Excalibur's Choice graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantasy, magia, bajka

Spojrzenie na automat online Excalibur's Choice

Witamy w świecie króla Artura, gdzie legendarny Excalibur ma klucz do bezpłatnych bonusów i królewskich bogactw, które mogą wynosić do 250 000 punktów za zakład. Zainspirowany klasyczną legendą arturian, Excalibur's Choice autorstwa Barcrest to tradycyjna maszyna do automatów, która oferuje tylko 10 stałych linii płacowych i rozgrywkę o wysokiej wariancji, która nie jest tak naprawdę dostosowana do początkujących graczy. Zagraj w prawdziwą gotówkę z mniejszym zakładem, aby cieszyć się klasyczną sesją automatu lub zwiększyć swój udział, aby odblokować lepsze nagrody i stawkę RTP 96%.

Podobnie jak inne gniazda Barcrest, gniazdo Excalibur's Choice zostało zaprojektowane do gry na dowolnym urządzeniu i ma kilka dodatkowych funkcji, które pomogą uzyskać dodatkowe nagrody. Bezpłatne bonusy spinów są sparowane z rozszerzającymi się symbolami w tej grze, aby dać ci szansę na banknot Max Jackpot i wszystkie można je ubiegać, zbierając ten słynny magiczny miecz. Czytaj dalej, aby uzyskać pełną recenzję bonusów i wypłat maszyny do gniazda Excalibur lub wypróbuj demo, aby przetestować wszystkie funkcje, które chcesz za darmo.

Jak grać w excalibur wybor

Jeśli lubisz najlepsze automaty online, które są proste do gry, na pewno spodoba ci się gniazdo Excalibur's Choice. Ta gra zawiera tylko trzy elementy sterujące na desce rozdzielczej, dwie do grania ręcznie i w trybie automatycznym i tylko jeden sterowanie, który dostosowuje rozmiar całkowitego zakładu. Ale wyjątkowe w gnieździe jest to, że zapewnia inną szybkość RTP, w zależności od rozmiaru zakładu. Zagraj z minimalnym zakładem 0.10 punktów, a otrzymasz RTP w wysokości 94%, ale wydasz od 2 do 500 punktów na spin, a otrzymasz lepszy wskaźnik RTP 96%

Po naciśnięciu sterowania spinem i zaczniesz grać w prawdziwe pieniądze, Excalibur's Choice da 11 symboli do aktywowania nagród, z którymi możesz zbierać do 10 stałych linii wypłat. Aby zobaczyć wszystkie symbole, nagrody i linie wypłat, po prostu otwórz wypłatę, naciskając "?"Przycisk na ekranie. Wypłaty są zawsze wyświetlane w kredytach i zaczynają się od 0.50-15x Twój zakład payline z niższą wartością symboli karty i przejdź do 500-krotnej zakładu linii z najlepszymi ikonami obrazu. Większość symboli zdjęć również płaci za sekwencje dwóch z nich, dając częstsze nagrody podczas gry.

Jeśli wolisz hazard na smartfonie, automat do wyboru Excalibur jest również dostępny w wersji zmniejszonej, która działa płynnie z prawie każdym urządzeniem iOS lub Android i ma te same intuicyjne elementy sterujące. Użyj zwykłego przycisku wirowania, aby zagrać w grę ręcznie lub włączyć tryb automatycznego gry, aby zrobić sobie przerwę od stukania ekranu.

Bonusy Excalbur, bezpłatne spiny i funkcje

Jeśli chcesz wygrać złoto króla Artura, musisz zebrać co najmniej dwa identyczne symbole kolejno na jednej lub większej liczbie linii płac. Ponieważ gniazdo Excalibur's Choice płaci tylko od lewej do prawej, każda pasująca sekwencja symboli, które zbierasz. Aby uzyskać najlepsze nagrody w grze, trzymaj się z symboli konia, zamku i Arthura, ponieważ mogą zapłacić odpowiednio do 75x, 200x i 500x.

Oczywiście kolejnym bardzo cennym symbolem w wyborze Excalibur przez Barcrest jest sam symbol Excalibur, który podwaja zarówno dziki symbol, jak i rozproszenie. Jako dziki, Excalibur może zastąpić inne symbole z wypłaty, aby ukończyć pasującą sekwencję i zdobyć zapłatę. A jako rozproszenie ten symbol może również zapłacić nagrody pieniężne i wywołać darmowe gry bonusowe. Zbierz trzy pięć mieczy, a możesz wygrać nagrodę 2-200x swój zakład payline oraz bonus 10 darmowych spinów.

Premia darmowych spinów jest odtwarzana z tym samym zakładem, który wywołał funkcję, ale także specjalne rozszerzające się symbole, które są wybierane na początku gry. Po uruchomieniu bonusu gniazdo wybierze jeden symbol z wypłaty, aby zamienić go w rozszerzającą się ikonę, która rośnie nad pełną rolką, gdy się pojawi. Jako kolejny plus, rozszerzający się symbol może również płacić nagrody, nawet jeśli nie jest w sąsiedztwie, umożliwiając wyzwolenie lepsze i częstsze wygrane niż podczas gry podstawowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Excalibur's Choice Maksymalna RTP, Win i zmienność

Możesz osiągnąć do 250 000 punktów za odpowiednim zakładem. A jeśli zwiększysz swój udział, możesz osiągnąć stawkę RTP 96%. Możesz wygrać duże, łącząc wysokie limity bukmacherskie z rozgrywką o wysokiej wariancji i symbolami, które zwracają duże zwroty.

Podsumowanie wyboru Excalibur i alternatywne szczeliny

Wybór Excalibur może nie wyglądać dużo, ale zdecydowanie może być ekscytująca gra. Dla tych, którzy grają w najlepszych automatach online, Excalibur's Choice niewątpliwie da ci ekscytujące nagrody. Ponadto masz bardzo atrakcyjne gry bezpłatne spins z dodatkową zaletą rozszerzania się symboli i nieokreślonych wypłat. Jeśli lubisz proste i niestabilne automaty i nie przejmuje się niskim stosunkiem hitów gry, Excalibur's Choice z pewnością pozwoli ci cieszyć się ekscytującą sesją, nawet gdy grasz z mniejszym budżetem.

Jeśli jednak nie lubisz ryzykownych automatów i szukasz gry, która oferuje bardziej zrównoważoną wskaźnik wypłaty, Barcrest produkuje również mnóstwo maszyn o średnim poziomie, które są równie kuszące do gry. Na przykład złote gniazdo cesarza, podobnie jak 10 dodatkowych funkcji, w tym dużą grę boczną z RTP 98%. Cash Stax to kolejny interesujący wybór, który pozwala również zapłacić za zabawę do 30 linii płacowych za spin. W przypadku jeszcze bardziej świetnych automatów z tego samego studia, ale także kuszących bonusów powitalnych, odwiedź dowolne z naszych recenzowanych kasyn Barcrest!

Powiązani partnerzy kasyna

Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Sherlock Moriarty WowPot
RTP:
92.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Eye of the Storm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volcano Riches
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kawaii Kitty
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Gorilla
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci Diamonds Dual Play
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raging Storms
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki