobyć mnożnik zakładu, więcej darmowych gier lub wycieczkę po planszy.

Koło może również zabrać cię prosto do bonusu wokół planszy. Dostajesz od 2 do 10 rolek wirtualnych kości, zbierając nagrody i mnożniki, gdy lądujesz w odpowiednich miejscach na wirtualnej tablicy monopolistycznej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Epic Monopoly II Max wypłaty, zmienność i procent RTP

Jest to gniazdo niskich i średnich wariancji, które zwykle wypłacają częste nagrody, ale kompromis polega na tym, że zwycięstwa mogą być dość małe w porównaniu z innymi miejscami monopolistycznymi online. Największa wygrana to 250 -krotna część, chociaż kiedy graliśmy w grę Epic Monopoly II, nie zbliżyliśmy się do maksimum.

Ogólnie zwraca 96.01% stawek w wygranych, co jest dość przeciętne pod względem innych miejsc monopolistycznych, ale w ciągu 95+, które lubimy widzieć.

Epicka ocena Monopoly II i podobne gry

System kolosalnych bolejnych stał się bardzo popularny w całym zakresie WMS. Grafika jest doskonała i wykonują świetną robotę, przekształcając grę planszową w zupełnie nowy format. Może prowadzić do wielu zwycięstw, ponieważ symbole lądują na 100 llinach, szczególnie gdy dzikie przenoszą się z lewych kołowrotków do odpowiednich miejsc na kolosalnym zestawie.

Epickie bonusy kół są nieco bardziej złożone, ale po uruchomieniu wszystko staje się jaśniejsze, więc nawet gracze z niewielkim doświadczeniem maszyn do automatów nie znajdują tu nic zbyt zniechęcającego. Gdy zaczniesz wyzwalać mnożniki i kierować się po desce, wygrane mogą naprawdę zamontować.

Jeśli podoba Ci się format kolosalnych kołowrotków, ale chcesz wypróbować grę z innym motywem, to Spartacus: Gladiator Rzymu to kolejny gniazdo WMS i mobilne, który korzysta z tego samego systemu. Obie gry znajdziesz w naszych najlepszych kasynach online, więc doświadcz Epic Monopoly II w witrynach, które starannie wybraliśmy.

Empress of the Nile
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Mayhem
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dracula Awakening
RTP:
95.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chicken Chase
RTP:
96.48%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Trollpot 5000
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wishwood
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki