Eye of Atum graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Eye of Atum Darmowe Gry Online Review

Egipski bóg słońca występuje w oku automatów Atum z Play'n Go. Jest to bardzo niestabilna gra z 5 rolkami, 3 rzędami symboli i 10 liniów wypłat wypełnionych klasycznymi symbolami. Należą do nich piramida, która odblokowuje wolne obroty, a sam Atum, który pomaga zdobyć nagrody, ponieważ w razie potrzeby działa jak inne symbole.

Podczas bonusowych gier aktualizuje symbole, co może skutkować wypłatami warty 2000 razy w twoim pakiecie. Średni procent zwrotu wynosi 96.2% z tej gry komputerowej i mobilnej. Atum czeka na najlepsze kasyny Play GO, które przedstawiono tutaj.

Jak zagrać w grę na automatach Atum

Play'n Go ma długą linię gier o tematyce egipskiej w swoim portfolio, i chociaż wielu ma najnowocześniejszą grafikę, oko szczeka Atus nieco to tonuje i wygląda na lekko przestarzałe. Ale obejmuje niezwykle popularny temat, a fani odkryją szereg klasycznych symboli, takich jak chrząszcze Scarab, wszechwidzące oko, oszust i personel oraz kota hieroglif.

Symbole kart o niższej wartości mają egipski styl, a cała gra znajduje się w niebiesko -złotej ramie w paski przed świątynią, otoczoną palmami. Omum wygląda odpowiednio podobne do Boga, zwłaszcza gdy wypełnia wszystkie 3 rzędy kołowrotka.

Ścieżka dźwiękowa to właśnie to, czego oczekujesz od gry tematycznej w starożytnym Egipcie i brzmi dobrze na komputerach PCS, a także telefonicznych systemach operacyjnych iOS, Android i Windows.

Niezależnie od tego, czego używasz, oko automatów ATUM jest łatwe do skonfigurowania i odtwarzania. Aby wybrać past, po prostu dotknij plus lub minus zakładki po obu stronach wskaźnika zakładu, z opcjami od 0 od 0.Od 10 do 100.00 na każdym spinu na najwyższych miejscach online.

To jest 10-liniowa gra, w której musisz dopasować symbole w linii na podłączonych rolkach od lewej. Spójrz na wypłatę, kliknij przycisk "I", aby zobaczyć, ile jest warte każdego symbolu, i jak dodatkowe funkcje mogą przynieść największe wygrane. Najcenniejszy symbol oka zwraca do 50 -krotnie twój zakład.

Bezpłatne obroty i inne elementy gniazda ATUM

Wracamy teraz do Atum i ujawniamy jego specjalną moc działania jako dziki symbol, stojąc dla wszystkich oprócz piramidy, jeśli może ukończyć zwycięską kombinację. Jest to rozwijający się dziki, który wypełnia wszystkie 3 rzędy, aby potencjalnie obejmować wiele liniów wypłat. Pojawia się tylko na środkowych 3cach i nie jest nic nie warte sam.

Drugim symbolem bonusowym jest dekoracyjna piramida i dowolne 3, 4 lub 5 przykładów, w dowolnych miejscach, nagrody rozproszone 2x, 20x lub 500x. Następnie dostajesz 12 darmowych obrotów oka Atum Slot Machine, w których dziki symbol wciąż się rozszerza, ale także wyposażony w nowe talenty.

Za każdym razem, gdy pojawia się Wild, najniższe ulepszenia symbolu obrazu do następnej wartości. Umożliwia to wszystkim, z wyjątkiem emblematów kart do gry, aby stać się symbolem oka, który jest łatwiejszy przez 1, 2 lub 5 dodatkowych spin. Możliwe jest to, że to kilkakrotnie, do maksymalnie 150 darmowych gier.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Oko maksymalnych wygranych, zmienności i średnich zwrotów

Możesz wygrać do 2000 razy swój zakład z ulepszonych symboli, które jest nieco mniejsze niż wiele innych bardzo niestabilnych gier automatycznych, takich jak oko Atum. Średni procent zwrotu 96.2% jest rozsądne i oznacza, że na każde 100.00 umieszczone w zakładach, w dłuższej perspektywie gracze otrzymują 96.20 w nagrodach pieniężnych.

Nasze oko Atum Darmowe Gry Online

Nie odkładaj tutaj lekko retro, ponieważ oko automatów Atum nadal wygląda dobrze i ma kilka świetnych dodatkowych funkcji. Rozszerzanie dzikich symboli może często skutkować ukończeniem kilku kombinacji jednocześnie, ale jest to w rundzie darmowych gier, w którym prawdopodobnie wygrasz największe wygrane.

Podczas tej funkcji staje się coraz łatwiej dopasować wysoko płatne symbole, a jeśli wszystkie uaktualnią do oka, możesz zdobyć tę maksymalną wygraną 2000 razy. Zagraj w oko Atum Slot w naszych zalecanych stronach kasynowych i istnieje potencjalna nagroda 200 000.00 na najwyższym pakiecie.

Jaka jest rozszerzająca się funkcja dziczy na gniazda internetowego Atum?

Dziki symbol oka gniazda attum może stać dla innych, aby pomóc w zakończeniu wygranych. Rozszerza się także na każdą rolkę, na której się ląduje, ujawniając egipskiego boga słońca przez 3 rzędy, co może prowadzić do kilku zwycięstw jednocześnie.

Czy oko automatów Atum ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne 3 lub więcej symboli rozproszenia piramidy wyzwalają 12 swobodnych obrotów oka szpul gniazda attum. Każdy wygląd dzikiego symbolu ulepsza się w całym płaconym emblematach, ułatwiając zbieranie hojnych nagród.

To oko gniazda attum kompatybilnego z telefonami komórkowymi?

Możesz odtwarzać oko gniazda ATUM na iPhone'ach, iPadach, Androidzie oraz komputerach z systemem Windows i tabletów w najlepszych mobilnych kasynach online. Działa również równie dobrze na komputerach i innych platformach stacjonarnych.

Dlaczego oko gniazda attum jest tak popularne?

Starożytny egipski motyw jest być może najpopularniejszy ze wszystkich, który daje oko attumowi natychmiastowego atrakcyjności wśród fanów tematu. Ma również kilka satysfakcjonujących funkcji rozgrywki i dodatkowych, a także szeroką gamę zakładów, które pasują do wielu graczy.

Jaki jest minimalny zakład na oku gry w grę Atum?

Możesz zakręcić oko rolki automatów Atum za tylko 0.10 lub użyj prostych elementów sterujących, aby podnieść zakład przez wiele poziomów do maksymalnie 100.00. To wystarczająco szeroki rozkład, aby pokryć większość budżetów.

Ile linii wypłat ma oko slotu internetowego Atum?

Eye of Atum Slot to gra z 10 liniami wypłatami z lewej kołowrotka. Dopasuj 3, 4 lub 5.

Jakie symbole używa oka gniazda attum?

Znajdziesz klasyczne emblematy starożytnego Egiptu na oku rolki automatów Atum, z piramidami, chrząszczem Scarabe i emblematem oszustów i sztabów. Słońce Boga Atum jest ułożonym symbolem, który może napełnić całe bębny jednocześnie.

To oko gniazda ATUM podobnego do wszelkich innych gier?

Świat gniazd online jest pełen gier podobnych do oka Atum Slot. Przykłady obejmują wiek Egiptu od Playtech, Monety of Egypt by Netent i Valley of the Gods by Yggdrasil.

, Który robi oko Atum Darmowe Gry Online?

Eye of Atum Slot pochodzi z Play’n Go, który jest popularnym programistą z wieloma innymi miejscami o tematyce egipskiej w ich zakresie, takich jak Book of Dead, Legacy of Dead i Scroll of Dead. Sprawdź te i więcej w najlepszych kasynach.

Kiedy było wydane oko automatów?

Play GO Wydał Eye of Atum Slot w górnym komputerze stacjonarnym i mobilnym kasynach 24 marca 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Mega Moolah Lucky Bells
RTP:
92.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
TNT Tumble
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Diamonds
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dungeons and Diamonds
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Bonanza
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Take Olympus
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Curse of Cleopatra
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Hopper
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Playboy Fortunes
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni