Everybody's Jackpot graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
94.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
220 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, luksusowy styl życia

Recenzja automatu online dla wszystkich jackpotów

Rzadko zdarza się znaleźć popularną progresywną jackpot reklamującą hasło"Każdy dzieli jackpot!" Oczywiście większość z nas jest fanem progresywnych jackpotów i ciesz się pomysłami, aby wszyscy przyczynili się do jackpota, aby wygrać jeszcze więcej, ale kiedy w końcu porywaliśmy ten duży jackpot, nie jesteśmy szczególnie podekscytowani dzieleniem się nim z kimś dalej druga strona świata, prawda?? Chociaż właśnie to sprawia, że Jackpot wszystkich Tak wyjątkowy w świecie progresywnych gniazd jackpotów; To nagradza wszystkich w grze, gdy wygrana jest wielka nagroda. Na szczęście nie jest to jedyna cecha wyróżniająca, którą ten specjalny automat ma do zaoferowania.

O grę na automatach online dla wszystkich

Gra jest ustawiona jako ekscytujący gameshow, z funky grafiką 3D i dynamiczną hostessą wiodącą graczami podczas gry. Używając znacznie mniejszych bębn. W sumie są tylko trzy bębny, które tworzą dziewięć kwadratowych siatki z ośmioma liniami wypłaty w grze. W rezultacie rozgrywka jest szybka, czysta i prosta.

Funkcje, specjały i symbole

Gracze mogą wygrać w konwencjonalny sposób, ustanawiając błyszczące symbole wygranych na siatce. Podczas gry Wild może wystąpić tylko na linii centralnej podczas bezpłatnych gier i substytutów dowolnego symbolu w linii wygranej. Rozproszenie może wystąpić w dowolnej pozycji na rolkach. Funkcja darmowych spinów jest wyzwalana, gdy w jednym spinu pojawia się trzy lub więcej rozproszeń. Każda funkcja bezpłatnych spins składa się z 12 darmowych spinów z premią dziką w centrum siatki i może być wdrożona przez lądowanie trzech lub więcej rozproszeń w dowolnym momencie gry podczas gry.

Prawdziwym losowaniem tej gry w automatach jest oczywiście progresywny jackpot. Obecnie stał ponad 220 000 funtów w kasynie BET365, progresywny jackpot jest raczej tajemniczy. Nie ma żadnej bonusowej gry prowadzącej do głównej nagrody, co oznacza, że jackpot jest po prostu losowo przyznawany. Jedną rzeczą, która jest przewidywalna w tej nagrody, jest sposób, w jaki jest ona wyrzucona.

Zamiast dać całego jackpota jednemu graczowi, Jackpot wszystkich nagrody zaledwie 70% dla zwycięzcy. A co z pozostałymi 30%, o które pytasz? 15% jest równomiernie dzielone między wszystkimi kwalifikującymi się graczami w grze, a pozostałe 15% jest rozmieszczone między tymi samymi graczami proporcjonalnie do tego, ile postawiono w poprzednich 24 godzinach. Oznacza to, że nadal możesz wygrać udział jackpotu, nawet jeśli obecnie nie grasz. Jackpot wszystkich jest wyjątkowy w tym sensie, że nie tylko zapewnia, że wszyscy gracze otrzymają kawałek akcji, gdy jeden szczęśliwy gracz wygra, ale także nagradza najbardziej lojalnych fanów.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Sprawdź więcej progresywnych gniazd jackpotów poniżej

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

Cops 'n' Robbers
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Bonanza
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
East Sea Dragon King
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fishin’ Pots of Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sweet Paradise
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Champions of Mithrune
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cleo’s Wish
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Boom Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Warrior Graveyard
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki