Eye of the Storm graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 500 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Eye of the Storm Darmowe Gry Online Review

Oko burzy podąża za najpopularniejszym tematem wszystkich automatów, z dostępnymi setkami starożytnych gier o tematyce egipskiej. Pragmatyczna gra zapewniła, że wyróżnia się z tłumu, z wysokiej jakości grafiką w całym. Czaszki są sformułowane przez kamienne kolumny i możesz dostrzec ogromne miasto w tle, z szalejącą burzą, która uderzyła w świątynie i piramidy.

Symbole, takie jak emblematy kart w stylu egipskim, chrząszcze Scarab, Ankhs i oko Horusa, dodają koloru do gry, która wygląda dobrze na komputerach PC, Androida, Window.

Uważaj na Kleopatrę, ponieważ ta imponująca postać może stworzyć dodatkowe wygrane, a piramidy odblokowują funkcję bezpłatnych gier, w której słynna królowa stopniowo aktualizuje symbole. To tutaj możesz zdobyć zwycięstwo w wysokości 10 000 razy.

Jak zagrać w oko gry burzowej

Możesz umieścić zakłady tak niskie jak 0.01 lub aż 25.00 na każdej z 10 linii płacowych, dając wyjątkowo szeroki zakres 0.10 do 250.00 na spin. Oko burzy internetowe wykorzystuje standardowy mechanizm, który wypłaca się, gdy dopasujesz co najmniej 3 symbole tego samego typu na linii, od lewej strony.

Jest to łatwa gra do konfiguracji i gry, w tym ze smartfonem w najlepszych kasynach mobilnych, z dostępnymi opcjami sterowania, takimi jak tryby autoodplay i turbo. Przycisk "I" otwiera wypłatę, w której widzisz, ile płaci każdy symbol, a także trochę więcej informacji na temat różnych funkcji bonusowych.

Bezpłatne obroty i inne elementy gniazda burzy

Kleopatra w uderzającym stroju jest dzikim symbolem. Może działać jak inni, jeśli jest we właściwym miejscu, aby ukończyć wygraną, a także rozszerza się, aby wypełnić wszystkie 3 rzędy w razie potrzeby. Ta piękna Królowa pomaga również podczas specjalnej bonusu bezpłatnego spinów.

Jeśli zobaczysz piramidy w 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie, wygrywasz nagrodę rozproszoną 2x, 20x lub 50x. Tablety ulepszenia pojawiają się nad rolkami, wyświetlając na nich symbole o wysokiej wartości. Jeśli Kleopatra pojawia się w swobodnym spinu, symbol wentylatora ulepsza się do następnego najcenniejszego Ankha, a jest to pokazane na tabletach.

Ułatwia zbieranie nagród o wyższej wartości, a za każdym razem ląduje Kleopatra, następny symbol przekształci się w bardziej cenną. Dodaje również dodatkowe swobodne spin do całości, podczas gdy każde 3 piramidy wywołują całą rundę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i średnie zwroty oka gniazda burzowego

A także obfity maksymalny zakład 250.00, oko gry burzowej ma ogromny potencjalny mnożnik wygranej 10 000 razy. Połącz te dwa i można wygrać ogromne 2 500 000.00. Jest to gra o wysokiej zmienności, w której możesz mieć stosunkowo długie przegrane spiny, z stosunkowo wysokimi średnimi wartościami nagród, aby to nadrobić.

Jest teoretyczny powrót do graczy procentowych 96.71%, co jest doskonałe i oznacza, że w perspektywie długoterminowej możesz zagrać w oko gniazda burzy, aby uzyskać mniejsze nakłady.

Nasze oko werdyktu slotu burzowego

Chociaż nie brakuje egipskich automatów internetowych, zdecydowanie powinieneś zagrać w burzy, ponieważ jest to atrakcyjna gra z potencjałem do zwrócenia ogromnych nagród. Rozszerzający się dziki symbol jest dużą pomocą w grach podstawowych, aw rundzie darmowych obrotów ulepszone symbole mogą tworzyć mnóstwo wysoko płatnych kombinacji.

Przejście przez wszystkie 6 poziomów aktualizacji przed końcem funkcji darmowych spinów nie jest łatwe, ale nawet 1 lub 2 ulepszenia jest zwykle wystarczające, aby zwiększyć bankroll.

Pragmatyczna gra ma w swoim zakresie kilka miejsc o tematyce egipskiej. Wypróbuj ich John Hunter i grobowiec Scarab Queen, w którym runda bonusowa respimy może prowadzić do jeszcze większych zwycięstw 10 500 razy na stos.

Znajdziesz te i wiele innych w najlepszych kasynach online, takich jak te, które znaleźliśmy, z najlepszymi ofertami bonusowymi powitalnymi.

Powiązani partnerzy kasyna

Multifruit 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Touch
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dreamzone
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sam on the Beach
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Leapin' Leprechauns
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gigantoonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Drop
RTP:
95.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Book
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Miss Wildfire
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa II
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni