Extra Juicy Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
625 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce

Extrain Juicy Megaways online recenzja automatów

Extrain Juicy Megaways to wysoko zmienność komputerów stacjonarnych i mobilna z pragmatycznej zabawy, w której masz do 117 649 sposobów na linki symboli owoców na 6 rolkach. Zwycięskie symbole znikają, a nowe wypełniają całe rolki, aby potencjalnie stworzyć nowe zwycięstwa. Symbole rozproszone nagrody za darmo spiny, podczas których symbole mnożnika mogą zwiększyć wygrywanie do 15x, a nawet łączyć wartości dla doskonałych wypłat.

Extraus Juicy Megaways Maszyna ma średni powrót do procentowego procentowy 96.42%i maksymalne wygrane warte 5000 razy twojego zakładu. Odbierz szczegóły w naszej recenzji, a następnie zagraj w tę słodką grę w najlepszych pragmatycznych kasynach gry tutaj.

Jak grać w dodatkowe soczyste megawys

Tradycyjne symbole owoców, takie jak wiśnie, winogrona, śliwki i pomarańcze, nadają dodatkowe soczyste megaways klasy klasyczny styl. Złote dzwonki i czerwone 7 również pojawiają się na 6 rolkach, a pod systemem Megaways zobaczysz od 2 do 7 symboli na każdym kołowrotku. Jest proste tło chmur na niebieskim niebie, a ścieżka dźwiękowa jest żywą melodią, która pasuje do jasnej kolorystyki.

Załaduj dodatkowe migawe automatyczne automat do komputera, Androida, iOS lub Windows Mobile w naszych zalecanych kasynach, a znajdziesz zestaw łatwych w użyciu elementów sterujących. Stuknij plus lub minus zakładki po obu stronach głównego przycisku wirowania i wybierz zakład z zakresu 0.20 do 125.00 w najlepszych kasynach online.

Kliknij przycisk AutoPlay, a po ustawieniu limitu strat, rolki obracają się automatycznie dla do 1000x. Możesz dotrzeć do wypłaty z dotknięciem przycisku "I" na elementach sterujących, a to pokazuje, ile wygrasz z różnych symboli, a także, jak działają funkcje specjalne. Musisz dopasować symbole w sąsiednich bębnach z lewej lub prawej strony, co staje się łatwiejsze, jeśli system Megaways umieszcza większą liczbę symboli na każdym.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe funkcje dodatkowej soczystej megawysu

Wszelkie symbole, które są częścią wygranej, wraz z wszelkimi innymi symbolami na tych samych rolkach, znikną. Nowe osoby wpadają z góry i ten mechanizm upadku powtarza się w kółko, jeśli tworzy nowe zwycięskie kombinacje.

Diamentowe symbole rozproszenia w 4, 5 lub 6 miejscach spowodują 12, 16 lub 20 darmowych spinów. Dostajesz także 4 dodatkowe obroty dla dowolnych diamentów powyżej 6, i można zobaczyć 42 symbole wyzwalające jednocześnie dla 164 bonusowych gier, chociaż będzie to dość rzadkie wydarzenie.

Jeśli otrzymasz od 12 do 20 bonusowych gier, istnieje opcjonalna funkcja hazardu, w której obracasz koło, aby ubiegać się. Kręć się tak długo, jak chcesz, a widzisz liczbę gier wyróżnionych na mierniku. Należy pamiętać, że seria pecha spin.

Po rozpoczęciu darmowych gier wyzwalające diamenty stają się symbolami mnożnikowymi o wartościach od 3x do 15x i pozostają na szpach w całej serii uderzeń. Wartości wszystkich mnożników są dodawane i wypłacane na końcu upadków.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, dodatkowe soczyste megaways, średnie zwroty i zmienność

Jeśli wygrasz łączną łączną liczbę 5000 razy, całkowity zakład w trakcie bezpłatnych spinów, runda kończy się automatycznie. To znaczny potencjał 625 000.00 Wypłata przy maksymalnym zakładach 125.00 na spin, który uruchomił tę funkcję.

Extrain Juicy Megaways to gra o wysokiej zmienności, w której stosunkowo wysokie przeciętne nagrody gier na automatach rekompensują stosunkowo niewiele zwycięskich obrotów. Ogólny powrót do procentu graczy to 96.42%.

Nasze przemyślenia na temat dodatkowej soczystej megawysu

Maszyny owocowe były popularne od czasu pierwszych automatów i pozostają tak samo szeroko grane. Jasne i kolorowe symbole na dodatkowych soczystych megawysach z pewnością pomagają wyróżnić się wśród wielu innych na komputerach stacjonarnych i mobilnych.

Nie chodzi jednak o tradycję, ponieważ część rozgrywki i dodatkowych funkcji są aktualne. Silnik Megaways różni się liczbą wygranych sposobów od spinu do spinu, a Tumbles może prowadzić do wielu nagradzanych kombinacji z rzędu, ponieważ zwycięskie symbole oczyszczające całe bębny i nowe.

Lepki mnożnik diamentów może prowadzić do niektórych z największych wypłat w darmowych spinach, ale uważaj na opcję hazardu, ponieważ można stracić całą funkcję, jeśli koło nie obróci się na twoją korzyść.

Sytutować dodatkowe soczyste megaways automaty do automatów w naszych najlepszych automatach online, gdzie czekają soczysty bonus powitalny.

Czy dodatkowe soczyste megaways online ma bezpłatną funkcję spinów?

Diamonds przyznają bezpłatną rundę bonusową spinsów, a każdy symbol wyzwalający staje. Te mnożniki są zbierane podczas dowolnej serii upadków i wypłacane, gdy rolki się zatrzymają.

Jaki jest system megaways w dodatkowej soczystej megawysu?

Zagraj w dodatkowe soczyste megaways, a zobaczysz od 2 do 7 symboli na każdym kołowrotku, a liczba zmienia się w każdym obrotu. Spowoduje to zmianę liczby sposobów wygrania, a przy większej liczbie sposobów łatwiej jest utworzyć zwycięskie kombinacje.

Ile mogę wygrać z dodatkowej soczystej megaways?

Maksymalna wygrana z dodatkowego soczystego megawys. Jeśli grasz na najwyższym stawce 125.00 Staje się możliwe wygranie 625 000.00 z tej gry.

, Jaki jest RTP dodatkowej gry z megaways?

W perspektywie długoterminowej powrót do graczy procentowych dodatkowych soczystych automatów megaways wynosi 96.42%. Oznacza to, że na każde 100.00 umieszczone w zakładach średnio 96.42 jest zwracane w nagrodach pieniężnych, chociaż może to się różnić w dowolnym momencie.

Jaki jest minimalny zakład w dodatkowej soczystej megawysu?

Minimalny zakład na każdym obrotu dodatkowych soczystych megawysów online wynosi 0.20. Istnieje wiele opcji między tym a maksymalnym udziałem i łatwo jest wybrać poziom za pomocą przyjaznych przyciskom sterowania.

To wyjątkowo soczysty megaways to dobra gra?

Extra Juicy Megaways Slot to doskonała gra dla każdego, kto lubi klasyczne symbole zmieszane z najnowocześniejszą rozgrywką i funkcjami. To popularny dodatek do wielu kasyn online.

Czy mogę zagrać w dodatkowe soczyste megaways na moim telefonie komórkowym z Androidem?

Możesz odtwarzać dodatkowe soczyste megaways online na telefonach z Androidem i komputerom tabletowym, a także na iPhone'ach, iPadach i urządzeniach z systemem Windows. Jest również kompatybilny z PC i innymi platformami komputerowymi.

Jakie gry są podobne do dodatkowego soczystego megawysu?

Motyw owocowy dodatkowej soczystej megawysu jest używany w wielu popularnych grach, takich jak automat do slotu owocowego z Netent, Juicy Joker Mega Moolah, Microgaming i The Fruit Party z Pragmatyczne zabawę.

Który twórca gier kasynowych stoi za wyjątkowo soczystym megaways online?

Pragmatyczna gra jest również za dodatkowym soczystym automatem Megaways. Inne w ich zasięgu obejmują bramy Valhalla, chilli ciepło, potęga RA i wielkie megaways nosorożca. Możesz cieszyć się tymi i innych pragmatycznych gier w najlepszych kasynach.

Kiedy wydano dodatkowy soczysty automat do gniazda megaways?

Pragmatic Play wydał dodatkowe soczyste megaways w wersjach komputerowych i mobilnych, 24 lutego 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Three Star Fortune
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Farm
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Respin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doubleplay Super Bet
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Crocodopolis
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Weekend In Vegas
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Farm
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni