Eye of Cleopatra graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Eye of Cleopatra Darmowe Gry Online Recenzja

Symbole starożytnego Egiptu funkcja na 5 bębnach, 4 rzędach i 40 liniach wypłat oka automatu Kleopatry z pragmatycznej zabawy. Ta kompatybilna z kompatybilą gry kompatybilna ma wysoki poziom zmienności w połączeniu z lepszym niż średnim zwrotem 96.5% i maksymalna wygrana w wysokości 4000 razy na Twoim pakiecie.

Funkcje obejmują wzory dzikich symboli, które pomagają ukończyć zwycięskie kombinacje, a także wybór darmowych gier spinów, w których te wzorce są aktywne. Czy wybierzesz z większej liczby darmowych spinów, zwiększonej liczby aktywnych dzikich lub przyjmuje opcję tajemniczą?

Przyjrzyj się bliżej oko w slotie online w naszej pełnej recenzji, a następnie zagraj w prawdziwych miejscach w automatach.

Jak zagrać w oko gniazda Kleopatry

Symbole karty na papirusie, wąż, czarny kot, faraon i piękna Kleopatra należą do symboli tutaj, z dużą ilością koloru i szczegółów na siatce. Wokół kołowrotków znajduje się niebiesko -złota rama pasiastka, która pasuje do motywu, i jest to klasyczny przykład tego niezwykle popularnego tematu.

Zauważysz złote oko po prawej stronie kołowrotków, otoczone 8 czerwonych kropek, a wszystkie są częścią unikalnych dzikich wzorów oka na automatach online. Fani tego tematu również docenią odpowiednią ścieżkę dźwiękową w stylu egipskim, która doskonale uzupełnia pragmatyczne grafiki.

Spójrz poniżej rolki na urządzeniu na komputerze, iOS, Androida lub Windows, a zobaczysz standardowe pragmatyczne elementy sterowania odtwarzania, które są łatwe w użyciu, i zapewniają szeroką gamę opcji stakingu. Stuknij zakładki plus lub minus w bokach przycisku wirowania, aby wybrać poziom zakładu od 0.20 do 100.00 na każdym obrotu. Opcja ante zwiększa stawkę o 25%, do maksymalnie 125.00, ale podwaja szanse, że uruchamiasz bezpłatną funkcję gier.

Spójrz na wypłatę, którą docierasz za pomocą przycisku "I", aby zobaczyć, ile wygrasz podczas dopasowania symboli lądowych na dowolnej z 40 linii wypłat z lewej kołowrotka. Kleopatra jest najcenniejsza i zwraca zwycięstwa 1x, 2.5x i 10x palika, gdy jest na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach na linii.

Bezpłatne obroty i inne elementy automatu kleopatry

Złoty dziki symbol pomaga ukończyć kombinacje. Może się pojawić losowo lub za pomocą urządzenia "oka" z boku gry. To również aktywuje losowo i widzi 8 kropek wokół środkowego światła w dowolnym z 5 wzorów, z 4, 6 lub wszystkimi 8 światłami lśniącymi. Są one następnie przenoszone do głównej gry jako dzikie symbole. Nie gwarantuje wygranej, chociaż stwierdziliśmy, że otrzymasz wypłatę z tej funkcji częściej niż nie, szczególnie jeśli pełny komplement 8 Wilds jest na rolkach.

Scarab Beetle cechy w większości gier o tematyce egipskiej i w oku automatów Kleopatry, to symbol rozproszenia prowadzi do bezpłatnej bonusowej rundy spinów. Masz 4 bezpłatne opcje gier z 3, 4 lub 5 rozpraszaniami w następujący sposób -

 • 10, 20 lub 30 darmowych spinów z 4 dzikimi
 • 8, 16 lub 24 darmowe spiny z 6 dzikimi
 • 6, 12 lub 18 darmowych spinów z 8 dzikimi
 • Tajemnicze wybór, który może być dowolną mieszanką powyższych

Dzikie wzory są na rolkach w każdym darmowym spinu, a dowolne 3 lub więcej symboli rozproszenia Scarabe'em wywołują gry z tą samą opcją, którą wybrałeś dla oryginalnych spinów.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Losowe dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Oko Maksymalne wygrane w gnieździe Kleopatry, średnie zwroty i zmienność

Możliwe jest wygranie do 4000 razy udziały z oka na automatach online Kleopatra. Zagraj w maksymalnie 125.00 i to jest nagrodą w wysokości 500 000.00. Ten szczelinę ma dużą zmienność, w której można było zobaczyć stosunkowo długie serie utraty spinów, ale aby to nadrobić, nagrody mogą być dość wysokie. Ogólnie rzecz biorąc, zwraca się 96.50% zakładów w nagrodach pieniężnych.

Nasze oko werdyktu slotu Kleopatry

Faraon, Scarabs i słynna funkcja Queen w niezliczonych automatach, a pragmatyczna gra wykonała fantastyczną robotę, wprowadzając te klasyczne emblematy na komputery PC i telefony komórkowe. Szczegółowe obrazy pasują do imponującej ścieżki dźwiękowej, więc jeśli jesteś fanem tematu, starożytny Egipt rzadko wygląda lub brzmi tak dobrze, jak tutaj.

Rozgrywka jest również imponująca, a funkcja dzikich wzorów ułatwia wylądowanie zwycięskiej kombinacji, szczególnie jeśli Kleopatra nagradza 8 dzikim narazem. Dobrze jest mieć wybór bezpłatnych obrotów, w których można wybrać więcej spinów z mniejszą szansą na wygraną lub tylko kilka obrotów, w których wygrane są prawie pewne w każdym.

Zagraj w zalecanym kasynie online, a może uzyskasz szczęście, że tajemnicze bezpłatne gry i ubiegacie maksymalną liczbę spinów, z największą liczbą dzikich?

Jaki jest mechanizm dzikich wzorów oka gniazda Kleopatry?

Zagraj w oko gniazda Kleopatry online i "oko" z boku rolki przenoszące 4, 6 lub 8 dzikich do siatki symbolicznej w dowolnym z 5 wzorów. Łatwiej jest wygrać, ponieważ Wilds stoi na innych symboli.

Jak niestabilne jest oko kleopatry online?

W porównaniu z innymi szczelinami, oko gniazda Kleopatry ma wysoki poziom zmienności, gdzie obfite średnie nagrody mogą zrekompensować dłużej niż średnie przebiegi utraty spin.

Czy oko automatów Kleopatra ma bezpłatną funkcję spinów?

Trzy, 4 lub 5 symboli rozproszenia Scarabu wyzwala oko Kleopatry Free Spins. Możesz wybrać większą liczbę spinów z mniejszą liczbą dzikich lub mniejszej liczby darmowych gier z większą liczbą dzikich. Jest też opcja tajemnicza.

Powinienem zagrać w oko gniazda Kleopatry na maksymalnym paliwie?

Możesz zagrać w oko gniazda Kleopatry za maksymalnie 125.00 na każdym obrotu. Obejmuje to zakład ante, który podwaja szansę, że uruchomisz funkcję bezpłatnych gier, ale z pewnością nie trzeba się tym zastanawiać, jeśli nie jest to w twoim budżecie.

Jakie jest najlepsze oko aplikacji do gniazda kleopatry?

Możesz przeczytać pełny przewodnik po najlepszych aplikacjach kasynowych tutaj. Znajdź stronę z okiem gniazda Kleopatry w ich zakresie, a możesz dotrzeć do niej za pomocą ikony na urządzeniu mobilnym.

To oko kleopatry, a dobra gra?

Tak myślimy! The Eye of Cleopatra Slot to świetnie wyglądająca gra z ekscytującym mechanizmem dzikich wzorów, a także wybór bezpłatnych funkcji spinów, które łączą się, aby była to doskonała gra dla fanów starożytnych egipskich automatów.

Czy są jakieś oko kodów promocyjnych kodów promocyjnych Kleopatry?

Przeczytaj wszystko o kodach promocyjnych kasyna na tej stronie, aby sprawdzić, czy obecnie istnieją jakieś zakryte oko maszyny do gniazda Kleopatry.

Jakich symboli używa oka maszyny do gniazda Kleopatry?

Symbole w oku gniazda Kleopatry obejmują klasyczne obrazy, takie jak faraon, chrząszcze, kota i sokół. Obsługuje również symbol karty gry, wraz z cennym dzikim, który może działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa.

, Który robi oko kleopatry online?

Eye of Cleopatra Slot pochodzi z Pragmatic Play, która jest także programistą za hitami, takimi jak Chicken Chase, North Guardians, Sweet Bonanza i Madame Destiny Megaways.

Kiedy pojawiła się oko gry w grę kleopatry?

Eye of Cleopatra Slot dołączyło do reszty pragmatycznej gamy w naszych zalecanych kasynach 18 kwietnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Mega Fire Blaze Jackpots - Legacy of the Tiger
RTP:
96.59%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Alice in WildLand
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Charms and Clovers
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Wild Flower
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Pots of Gold HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dinosaur Rage
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Warrior Graveyard
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Thai Flower
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blazing Riches
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki