Fa Fa Twins graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
625 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, azjatyckie

FA FA Twins Recenzja automatu online

Zaprojektowany dla tych, którzy lubią swoje gry z panazjatycką flare, ten 243-drogowy automat ma olśniewające przedstawienia symboli inspirowanych Chinami i uroczą oryginalną historię, która obraca się wokół dwóch bliźniaków Acrobat. I nie tylko może przyciągnąć Cię ze swoim doskonałym wyglądem, ale ma także bardzo kuszące wypłaty, które można zaoferować, gdy grał za prawdziwe pieniądze - do ogromnych 810 000 monet na spin!

Bez względu na rodzaj urządzenia, z którym chcesz grać, FA FA Twins będzie nadal dostępna, podobnie jak większość gier automatycznych Betsoft. Oprócz symboli, które płacą znacznie wysokie nagrody, to gniazdo jest również wyposażone w klasyczną grę Betsoft, ale także specjalną funkcję duplikacji kołowrotka, która może poprowadzić każdego gracza do naprawdę dużych wypłat.

Jak grać fa fa bliźniaków online

Jeśli wcześniej nie grałeś w gry w automaty online, nie martw się, ponieważ FA FA Twins jest bardzo prosty do gry. To powiedziawszy, może to nie być gra dla Ciebie, jeśli szukasz darmowych spinów. Przed rozpoczęciem sesji wystarczy użyć wyczytanych elementów sterujących po lewej stronie ekranu, aby wybrać wartość monet i wybrać preferowany mnożnik poziomu BET. Oba te elementy sterujące mogą pomóc w dostosowaniu wielkości całkowitego stawki, aby postawić w dowolnym miejscu od 0.25 punktów do 125 punktów na spin.

Gdy zaczniesz grać, będziesz mógł zebrać wypłaty na ekranie z łącznie 11 symbolami podzielonymi na dwie grupy ikon standardowych i wysoko płatnych. Wszystkie nagrody wymienione w wypłatach są reprezentowane w monetach i wszystkie z nich mogą wzrosnąć, gdy grasz z wyższym poziomem BET. Przy minimalnym mnożniku poziomu BET, gniazdo zapewnia wypłaty 3-1000 monet, podczas gdy najwyższy poziom zakładów zapewnia znacznie lepsze zwroty, które wahają się od 15 do 5000 monet na sekwencję. Dzięki nietypowej mechanice nie będziesz potrzebować żadnych linii płacowych, aby uruchomić takie nagrody, ale możesz połączyć swoje symbole na maksymalnie 243 różne sposoby, aby zarabiać!

Jeśli chcesz grać w ruchu, możesz również znaleźć kompaktową wersję automatu, którą możesz cieszyć na każdym telefonie i tablecie z systemem Android lub iOS. Oczywiście, ze względu na mniejszy rozmiar ekranu większości urządzeń mobilnych, FA FA Twins na urządzeniach mobilnych ma inny zestaw elementów sterujących. Twoje elementy sterujące spinem są podawane bezpośrednio na ekranie, ale wszystkie przyciski zakładów i automatycznego odtwarzania muszą być znalezione w menu, które znajdują się w lewym górnym rogu.

Funkcje FA FA Funkcje i darmowe spiny

Dzięki specjalnej mechanice automat. Aby wygrać nagrodę, musisz tylko zebrać sekwencję co najmniej trzech identycznych symboli na trzech lub więcej ciągłych rolkach, zaczynając od pierwszej szpuli po lewej stronie. Nie ma znaczenia, gdzie twoje pasujące symbole kończą się na kolumnie, o ile znajdują się na różnych sąsiednich rolkach.

Aby pomóc Ci uruchomić lepsze nagrody, gniazdo daje ci dodatkowy dziki symbol, który pojawia się na szpach podwójnych pięciu lat, aby zastąpić wszystkie ikony w Paytable. Gra ma również specjalną funkcję duplikacji kołowrotka, która może pomóc w tworzeniu większych i lepiej płatnych sekwencji symbolicznych. Ta funkcja bliźniaków zapewnia na ekranie co najmniej dwa identyczne rolki na ekranie na początku każdego spinu, aby uzyskać łatwiej sformułować zwycięską sekwencję. Przez większość czasu otrzymasz tylko dwa zduplikowane bębny, ale szczelin.

I na koniec masz również podwójną grę w FA FA Twins, która pozwoli ci podwoić swoje wypłaty kilka razy z rzędu. Tę grę można grać dopiero po uruchomieniu wypłaty, naciskając specjalne"Podwójnić się" przycisk. W nim otrzymasz wybór między hazardem pełnej nagrody lub 50% jej w rzucie monetą. Wybierz głowy lub ogony, aby podwoić swoje przykręcone pieniądze lub stracić je, jeśli źle zgadujesz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

FA FA Werdykt i podobne automaty online

FA FA Twins to kolejne proste miejsce z Betsoft, które oferuje rozgrywkę o średniej wolności i szeroki zakres limitów zakładów. Jeśli masz ochotę na grę oldschoolowych, FA FA Twins będzie dobrą alternatywą, gdy chcesz grę kasynową, która oferuje tak samo proste funkcje, ale jeszcze lepsze możliwości wypłaty. Zrównoważona zmienność automatu z pewnością oferuje każdemu graczowi szansę na czerpanie zarówno małych wypłat, jak i ogromnych zwycięstw do 810 000 monet podczas gry za prawdziwe pieniądze. Jednak zwiększony wskaźnik trafień wywołany przez funkcję duplikacji kołowrotka wskazuje, że dotarcie do nagród, które są tak duże, prawdopodobnie będzie wymagało dużej cierpliwości.

W przypadku graczy, którzy lubią grać w gry na wysokiej mocy, które oferują większe wypłaty, Betsoft ma również kilka świetnych opcji do zaoferowania. Spinuj na wielkim 88, jeśli chcesz kolejnego gniazda o tematyce azjatyckiej z mniejszymi limitami i bardziej niestabilnymi wypłatami, lub wybierz inspirowaną wampirem Blood Eternal Slot Maszyna, aby cieszyć się darmowymi bonusami i nagrodami, które wzrosną do 965 620 monet za rundę. Znajdź jeszcze więcej świetnych automatów, gdy wyruszasz do niektórych z najlepszych kasyn online na naszej stronie internetowej i ciesz się lukratywnymi bonusami po zapisaniu się na konto gracza.

Powiązani partnerzy kasyna

Jumbo Jellies
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gigantoonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Def Leppard - Hysteria
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Infinity Reels Megaways
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Happy Hooves
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rich Wilde and the Shield of Athena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
10,001 Nights
RTP:
TAk
Jackpots:
CA 82 776 USD.00
Zmienność:
Nie
True Illusions
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni